Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit írjak egy kezdeményező iwiw-üzenetbe? fórum

Mit írjak egy kezdeményező iwiw-üzenetbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. febr. 6. 21:30
Ó az iwiw :)
2015. febr. 9. 03:53
semmit hisz megszunt tavaly az iwiv.
2008. okt. 25. 12:31
Szerintem meg se írd. A legtöbben allergiásak arra, ha ilyen üzenetekkel keresik meg. Többek között én is...
99. 3aeb86a367 (válaszként erre: 97. - Judit71)
2008. okt. 8. 22:38
Köszike, mindenképpen meg fogom nézni.
98. 3aeb86a367 (válaszként erre: 96. - Judit71)
2008. okt. 8. 22:38
Szia. Oké, jól van, semmi gond. Persze pihentesd inkább a kezed, főleg, hogy fáj. Jézusom, ez tényleg komoly. Még jó, hogy nem történt komolyabb baj sem veled, sem mással. Tényleg robbanhatott volna az a palack bármikor, de még jó hogy nem. Jó veszélyes munkád van, bár ha azt nézzük mindenben van valami veszély. Na hát akkor pihend ki ezt a mai stresszes napot meg a kézfájdalmat. Nekem is elég stresszes nap volt ez a mai. Kicsi gyerkőcöm kicsit betett nekem ma. Jó éjt, szép álmokat. Puszó, Ancsa
2008. okt. 8. 21:14
Elfelejtettem! Az idézeteket a hoxán így találod meg: fórumok-szex&psziché-psziché ésa táblázatos részben már megtalálod "kedvenc idézetek" címmel! Puszi
96. judit71 (válaszként erre: 95. - 3aeb86a367)
2008. okt. 8. 21:12
Szió! Asszem már csak holnap írok, mert nagyon fáradt is vagvyok, kezem is fáj. Ma tűz volt a munkahelyemen, az egyik vegyszerraktár gyulladt ki! Komoly volt, 7 tűzoltóautó, vagy 30 tűzoltó, katasztrófavédelem, mentők, rendőrség... Két laboráns csajos volt lent a pincében, amikor valami leesett vagy mi, összetört, és elkezdtek ott vegyülni a dolgok! Hát nem semmi volt!!!!!! Félelmetes látvány. Csak úgy dőlt kifelé a füst! Azért voltam megijedve mert attól a pincétől kettőre van a miénk, és féltem, nehogy átterjedjen a tűz. A két laboráns csajost be is vitték a kórházba, meg a tanszékvezetőt és az adminisztrátort, mert amikor megtudták hogy mi történt, ők is lementek. De csak éjszakai megfigyelés, szerencsére nem történt személyi sérülés és nem robbant fel semmi! Pedig vagvy három órával a baleset után szóltak az egyik tanszékről, hogy pár pincével odébb van egy probán-bután gázpalack!!!! Azt hittem elájulok! A tűzoltók sem tudták!!!! Ha úgy vesszük, folyamatos életveszélyben voltak nemcsak a vegyszergőzök miatt, hanem a gázpalack is robbanhatott volna a hőtől!!!! Minden elismerésem ezeké a bátor embereké! Komolyan!!!! Majd holnap jelentkezem! Jó éjszakát! Puszi, Judit
95. 3aeb86a367 (válaszként erre: 94. - Judit71)
2008. okt. 7. 21:58

Szia. Én is megkaptam a prividet és ment a válasz rá. Na az se kellemes gondolom, hogy az ember sarkát szúrkálják. Attól még menni sem tudnék. Te. Hát hány műtéted volt már neked? Tiszta járatos vagy a műtétekben. Én úgy tudom elég ha elmegyek az új dokihoz és megmondom neki, hogy hozzá akarok járni és még a kartont is kikéri a másik dokitól. Csak ne hogy rosszabbat fogjak ki, akkor vándorolhatok mindig.

Jó éjt neked, pussz, Ancsa

94. judit71 (válaszként erre: 93. - 3aeb86a367)
2008. okt. 7. 18:57
Szió! Megkaptam, már ment is a válasz! Hát ahátba döfött injekció nekem sem lenne a kedvencem! Jujjjjj.... Nekem a sarkamba döfködtek 17 éves koromban, mert egy műtét után volt egy csonthártya gyulladásom. Az is frankó volt! Szerintem m indenképp érdemes lenne elmenned egy természetgyógyászhoz. Ha a mostani körzetiddel nem vagy megelégedve, egy "kérem vegye ki a nevem a betegei közül" című felszólalással menj át a másikhoz. Ma már szerencsére nincsenek orvosi körzetek ilyen értelemben... Majd írj, ha időd engedi. Pussz, Judit
93. 3aeb86a367 (válaszként erre: 92. - Judit71)
2008. okt. 7. 17:57

Szió! Megkaptam a prividet, válaszolni is akartam rá, mire lefagyott a gépem és semmit nem tudtam vele kezdeni. Csak ma délelőtt tudtam megcsinálni. De ezt írtam a priviben is. Gondoltam, hogy délelőtt a munka miatt nem fogsz írni, olyankor az ember dolgozik és nem ér rá mindig a géphez ülni. Eddig még eszembe se jutott a természetgyógyász. Bár én nem nagyon hiszek az ilyesmikben, de hát végül is egy próbát megér. Nem is vettem be több gyógyszert belőle, de ha azt nézzük semmilyen gyógyszert nem tudok beszedni mert a legtöbbjétől rosszul vagyok. Lehet már annyira útálom a gyógyszereket hogy undorral veszem be és ezért vagyok rosszul tőlük? Nem is vagyok megelégedve evvel a dokinővel, pedig nem is fiatal már hogy ennyire nem törődöm a beteggel típus. Lehet át kéne jönnöm a mostani körzetishez. Hátha az jobb. Ez akihez járok mindent a stresszre fog nálam. Anno a vesegörcseimet is arra alapozta. Páromnak a gerince fájt azt mondta a dokinő neki, hogy korábbi sérülés miatt fáj neki. Mondta a dokinőnek, hogy neki nem volt korábbi sérülés a gerincével, de a doki hajtotta a hülyeségét. Nem említett nekem semmit a dokim azon kívül amit eddig leírtam. Igaz nem is mentem vissza hozzá azzal, hogy még mindig fáj. Kinek hiányzik az injekció a hátba, mert nekem nem az tuti.

Lefittyedt a kézfejed? Jujjj, ez nem hangzik jól! Na akkor nem tétlenkedsz a törésekben. Most nem tudok többet írni, mennem kell, majd még írok. Szia. Anita

92. judit71 (válaszként erre: 91. - 3aeb86a367)
2008. okt. 6. 08:09
Szia! A privit mejd este válaszolom jó? Most elvileg dolgoznom kellene de még akklimatizálódom egy kicsit. :)))) Az jutott eszembe, hogy természetgyógyászhoz vagy gyógymasszőrhöz nem tudnál-e elmenni! Nekik olyan ügyes kezük van hátha 2-3 alkalom után tudnának lazítani valamit az izmokon! Szerintem, ha van rá lehetőséged, próbáld meg, nem veszíthetsz vele semmit. Ha tényleg ennyire rosszul voltál a gyógyszertől, akkor ne is vegyél be soha többé olyat! Nekem is fel akarták írni azt amitől vacakul voltam még egyszer, de mondtam, hogy nem köszönöm, valami mást írjon fel. A dokinőd nem lehet páláyja csúcsán, ahogy látom!!!! Ha tényleg izomgörcs, azt a röntgen nem is mutatná ki, ebben igaza van, de vannak alternatív gyógymódok, amiken csodálkozom hogy nem említett egyet sem! A csuklótörésem tényleg csúnya volt, azt mondta doktor uram, hogy bajonett állásban van a kezem. Ami annyit jelent, hogy a jobb kézfejem lefittyedt és úgy maradt! Sajnos annyira az ízület közelében tört, hogy műteni kellett. Ha front van egyébként is fáj, de ezt már tudtam, ez a kezem ugyanis másodszor tört. Most már mindkét alkalcsontom "felavattam"!!! 12 éve tört a vékonyabbik, most pedig a vastagabb csont. Jártam gyógytornára, meg fizikoterápiára, aztán elkezdett furán fájni a kezem. Nem csontfájdalom, mert határozottan az egyik tűződrótom helye fáj. Szúrkál bele, és néha úgy érzem, mintha gyenge áramütés érné a kezem. Érdekes érzés... ár másodperc és elmúlik... Majd holnap megmondják az okos kézsebész urak, hogy mi ez... Ha tényleg egy idegsérülés miatt van, akkor az érintett bőrterületet ki lehet metszeni! Jujjjj, de jó! Majd még meglátom, mert most nem igazán tudnék táppénzre menni! Majd este írok! Vigyázz magadra! Puszi, Judit
91. 3aeb86a367 (válaszként erre: 90. - Judit71)
2008. okt. 6. 01:23

Szióka!

Hát sajnos nem segített az injekció. Mondhatom, hogy inkább csak rosszabb volt. A mai napig is. Az injekciót májusba kaptam de azóta is nagyon fáj. Sőt ha őszinte akarok lenni akkor már 3 éve fáj. Akkor is elmentem a dokinőhöz ugyanezt mondta mint legutóbb, hogy a stressz okozza, de akkor csak valami kenőcsöt írt fel. Nem használt, dokinőhöz sem mentem vissza. Így ment 2 és fél évig mire megint rászántam magam. És most kaptam az injekciót meg a tablettát. De semmi. Már kezd nagyon idegesíteni ez az egész. Sajna a dokinőm mindent a stresszre fog. Jó tény és való, hogy nagyon stresszes vagyok, de okozhat ilyen problémát a stressz? Jujjj, hát én sem irigyellek téged a csuklód miatt. Nem semmi. Hogy sikerült így eltörnöd? Én bizony ha rosszul vagyok egy gyógyszertől akkor be nem szedem utána. Nekem nem csak hányingerem van tőle hanem hányok is egy teljes napig. Meg olyan fejfájás kap el, hogy majd szét robban a fejem. Nem tudom, erről nem beszélt a dokinőm, hogy esetleg el kéne távolítani. De miért is említené, hisz még röntgenre vagy ilyesmire sem küldött el, csak megnyomkodta a hátam és rávágta hogy a stressztől görcsösek az izmaim. Pedig már nagyon érik hogy megint elmenjek vele, csak attól félek, hogy megint injekciót kapok bele. És neked fáj a kezed? Ezek szerint már kétszer műtötték? Na most búcsúzom, mert reggel megint fél 7-kor kelek, viszem a fiamat az iskolába. Szép álmokat neked. Anita

90. judit71 (válaszként erre: 88. - 3aeb86a367)
2008. okt. 5. 18:00
Szia! Hát ez nem hangzik túl jól! Az injekció sem segített? Én is szedtem régebben egy gyógyszertt, amitől hányingerem volt, meg levertt a víz, azt hittem megpusztulok! Azt hiszem négy napig kellett szednem napi kettőt. De hősiesen beszedtem, mondván haátha segít. Időlegesen segített is... De persze ez nem megoldás. Nem lehet eltávolítani valahogy azt a csomót? Komoly dolog ha már nyomja az ideget! Én is ezért megyek a kézsebészetre kedden vissza, mert nekem meg egy ronda csuklótörésem volt idén január elején. Dróttűzést csinált doktor uram és valószínűleg egy aprócska ideg megsérült. Néha elég fura dolgokat érzek. :)))) Lehet, hogy megint nyisszantani kell! Három a magyar igazság... :))) Egyszer drót be, másodszor drót ki és itt a ráadás. :))) Szép estét! Judit
89. judit71 (válaszként erre: 86. - 3aeb86a367)
2008. okt. 5. 17:53
Szió! Én meg küldtem a választ Neked! Pussz
88. 3aeb86a367 (válaszként erre: 85. - Judit71)
2008. okt. 5. 17:44
Szia. Arra még nem válaszoltam amit kérdeztél. A hátam azért fáj, mert a bal lapockámnál van egy csomó ami kihat a bal kezemre is, mert nyomja az ideget. Dokinő szerint a stressztől van. Adott 3 db izomlazító injekciót a hátamba meg felírt egy tablettát. Hát azt az injekciót senkinek nem kívánom, 2 teljes napig úgy éreztem mintha szét akarták volna tépni a hátamat. A tablettától meg rosszul vagyok. Így marad a csomó, ami iszonyúan tud fájni, és mondom nem csak a hátam hanem a bal kezem is. A gerincemmel nincs baj, a röntgen szerint, pedig az is szokott fájni. Köszike az érdeklődést.
87. zsuzso100 (válaszként erre: 82. - Judit71)
2008. okt. 5. 17:19
Hát....nem lépett....csak nem találok magyarázatot néha a gondolatmenetéhez!
86. 3aeb86a367 (válaszként erre: 85. - Judit71)
2008. okt. 5. 17:12
Szia. Küldtem egy privit.
85. judit71 (válaszként erre: 84. - 3aeb86a367)
2008. okt. 5. 16:14
Szia! Hát, Rád is fért az alvás, nagyon nem aludtál aznap ahogy elnéztem!!! Mitől fáj a hátad? Remélem nem a gerinceddel van baj? Jobbulást, mielőbbit! :))) Mit írt a srác a legutóbbi levélben, amivel elkeserített? Ha most nem írsz egy darabig és ő sem, akkor valóban lehet, hogy jobb lesz Neked is, ha elfelejted. De ha mégis írna, mert nem tudja mire vélni a hallgatásodat,akkor igen, írd meg hogy mit érzel. Konkrétan! Ne félj kimondani! Nem leszünk olyanok, mint a férfiak!!! Hogy csak vetítünk, konkrétum meg sehol! Mi NŐK vagyunk és felvállaljuk az érzéseinket, legyen bármilyen következménye!!! Persze azt is mi viseljük, míg ők k...solnak! És szerintem nyugodtan írd bele, hogy szeretnél pontot tenni az ügy végére és írja meg, hogy mit szeretne... Ha csak baráti levelezést, akkor is, de írjon valmi konkrétat! Ügyes csaj vagy, megoldod, hogy a tudomására hozd, mit szeretnél! :))) Tudom, hogy iszonyatosan nehéz, mert mondom, én is hasonló helyzetben vagyok valamilyen szinten. Én már kreáltam egy választ a dokimnak, és kikértem a barátnőm véleményét is ez ügyben. Elküldtem neki, hogy mit akarok majd írni, Ő finomított rajta és most már így is hagyom. Nekem ez jó, mert tudom, hogy őszintén megmondja a véleményét erről a dologról, amibe ilyen sikeresen belemásztam :))) Közben meg ugye msn-en is beszélgetek egy sráccal, de már nála sem tudom, mi a helyzet! Eddig úgy nézett ki, hogy ő jobban akarja, mint én, most meg... Háááát, ez van... Úgy még nem volt, hogy valahogy ne legyen... Én drukkolok, tudod! További szép napot Neked, és írj! Pussz, Judit
84. 3aeb86a367 (válaszként erre: 83. - Judit71)
2008. okt. 5. 07:23

Szia. Bocs, hogy tegnap nem jelentkeztem csak aludtam vagy 2 órát tegnap éjjel vagyis már hajnalban aztán meg egész nap takarítottam, mostam, főztem és még szobát is átrendeztem(bútorokat húzkodtam egyedül-fájós háttal). Jaj, most meg olyan izomlázam van. Na mindegy! Most nem ez a fontos. Aha, legalábbis azt írta, hogy ilyenkor hármasban-négyesben nyomják. Pókereznek, biliárdoznak stb. Hát nem tudom, valszeg én sem cselekednék így. Ha én szeretek valakit akkor nem mennék az exemmel a párom mellett sehova. Még a kapcsolatot sem tartanám vele. Ha ugye a páromat szeretem! Mert megint más, ha az ember a párját nem szereti(eléggé!). Nem olyan biztos, hogy a csajnak azért mondta ezt el, mert őt választotta. Az is előfordulhat, hogy valamilyen szinten így vár valakitől bátorítást, hogy most mi tévő legyen veled kapcsolatban. Szerintem ne add fel addig amíg ő nem mond valami konkrétumot neked. Az hogy más mit mondd azzal ne foglalkozz, csak is saját magadra hallgass(csakis a szívedre!)

Hát az utolsó levelére már válaszoltam, amire már ő is válaszolt. De arra én még nem válaszoltam, mert megmondom őszintén kicsit meglepődtem rajta és elkeserített egy hangyányit. Akkor azt hiszem azt csinálom, hogy egyenlőre erre az üzenetére nem reagálok egy darabig. Ha jelentkezni fog akkor az jó, mert valamilyen szinten talán érdeklem, hiányolja a levelem, ha nem akkor megírom neki konkrétan, hogy mit érzek iránta(hogy legalább így könnyítsek a szívemen)aztán szép lassan megpróbálom elfelejteni. Ami tudom, hogy nem fog menni.

A bizonytalanság tényleg nagyon rossz, azt én sem szeretem, nehezen viselem én is.

Hát megpróbálok erős maradni, te is légy erős! Fel a fejjel! Szép napot!

83. judit71 (válaszként erre: 78. - 3aeb86a367)
2008. okt. 4. 16:44
Szió! Ez valóban érdekes helyzet... És olyankor hármasban-négyesben vannak? Én sosem voltam az exeimmel sehol a szakítás után... Szerintem nem egészséges dolog! De Ő tudja... Valamilyen szinten közös "pácban" vagyunk. :) Az én dokim is elmondta a csajnak - akivel írtam, hogy nem tudom milyen nexusban van - azt, hogy mit mondtam neki a kórházban... Kokrétumot persze itt sem tudok, mert ezt is a csajostól tudom, hogy a dokim elmondta... Volt, aki erre azt mondta, hogy azért, mert a csajt választotta és benne megbízik, ezért mondta el. Hmmmmm... Nem tudom... Én akkor ezt úgy gondoltam, hogy azért mondta neki, mert valami szimpátiát mutat irányomban... De most már végleg nem tudom... Egyébként nincs messze, 50 km a jelenlegi távolság köztünk, IC-vel 25 perc. :) Lassan kezdem elfogadni, hogy ennyi volt... Még azon gondokodom, hogy írjak-e neki, ha megvan a kézsebészeti eredményem... Remélem, azért aludtál is valamit az éjszaka, mert tényleg korán írtál! Tudod, mit próbálhatnál még meg? Bár ez nálam nem vált be, mert mindig én vártam arra, hogy írjon... Ha még nem válaszoltál az utolsó levelére, amiben ezeket a furcsagágokat írta, akkor várasd egy kicsit... Mondjuk egy-másfél hét, ha meg tudod állni addig... Aztán ha nem jelentkezik, akkor lehet, hogy meg kellene próbálnod lezárni magadban, ahogy én is ezt teszem... Még ha nincsenek konkrétumok akkor is... Igen, nekem is ez hiányzik... A konkrét igen vagy nem... Semmit nem viselek nehezebben, mint a bizonytalanságot... Nem egyszerű a dolog, tudom... Légy erős! Szép napot neked, szia, Judit
82. judit71 (válaszként erre: 79. - Zsuzso100)
2008. okt. 4. 16:31
Szia! Csatlakozz csak bátran, ezért van a fórum!!! Itt kiírhatod magadrból, ami bánt, amire megoldást vagy tanácsot szeretnél. Én speciel most fordított helyzetben vagyok... A tiéd talán egyszerűbb... Ha a kiszemelt férfiú tudja, hogy kapcsoaltban vagy és próbálkozik, az jó!!!!! Ha neked is tetszik, akkor hajrá, persze, ha a párod iránt nemérzed azt, amit érezned kellene! Mert gondolom valmai ilyesmi lehet, ha feltetted a kérdést! Én minden nap ránézek a fórumra, írj nyugodtan, ha tudok, segítek! Üdv, Judit
81. zsuzso100 (válaszként erre: 80. - 60dc903c1a)
2008. okt. 4. 07:57
:-D
80. 60dc903c1a (válaszként erre: 79. - Zsuzso100)
2008. okt. 4. 07:57
Egy kedvesen érdeklődő üzenet sohasem okozhat "bajt"... :)))
2008. okt. 4. 06:52

Sziasztok!

Csatlakozhatok a klubhoz? :-D


Szerintetek, ha kapcsolatban vagy és ezt tudja egy másik pasi is, van olyan eset, hogy lép? Vagy felejtős???

78. 3aeb86a367 (válaszként erre: 77. - Judit71)
2008. okt. 4. 04:26

Szia. Á, már látom veszett ügy az enyém. Ma írt megint a srácom és elmondta, hogy a barátnője tud arról hogy levelezik velem. De őt nem zavarja. Sőt az exekkel szoktak menni programokat szervezni. Értem ezt úgy, hogy a srácom a volt barátnőjével is szokott programot csinálni de úgy hogy ott a mostani barátnője is, meg a mostani barátnőjének a volt pasijával is el szoktam menni pókerezni. Na most ehhez szólj hozzá ha tudsz. Én nem értem milyen kapcsolat az ilyen. Most gondoltam bele, hogy milyen pasi is tetszik nekem, hogy kivel is jártam régen. Nem tudom nem lenne e jobb elfelejteni örökre(amit persze nem tudnék, mert hát akár milyen is a srác, akkor is tetszik).

Na persze az ember mindenhova úgy megy hogy nem akarja hogy ez vagy az megtetszen neki. Ezt nem mi döntjük el, hanem a szívünk. Te hiába mondogatod magadnak hogy jaj csak ne tetszen meg ez a srác. Mire észbe kapsz már tetszik is. Igen említetted hogy megkérdezted tőle hogy találkozhattok e amire azt felelte, hogy nehéz lenne mert ő messze lesz tőled. Hát így tényleg kicsit furi a helyzet, ha ő nem is ír vissza neked. Nem akarlak elszomorítani de így lehet tényleg nem akar tőled semmit és azért nem reagál semmire. Vagy csak nem mer közeledni feléd. Nem tudja, hogy mit mondjon neked. Pedig jó lenne ha adna valami egyértelmű választ legalább nem?

Jó éjt neked. Vagy ne is mondjam ezt mert mindjárt itt a reggel én meg még le sem hunytam a szemem. Azért szia. És fel a fejjel.

77. judit71 (válaszként erre: 76. - 3aeb86a367)
2008. okt. 3. 17:51
Szia! Igen, az lehet, hogy nem szereti eléggé! Ha Ti a pároddal anno már egy fél év után összeköltöztetek, akkor itt valami nincs rendjén! Úgyhogy légy kitartó és levelezzetek bátran... Ha úgy érzed labdát dob, dobd vissza! Vagy néha le is csaphatod. :) Az én helyzetem egy kicsit bonyolultabb.. Kiszemeltem ugyanis a volt kezelőorvosom. Egy csúnya törést hozott nekem helyre, és addig kellett járnom hozzá, hogy hogy nem, megtetszett. Nem akartam, de ez nem is így működik. Itt van egy harmadik fél a dologban, és nem tudom milyen kapcsolatban vannak... Én az utolsó alkalommal amikor konrtollra mentem hozzá konkrétan megkérdeztem, hogy találkozhatunk-e kórházon kívül. De ezt lehet, hogy már írtam. Ő sosem keres engem, legutóbb is én írtam "csak szakmai" címszó alatt a kezemmel kapcsolatban. Na arra kaptam egy fél kisregénynyi választ, holott nem lett volna kötelessége...És mivel Ő nem keres engem, ebből gondolom, hogy nem is akar semmit, csak én hülyítem magam azzal, hogy türelem, aztán majd írni fog! Én is bejelöltem anno két nap múlva vissza is igazolt, de akkor sem történt semmi... Hát ez ilyen nesze semmi, fogd meg jól dolog... De köztetek van egy állandó kommunikáció, ami klassz, szerintem! :) És ráadásul Ő írt először... Alkulgat ez szépen, csak légy türelmes! :) Szép hétvégét kívánok és írj nyugodtan. :) Judit
76. 3aeb86a367 (válaszként erre: 75. - Judit71)
2008. okt. 2. 17:53

Sose gondold azt, hogy szerinted nem fog jelentkezni. Látod én is úgy voltam vele, hogy megjelöltem és az volt bennem, á, úgy sem fog visszajelölni. És láss csodát, visszajelölt és még levelezünk is. Lehet ennél több nem is lesz köztünk soha, de hát sose lehet tudni mit hoz az élet. Az biztos is, hogy a nők érzelgősebbek a férfiaknál. Mi nők sokkal jobban ki tudjuk mutatni a szeretetünket, az érzéseinket, mint a férfiak. Ők mindig köntörfalaznak, sosem adnak konkrét, egyértelmű választ. Mint ahogy neked sem adott a kiszemelted. Az még hagyján hogy másfél év után nem költözik össze vele, na de ez hogy itt is lakik meg ott is lakik, ez tényleg sántít egy kicsit. Mert ha szereti vagy költözzenek össze rendesen, vagy ne, de akkor ne aludjon ott. Lehet nem is szereti eléggé a csajt?

Mondjuk ha visszagondolok akkor mi is így voltunk a párommal eleinte. Hétköznap mindegyikünk otthon aludt és hétvégén pedig egyik hétvégén ő aludt nálunk(én anyumnál laktam), másik hétvégén meg én aludtam náluk(ő a nővérével lakott). Aztán végül fél év után ő költözött oda hozzánk.

75. judit71 (válaszként erre: 74. - 3aeb86a367)
2008. okt. 2. 17:40
Szia!. Ááááááááá,dehogy voltam ügyesebb!!! Próbálkoztam, próbálkozom, de úgy néz ki hiába.... Most az a taktika, hogy nemcsinálok egyelőre semmit, aztán várom, hogy jelentkezik-e. valami azt súgja, hogy nem, de azért még nem adtam fel teljesen! :) A remény hal meg utoljára, tudod :) Néha én is azt éreztem, hogy sok vagyok, mert úgy másfél havonta megeresztettem egy iwiw üzenetet a kiszemeltnek! Szerintem mi nők egy cseppet érzelmesebbek, érzelgősebbek vagyunk a férfiaknál. De nekik sokkal nehezebb konkrétumokat mondani egy nőnek mint fordítva... Példának okáért én konkrétan rékérdeztem, hogy találkozhatunk-e, mire a válasz az volt, hogy az érdekes lesz, mert Ő fél évig gyakorlaton lesz egy másik városban... Nem igen vagy nem.. Hanem ez... Aztán tegyem, ahova akarom... Amit pedig korábban írtál, hogy másfél éve vannak együtt, de a hétvégéken még otthon alszik a szülőknéla srác... Hááát, nem tudom, ez nekem is furcsa... Ha én annyira szeretek valakit, akkor ha van hol lakni, összeköltözöm vele, nem? Énnagyon drukkolok! :))) Kellemes estét, Judit
74. 3aeb86a367 (válaszként erre: 73. - Judit71)
2008. okt. 1. 19:40
Szia. Köszi a bátorítást. Hát épp ez a baj, hogy hajlamos vagyok átesni a ló túlsó oldalára. Először nem merem aztán meg hopp rögtön bele a közepébe. Sajnos nálam ez mindig így működött, és ezzel rontottam el mindig mindent. De most próbálkozni fogok, hogy ne essek rögtön túlzásokba. Te bizti ügyibb voltál nálam. Szép estét neked is.
73. judit71 (válaszként erre: 72. - 3aeb86a367)
2008. okt. 1. 17:41
Szia! Szerintem jó ez az út, csak ne akarj mindent azonnal. Légy türelmes és nagyon ügyi, mert amit eddig írtál, az teljesen oké! Én csak egy kis plusz bátorságot szerettem volna adni Neked, hátha úgy könnyebb. Engem nem támogatott senki, amikor halált megvető bátorsággal kezdeményeztem a férfinál, aki tetszik. Sőt.... Szép estét, Judit
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook