Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit írjak egy kezdeményező iwiw-üzenetbe? fórum

Mit írjak egy kezdeményező iwiw-üzenetbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. Évice (válaszként erre: 10. - Csöpp)
2007. dec. 3. 22:55
Nyuszi vagyok!Még össze kell szedni a bátorságomat.
11. Csöpp (válaszként erre: 8. - Demonka88)
2007. dec. 2. 18:47
Na, mi történt?
10. Csöpp (válaszként erre: 9. - Évice)
2007. dec. 2. 18:46

Hááát...sosem lehet tudni...de lehet megér egy próbát.

Én is írtam ennek a srácnak, és nem bántam meg. Hosszú kapcsolat nem lett, mert kiderült, annyira mégsem illünk össze, de örülök, hogy megismertem.

Szóval, hajrá! Egy próbát megér... :)

2007. nov. 29. 22:22
Hát mi mindenre jó ez az iwiw?!Nekem is tetszik 1 srác.Pár hónapja fontolgatom,hohy megjelölöm ezzel a szöveggel:Ez itt a rajongói oldal?Kezdő dj,néha ő is zenél.A gond csak az hogy van barátnője.Jobb,ha nem égetem be magam,igaz?
2007. nov. 29. 19:40
Hát.... Ez meredek. :) Fel vettem msn-re, most várom a fejleményeket. :)
2007. nov. 29. 17:03
Huhh, tényleg aranyos, de én nem mernék neki ilyet írni. Következő találkozásunknál biztosan a föld alá süllyednék zavaromban. :D Most is, ha meglátom, lefagyok, kezem-lábam remegni kezd, minden túlzás nélkül, hát még ez után... :)
2007. nov. 29. 16:11

Velem is volt egyszer ilyen és nem nagyképűségből mondom, de azt hiszem nagyon aranyosat írtam az illetőnek iwiwen. A következőt: Mi nem ismerjük egymást, de én már hallottam rólad X. Y-tól sokat. Csak azt akartam írni Neked, hogy örülök, hogy létezel. :) Köszi. Szia."

Kicsit bolond, de szerintem ilyesminek nem lehet ellenállni. :)

2007. nov. 28. 18:38

Kerjetek valamilyen segitseget az illetotol. Valamiben biztos jo, valamihez csak ert :))

Az megsem randi-szagu, de a figyelmet igenyeli.

2007. nov. 28. 18:23
sziasztok. én is hasonló "problémával" küzdök. :) kíváncsi vagyok, mi történt nálatok Csöpp. mit tettél?
3. Csöpp (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2007. szept. 13. 11:50
persze, ez elég korrekt, csak nem akarom, hogy olyan randi-szagú legyen...
2007. szept. 13. 11:48
szerintem annyit írj neki, hogy van-e kedve veled beszélgetni valamikor egy kávé/ebéd vagy akármi mellett.
2007. szept. 13. 11:45

Sziasztok!


Na, újabb óriási problémám van. :)))

Van egy srác, akivel köszönőviszonyban vagyunk, iwiw-en is fent vagyunk egymásnak.

Mikor először megláttam, úgy éreztem, ő az, akivel le akarom élni az életem. Lehet hülyén hangzik, de első pillanatban éreztem vmit... Akkor még kapcsolata volt, de eltelt 1 hónap, és már egyedülálló.

Tegnap megint találkoztunk, mosolyogva, integetve köszönt, de csak ennyi, én épp kijöttem az étteremből, ahol dolgozik. Újra szerelmes lettem. :)

Viszont bennem van a kétely, hoy írhatok -e én neki iwiw-en üzenetet... Ha igen, szerintetek mégis mit írjak?

Nem akarom a nyomulásommal elijeszteni.

Vmi jótanács?

Csöpp

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook