Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit is jelent valójában? fórum

Mit is jelent valójában? (tudásbázis kérdés)


6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 13:41
Engem már az kezd kikészíteni, hogy bizonyos oldalak (pl. Nosalty) megnyitásakor annyi reklám ugrik fel, nem győzöm bezárni őket, és amit olvasni akartam eredetileg, képtelenség. Mindig újabb és újabb jön elém, teljesen elromlott már az az oldal.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Auróra2010)
2022. júl. 6. 23:33
Sokmindent nem lehet megnézni, elolvasni, ha nem engedélyezzük. Bosszantó, hogy szinte ráerőltetik az emberre.
2022. júl. 6. 16:36
Én nem szoktam engedélyezni a cookikat sem, és emiatt néhány tartalomhoz nem férek hozzá, de nem igazán érdekel.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. júl. 6. 08:44

Köszi:)

Akartam ezt már kérdezni, nekem furcsaságnak tűnt.:)

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 6. 08:41

Dehogy férnek hozzá mindenhez amit a gépeden vagy a telódon tárolsz. Akkor ki engedélyezné? Senki.

Alapvetően nem veszélyesek a cookie-k! Nem terjesztenek vírust, nem tudnak fájlokat és képeket ellopni a gépünkről, nem kémkednek utánunk, szimplán csak arra valók, hogy a szokásainkat és egyéni igényeinket dokumentálják az adott weboldalon. Ezek csak általános felhasználói információk, nem személyes adatok, így nem is leszünk beazonosíthatók a weboldal üzemeltetője, vagy bárki más számára.

2022. júl. 6. 08:09

Arra lennék kíváncsi mit is jelent a "sütik". Elolvastam, mégsem igazán értem. A lényeg, hogy az engedélyeddel férjenek hozzá mindenhez, amit a gépeden vagy telódon tárolsz? Hogy is van ez? Mi is tulajdonképpen?

Azt nem hiszem, hogy azért van, hogy neked jó legyen.

Van ahol választhatod, hogy elfogadod vagy nem, van ahol nincs is ilyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook