Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit érdemes csinálni?! Mivel érdemes ma foglalkozni? fórum

Mit érdemes csinálni?! Mivel érdemes ma foglalkozni? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
9. 54246605c4 (válaszként erre: 8. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 19:25
egészségügy:D
8. ti-mici (válaszként erre: 5. - 54246605c4)
2009. máj. 30. 19:24

mi az az EÜ ? :S

kozgazt tanulok es egy par honapos kurzussal es utana vizsgaval merlegkepes konyvelo lehetek...

de engem ez a dolog anyira nem vonz...azert mentem kozgazra mert mindent nemetul tanultam es ugy gondoltam hogy akkor az egyetemet is...es mivel mas szak nem igazan volt ami nemetul is lenne es picit tetszen is, igy hat kozgaz lett...

7. ti-mici (válaszként erre: 3. - Doxikri)
2009. máj. 30. 19:22

hat ja ez a jovo kerdes nehez is az biztos!!!

en most vegzek kozgazt, de semmi jo kilatas...

ezert is tettem fel ezt a kerdest :)

hatha lesz valakinek egy jo otlete es megoldasa :)

6. doxikri (válaszként erre: 4. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 19:21
Mit tanulsz, vagy tanultál??
2009. máj. 30. 19:20

média?

Szerintem csak ha apucit-anyucit így meg így hívják...

hacsak nem a következő bulvárműsor vezetője szeretnél lenni, mert akkor elég egy alapos (életen át tartó) diéta, némi műhaj, egy kis plasztika, és tárrrráááááááám:D


Nagyon nehéz. Én EÜ-t végeztem, és a vendéglátóiparon keresztül most a kereskedelemben kötöttem ki:)


Igazából a kereskedelem, a vendéglátóipar az ami mindig szívja az embereket, de rengeteg munka van vele...

Hacsak nem leszel mérlegképes könyvelő, akkor ezeket inkább ajánlom...

2009. máj. 30. 19:20

Hat igen a media...de miert? akik hiresek meg latjuk haljuk oket tv radio ujsag...azoknak tenyleg jo...es nem egy kihalo foglalkozas...

ez meg ugy eszembe se jutott :)

3. doxikri (válaszként erre: 1. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 19:20
Lesz jövőnk? Hát nem tudom. Tegnap beszélgettem a párommal a 12 éves fiam "jövőjéről". Szerinted tud az ember okos lenni, amikor azt sem tudja holnap mi lesz? Pedig én híresen optimista vagyok.
2. 673567bc24 (válaszként erre: 1. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 19:14
Média
2009. máj. 30. 19:11

Szerintetek mibe érdemes ma belefogni? Milyen lesz a jövőnk? Vagyis mivel érdemes ma foglalkozni és mivel lesz majd érdemes pár év mulva foglalkozni, mit lesz érdemes tanulni hogy utána munkát is találjunk???

Szerintetek?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook