Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondolsz erről? Nem túlzás? fórum

Mit gondolsz erről? Nem túlzás? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. nov. 24. 20:15
Én azokat az embereket nem tudom megérteni akiknek semmi pénzük nincs de ha éppen megjelenik egy új telefon vagy új fényképző akkor azt muszáj megvenni, hóvégén meg éheznek...
2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Cae1442d98)
2010. nov. 24. 20:14
Az ilyen embereknek nem lehet tanácsot adni, sosem fognak másra hallgatni. Hagyni kell őket szenvedni, én azt mondom. Ha nincs már pénzük a végén akkor megérdemlik.
2010. nov. 24. 20:13

Sziasztok!

Beszélgettem pár ismerősömmel, barátokkal. Tudom, hogy nem állnak jól anyagilag, sőt, még a rezsire és a kajára is alig futja, van olyan, aki most vesztette el a munkáját....DE! A gyerekeiknek (van ahol 5 is van) fejenként 50-60ezer ft-nyi ajándékot vesznek. Tulajdonképpen mindent megvesznek nekik, amit meglátnak a gyerekek a játékboltban, tv-ben. Utána meg sírnak, meg kölcsönkéregetnek, mert nincs mit enni.

Mire jó ez?

Nem akarok senkit megbántani, csak nem értem.

Nekem is 2gyermekem van, ők kapnak egy-egy fából készült öltöztetős macit, meg egy memóriatársast. Az egész meg volt 2ezer ft-ból.

Nem vagyok irigy, csak kiveri a biztosítékot, hogy sokszor a gyerekeknek sem jut kaja, de a több 10ezres ajándék ott van a fa alatt, amivel játszik 3napig a gyerek, utána meg sokszor hallom, hogy de kár volt megvenni.

Miért nem gondolkoznak előre?

És hogy lehet ilyesmit úgymond szóvá tenni vagy tanácsot adni a szülőknek, hogy nem erről szól ez az ünnep, hanem a szeretetről és az együttlétről?

Manapság nem erről szól már... :-(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook