Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok az örömlányokról, sajnáljátok vagy megvetitek? fórum

Mit gondoltok az örömlányokról, sajnáljátok vagy megvetitek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
206. 635da491de (válaszként erre: 205. - Tixtina)
2011. júl. 5. 12:09
Látom Te tudsz valamit... :-)
205. tixtina
2011. júl. 5. 00:27

Haha:))ezen jót röhögtem,eszembe jutott,hogy -

Mind a hármat.:)Mind a három más funkciót elégít ki:)

204. 635da491de (válaszként erre: 203. - Spinneli)
2011. júl. 4. 20:16
Nem hiszem hogy ez a nagy nyilvánosságot érdekelné, itt csak beszélgetünk az örömlányokról. Akit érdekel kérdezze meg priviben...
203. spinneli (válaszként erre: 202. - 635da491de)
2011. júl. 4. 20:14

Akkor végülis milyen tipusú kapcsolatot szeretnél?

Örömlányt, szexpartnert, vagy barátnőt?

202. 635da491de (válaszként erre: 199. - Spinneli)
2011. júl. 4. 20:13
Na jó, de ez itt az örömlány topic. Ehelyett a társkereső nem megfelelő, mert más az örömlány szerepe és más a társé...
201. tica06 (válaszként erre: 195. - Tixtina)
2011. júl. 4. 16:45
Na igen...:) És a gond az, hogy a pasik más mércével mérnek:)
200. tixtina (válaszként erre: 197. - 635da491de)
2011. júl. 4. 15:40
Nem én mondtam,-Sz Mikus Edit-még le is döbbentem rajta.
199. spinneli (válaszként erre: 198. - 635da491de)
2011. júl. 4. 15:22
Egy bizonyos kor felett a diszkó és a kocsma már ciki ismerkedni...szerintem a kamuregek ellenére továbbra is az internet ami a legkönnyebb út arra, hogy párt találjon az ember...esetleg barátok ismerősök holdudvara.
198. 635da491de (válaszként erre: 193. - Spinneli)
2011. júl. 4. 15:18
Mondj egyet... Eddig hármat említettek itt, disco, kocsma és net, de szerintem egyik sem igazán jó... :-)
197. 635da491de (válaszként erre: 190. - Tixtina)
2011. júl. 4. 15:14
Bár erről nehéz pontos statisztikát mondani, de állítólag 25-30% körül mozog a hűtlenek aránya, de még sosem láttam olyan statisztikát, ami 50% fölé tenné. A válások aránya is jóval magasabb, mert az 60% körüli.
196. 635da491de (válaszként erre: 187. - Mindzsi)
2011. júl. 4. 15:11
Olvass el egy-két hozzászólást itt, hogy milyen vélemények vannak. Például "ilyen mélyre süllyed", stb. Nyilván nem mondja el az ember, mert még az is lehet, hogy kirúgják a munkahelyéről, egyéb hátrányos megkülönböztetés éri, elítélik, stb. Miközben lehet tudni, hogy adott esetben intelligens, jól szituált emberek is járnak ilyen helyre, mert ha például csak egy kis kalandot keres valaki, nem független, nem akar bonyodalmat, akkor nincs más megoldás. Mert éppen arról beszéltünk, hogy a szexbarát, szerető, stb. szerelmes lesz, nem lehet úgy megoldani, ahogy az örömlánnyal, hogy időnként találka néhány órára és kész.
195. tixtina (válaszként erre: 192. - Tica06)
2011. júl. 4. 10:27
Főleg,ha már a gondolat is annak számít:))
194. spinneli (válaszként erre: 184. - 07c4794583)
2011. júl. 4. 08:20

:))


van benne valami.

193. spinneli (válaszként erre: 182. - 635da491de)
2011. júl. 4. 08:20

Hát ne menj...ezer más lehetőség van a csajozásra.

:)

192. tica06 (válaszként erre: 190. - Tixtina)
2011. júl. 4. 08:08

Főleg attól is függ mit nevezel hűtlenségnek? Van aki szerint már a flört is az, más azt mondja, még a szex se ha, nincsenek benne érzelmek....

Ilyen alapokon, igaz az az 1%:)))

191. Hello Titti (válaszként erre: 190. - Tixtina)
2011. júl. 4. 01:03

hehe ez jó...:)

gondolkozzanak csak.....tele reménnyel,hogy benne abban az egy 1%-ban..:-))


a könyvbe is ez volt...van szerelem,meg házasság sírig tartó ez meg az...de HŰSÉG az nincs....

190. tixtina (válaszként erre: 189. - Hello Titti)
2011. júl. 4. 01:00

Ha már a hűségnél tartunk-egy kis statisztika.

Tévében nyilatkozott egy szexuálpszichológus,hogy a párkapcsolatban élők 1 százaléka hűséges.

Most mindenki gondolhatja otthon,bizton benne van az 1 %-ban:))

2011. júl. 4. 00:58
ma olvastam egy könyvet.... "Drága kéj"...kicsit megváltozott a véleményem rólunk...inkább azt mondanám,hogy a pasik mennyire betegek...és milyen szemetek....nagyon jó könyv volt...és igaz történet...szinte minden pasi csalja a feleségét és perverzek de nagyon...huuu kemény könyv volt...
188. tixtina (válaszként erre: 186. - Csilicsala)
2011. júl. 4. 00:52

Nemet mondtak,hát persze.:)

Szerinted melyikük vállalná be-persze,csörögtem egy k...-val:)))

187. Mindzsi (válaszként erre: 186. - Csilicsala)
2011. júl. 4. 00:50
Hee heee ez jó vicc... Tudod mi a helyzet? Hogy nem merik felvállalni..
2011. júl. 4. 00:49

Közömbösek.

De azon már sokszor elgondolkodtam, hogy az elmúlt 20 évben szinte minden férfiismerősömet megkérdeztem - már akit lehetett-, hogy volt-e dolga velük. Kivétel nélkül mind nemet mondtak. Akkor mégis kikből élnek? Mert elég sokan elég sokat keresnek a "szolgáltatással".

185. tixtina
2011. júl. 4. 00:12
Nem sajnálom,nem vetem meg-közömbös.
2011. júl. 4. 00:10
engem csak az zavar, hogy nem fizetnek adót
2011. júl. 3. 23:20
ha pasi lennék tuti nem mennék "öröm"lányokhoz...még olyanhoz sem aki elitnek mondja magát(lehetséges,h valamivel tisztább mint az út szélén álló,de akkor is az ami) nem egy férfi ismerősöm van akinek nincs hosszab komolyabb kapcsolata már jó ideje,de ilyen mélyre azért nem süllyed. Meg hát nehogy már ne tudjon össze szedni valaki egy normális csajt! Még ha nem is hosszú távra,de örömlányok...kemény vagyok talán,de ez a véleményem,nem sajnálom őket,és lehet,h nem kellene,de megvetem őket.Pedig egyébként én alapvetően nem lepődök meg semmin és nem vagyok az a mindent azonnal elitélő tipus,sőt...de ezektől valahogy a hideg is kiráz.
182. 635da491de (válaszként erre: 181. - Spinneli)
2011. júl. 3. 23:11
Többek között ezért nem megyek én ilyen helyre...
181. spinneli (válaszként erre: 177. - 635da491de)
2011. júl. 3. 23:01
A legtöbb férfi nem lelkizést, vagy külcsönös élménynyújtás, hanem pontosan csak a kielégülés miatt keres fel prostit szerintem...esetleg még játszhatnak extrém igények, amit otthon nem lehet...
2011. júl. 3. 05:21

Érdekes fórum....akit érdekel az örömlányok lelki világa annak ajánlom Paulo Coelho: 11 perc című könyvét.

Nem ítélem azt aki ebből él hisz biztos meg van rá az oka....

2011. júl. 3. 02:34

Én nem ítélem el őket.... Mindenkinek saját magának kell éreznie, hogy mi az amit a lelkiismeretével el tud számolni. Én táncoslány voltam, sok örömlánnyal találkoztam, mert itthon a legtöbb helyen, van táncoslány meg örömlány is. Külföldön külön van. Szóval rengeteg pénzt kereshettem volna, ha többet is vállalok, de nekem nem ment volna.

Sok helyen voltam, rengeteg emberrel beszélgettem és szerintem nem az örömlányokat kell akkor már elítélni, hanem a férfiakat, akik elmennek a legutolsó büdös ápolatlan roma lánnyal (gumi nélkül) és a felesége meg a gyereke meg otthon alszik...... A legtöbb férfi akivel beszéltem mindegyik nős. Van aki azt mondja, hogy terhes a felesége és nem bírja már szex nélkül. Volt olyan aki éppen összeveszett vele, volt aki csak kalandra vágyott.... újdonságra. Na de visszatérve a lányokra: a legtöbb örömlány anyuka, és azért vállalta ezt, hogy eltartsa a gyerekét. Nagyon kevés olyan lány volt, aki csak úgy csinálta, hogy legyen pénze. Bár hozzáteszem, 20 lányból volt, hogy 15 roma volt..... :S Tényleg nem ítélem el őket, tudni kell, hogy ki mért csinálja, de azt nem tudtam és nem is tudom megérteni, hogy férj mellett, hogy lehet ezt csinálni? Mert van egy gyerekem elhagyott a férjem, azt mondom rendben, de amikor ott a férjem és egy éjszaka 5 férfival még összefekszik... én azt nem tudom, hogy lehet bírni. Illetve nem értem, hogy a férj, hogy tűri.... Olvastam, hogy előjött itt a szó arról is, hogy valaki a főiskolára gyűjt.... Nekem van egy fősulis barátnőm, együtt jártunk táncolni, de neki se fordult meg a fejébe, hogy többet vállaljon... És külföldön, nagyon sokat lehet vele keresni. Talán egy kicsit megvetem azokat akik önszántukból az út mellett állnak és gumi nélkül vállalnak mindent.... Nagyon sok bár van már otthon, ahol négyszer annyit kereshetne, ha már ezt akarja csinálni és az kevésbé veszélyes is. Persze attól is függ mennyire szép és igényes a lány. Mert tényleg vannak olyanok akik csak oda valók.

178. 635da491de (válaszként erre: 171. - Cbe6ba1fa9)
2011. júl. 3. 00:26
Itt is, a kérdés az, hogy "mi van benne". Engem nem az érdekel, hogy a nő mit vállal, hanem mit szeretne? Persze kiderül hogy semmit, legfeljebb pénzt, vagy hogy legyek szerelmes bele...
177. 635da491de (válaszként erre: 173. - Spinneli)
2011. júl. 3. 00:22
Én is ezt látom a legnehezebben kivitelezhetőnek. Valószínű ezért is működik a prostitúció. A férfiak egy része inkább elmegy egy örömlányhoz és fizet, mintsem hogy érzelmi bonyodalmakba keveredjen. Az örömlány valóban csak azt teszi, amire szükségük van van, szexel velük. Egyébként mi indokolja hogy egy nővel ha szexel az ember fizessen? Az nem olyan mint a fodrász, hogy levágja a hajam és kész. Legalábbis nekem nem az az élvezetes a szexben, ha valaki kielégít, hanem ha kölcsönösen jó a dolog. Akkor meg ennyi erővel a nő is fizethetne. Csak sajnos a nők többségét minden érdekli (szerelem, romantika, intelligencia, külső kinézet, stb.), kivéve maga a szex. Így aztán erre nincs nagy kínálat, legfeljebb kereslet, igény a férfiak részéről...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook