Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit érdemes csinálni?! Mivel érdemes ma foglalkozni? fórum

Mit érdemes csinálni?! Mivel érdemes ma foglalkozni? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
69. ti-mici (válaszként erre: 66. - Doxikri)
2009. máj. 30. 20:21

majd igyekszem kontakusba lepni vele :P

nah de melyikkel is? mert tobb van :P bar nekem az uj a kedvencem...a szokek a kedvenceim :P

2009. máj. 30. 20:20

pont a tegnap ment a tvbe a G.I. Jane, amikor Demi Moore a katonasagba megy vagyis a tengereszekhez es nagyon kemeny kikepzest csinal, es leborotvalja a hajat, nah rem tudjatok melyikrol beszelek...

Amerikaban milyen nagy szo ez a rendor, katona dolog meg noknek is, nalunk azert meg nem anyira, nah meg az sok eloitelet meg egyebb rendorviccek...

ezzel senkit se akarok megserteni!!! es en abs nem igy gondolkodom!!! sot imadom az egyenruhasokat :P


csak hat nah vannak akik megis lenezik es ocsaroljak, bar lehet hogy csak irigysegbol...


es hogy zajlik a rendor suli? mert foggalmam sincs...de erdekelne...

67. 673567bc24 (válaszként erre: 66. - Doxikri)
2009. máj. 30. 20:19
Naggyon jóóóó!:-)
66. doxikri (válaszként erre: 64. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 20:18
Talán Mr. Bond-tól kéne protekciót kérned! 007!!
65. 673567bc24 (válaszként erre: 59. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 20:16
Hidd el,nem fekszik le olyan nyugodtan mint te!Szerintem be vannak oltva valamivel,amitől nem látszik a stressz,meg egyéb...ne hidd azt,nem sajnálom őket,nem is irigylem!Sosem vágytam olyan munkára ahol alig kell dolgozni,végre megtaláltam az ideálisat,1 hónapja,és nem panaszkodom,nekem a munkatársaimmal ellentétben nem kell gyomorgörccsel leszállnom,a 1,5 órás utazás után,és hazafelé sem mérgelődöm,hogy milyen szar napom volt!Nekem akkor van szünetem mikor akarom,nekik meg a 8 órából 2 szer!Ők monoton munkát végeznek,állva,én meg jövök-megyek!Hát erre értem én a "jól kell helyezkedni"mondatot!
64. ti-mici (válaszként erre: 62. - Doxikri)
2009. máj. 30. 20:16
hat ja apum mar evek ota firtatja hogy menjek vagy allatorvosira (mert o is az, es akkor igy konnyebb lenne jo munkat talalni) vagy orvosi, gyogyszereszeti, vagy a belso informacios, titkosugynokos ize, amit nalatok nem tudom hogy hivnak, talan titkosszolgalat, iroda meg papirmunka egesz nap, neha gyulesek meg jelentesek hogy itt ott semmi se tortent, par telefonlehalgatas stb egesz nap csinalsz amit akarsz...sooook penzert....nah de k'''va nehez oda bekerulni...
63. ti-mici (válaszként erre: 58. - Doxikri)
2009. máj. 30. 20:12

wow!!! nem semmi!!! es vegulis igazad van!!!


nah de hat igy nem lett munka sem...bar persze hogy nem is lett volna jo ott dolgozni...

de nah, sajna elejen vagy akar mindig nyelnunk kell ha nagy dologra ahitozunk

nagy dolog, lehet akar egy semmi kis munka is...


pl. ha kulfoldre mesz feketen dolgozni ...


ugyhogy ilyen keteselyes a dolog :(

62. doxikri (válaszként erre: 53. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 20:11

Ezt már az előbb akartam neked ajánlani, csak nem tudtam hogy állnál hozzá. Az én párom rendőr és tudom, hogy nagyon sok csaj van ezen a pályán.

Nekik azért még mindig jobb a helyzetük, mint a magánszférában dolgozóknak. De a bírói szakma is nagyon elnőiesedett, meg az ügyészi.

Ha kedvet érzel hozzá próbáld meg, nem rossz.

61. 673567bc24 (válaszként erre: 58. - Doxikri)
2009. máj. 30. 20:10
Jól tetted,b*****jon meg az ilyen!Nemrég egy vendéglátóhelyen voltam felvételizni,ahol megkérdezte a kopasz kigyúrt pasi,hogy van-e barátom,mire én megkérdeztem,miért?d*gni is fogunk,és ez zavarna????én is leléptem onnan!
60. ti-mici (válaszként erre: 57. - 673567bc24)
2009. máj. 30. 20:09

jo valasz :P


bar az szamitana hogy nem is egy orszagban elunk es tevekenykednenk?! :P


igy talan talan elarulhato a nagy titok :P

59. ti-mici (válaszként erre: 54. - 673567bc24)
2009. máj. 30. 20:08

hat ja nem jo meg szep...de mint latjuk szuperul megy dolguk...semmi gondjuk, jonnek mennek nem erdekli oket semmi, foleg nem az amivel foglalkozniuk kene...a neo szidja oket de azzal maradnak, ok elik eletuket mint hal a vizben...


nah de persze a lelkiismeret dolgok mindenki maganugye, hogy hogy tud megbirkozni azzal hogy o szar csinal massal vagy masnak...de a politikusok egyaltalan nem neznek ki se stresszesnek se a lelkiismeretuk nem furdalja oket...lehet szednek ra valamit?! :P vagy kioperaltattak azt az erzes reszt?! :P

58. doxikri (válaszként erre: 49. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 20:07

Tudod ez hogy van, ha nőis vagy még ráadásul: Ha még nem szültél azért, ha már szültél akkor azért nem kellesz.

Én egyszer egy felvételi beszélgetésnél megkérdeztem a pasit, mikor azt firtatta, hogy mit csinélok majd ha a gyerekeim betegek lesznek, hogyvajon őt ufók nevelték, vagy neki is volt édesanyja!? Nem is vártam meg, hogy elküldjön a búsba, nagy büszkén felálltam és azt mondtam, hogy ilyen anya, nő és gyerekellenes munkahelyen kétszer ennyiért sem dolgoznék. És kivonultam anélkül, hogy felvettem volna az állát a földről. mégiscsak én vagyok a nő... :-)))

57. 673567bc24 (válaszként erre: 55. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 20:07
Gondolod elárulom?Hátha egyszer megteszem a lépést,ne legyél konkurencia!:D
56. ti-mici (válaszként erre: 51. - Doxikri)
2009. máj. 30. 20:06
ja es itt van ez az akadaly is...megint a sok munka keves penz vagyis semmi penz tema...
55. ti-mici (válaszként erre: 52. - 673567bc24)
2009. máj. 30. 20:05

ismeretseg az is fontos a pezn melett...

es merre mennel? mit csinalnal?

54. 673567bc24 (válaszként erre: 49. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 20:04
Politika?Jesszusom,le akarod magad lövetni,vagy gordonkázni akarsz?neeeeee!
53. ti-mici (válaszként erre: 47. - 54246605c4)
2009. máj. 30. 20:04

hat nem!!!


mert itt most az jon a kepbe, hogy van x gyerek akinek nagy vagya ismert lenni vagy az ami...de lehet nem kepes ra, ezert megdolgozik itt ott x penzert hogy "finanszirozza" az almat vagyat, vagy jon anyu apu akik sajnaljak a gyerekuket es mindent megtesznek erte, es igy jut el oda ahova...es sajna sokszor van ugy hogy aki tenyleg tud es hozzaerto az ilyenek miatt lemarad...


es mit szoltok a rendorhoz? vagy katonai palya?

52. 673567bc24 (válaszként erre: 47. - 54246605c4)
2009. máj. 30. 20:03
Hidd el,ha megcsinálnám a fősulit,én tudnék merre menni!Anyuci nélkül,mert apuci nem él már,van ismeretségem,és ma már ez a lényeg!
51. doxikri (válaszként erre: 45. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 20:02
A szakmunkás képzés meg a béka segge alatt, nincs is szakmunkás egy szakmában sem. Ha meg meg akarsz tanulni egy szakmát/pl.venndéglátás/ fizess egy "mesternek" egy valag pénzt, hogy tanuló lehess nála és viseld el, hogy dolgoztat ingyen, ill. még te, vagyis a szüleid fizethettek érte. Ja és a szakmát nem tanulod ám meg, csak a segédmunkát. Ingyen munkaerő!!!
50. 54246605c4 (válaszként erre: 49. - Ti-mici)
2009. máj. 30. 20:01
hajrá-....:D
2009. máj. 30. 20:01

ja es ha en ilyen ketsegbeesett vagyok mert hogy nem tudom mihez kezdjek, fiatal vagyok csinalhatok barmit, csak kerdes az hogy ugymondd "lealacsonyodom" majd xy munkahoz vagy ilyenek...

de milyen lehet azoknak akik idosebbek es elvesztik munkajukat...nah ott aztan vannak meg kifogasok h miert nem veszik fel oket... :( szep helyzetben vagyunk mit is mondjak...


mit szoltok a politikahoz?! :P

48. 673567bc24 (válaszként erre: 44. - Doxikri)
2009. máj. 30. 20:00
azááám!Imádom csinálni,de tényleg!Ismerem a ketyeréket,így nem is okoz problémát!Lehet holnap te veszed meg azt a telcsit amit én csináltam????:DDD
47. 54246605c4 (válaszként erre: 42. - 673567bc24)
2009. máj. 30. 20:00

és hogyan lesz jól menő , MEGFIZETETT újságíró, stb?

na most őszintén, mindenki ebben a világban él.

Lehet közönséges leszek, de én most kimondom.

Vagy

A, mákod van,de nagy (nekem volt szerencsére)

B, anyuci-apuci segít

C, kifekszed az utat magad előtt...


Na, ugye ezzel nem egyedül én vagyok tisztában?????

2009. máj. 30. 19:59

a es elfelejtettem azt a reszet...hogy a tulkepzetseg nagy problema...de az alul kepzetseg is...szal a munkaltato ha nem akar felvenni ugyis kitalal valamit, vagy azt mondja hogy nincs eleg diplomad, vagy azt hogy tul sok, vagy azt hogy sok vagy keves a tapasztalat...

hat lehet ezt erteni?

45. ti-mici (válaszként erre: 40. - 54246605c4)
2009. máj. 30. 19:57

o igen! eljen a diploma, csakhogy ma mar nem er semmit!

azert nem mert, regebben, rendszervaltas elott, tenyleg nagyon jo volt annak aki diplomas volt eismertek meg minden, akkor mindenkinek volt munkaja a "szakmajanak" megfeleloen...de jott a rendszervaltas es akkor azt gondolta mindenki hogyha mi most diplomazunk milyen jo lesz...es ezeknek a szama egyre nott nott es nott, hogy mostmar odajutottunk hogy nem az 1o. osztaly vagy eretsegi az alapkovetelmeny, hanem az egyetem, ezert talaltak ki pl a mesterit is! hogy akkor azzal majd megkulonboztetik azt aki sima egyetemet vegzett es azt aki csinalt meg 1 2 evet pluszba egy mesteri diplomaert...de megint itt kezdodik hogy az elismeresert es nagyobb fizetesert mindenki elvegzi a mesterit...aztan jon a doctoratus...es a vegen mar nem lesz hova fejjebb jutni a letran es tele lesz a vilag x diplomas x rangu tanult emberekkel akik megis guriznek majd x gyarban...

44. doxikri (válaszként erre: 42. - 673567bc24)
2009. máj. 30. 19:56
biorobot? :-))
43. doxikri (válaszként erre: 40. - 54246605c4)
2009. máj. 30. 19:55
Na, az biztos nem akar! az távol áll tőle. De hiába van neki konkrét elképzelése már 12 évesen, mi lesz még addig ebben az országban az oktatással....meg még minden mással?
42. 673567bc24 (válaszként erre: 5. - 54246605c4)
2009. máj. 30. 19:53

Média alatt nem csak "celebet" lehet érteni!pl:újságíró,rendezvényszervező,stb stb...a lényeg,hogy jól tudjon helyezkedni,igen,nem utolsósorban kell hozzá egy megjelenés is,de nem feltétlenül 90-60-90 es paraméterekkel!


Nekem is eü-s végzettségem van,mit csinálok helyette?Telefonokat gyártok!:-)

41. ti-mici (válaszként erre: 38. - Doxikri)
2009. máj. 30. 19:52

a mai vilagban senkinek sem az!!!!

ez a "nincs tapasztalatod nem veszunk fel" nalunk is csak kamu...

es az is nehez hogy mit mondja a gyerekednek...

ma mindenki arra torekszik, marmint vallakozo, hogy minnel tobb jojjon be neki, masok kemeny munkajaval, es minnden kevesebbet oszon szet...es ezert mindenfelet kitalalnak...

sehogy se jo se ha tanulsz se ha nem...

ezert csinaltam ezt a forumot, lassuk kinek mi a velemenye es tapasztalata :)

hatha lesz egy okos kozottunk, aki majd valamivel utbaigazit vagy segit :)

vagy csak siman megbeszeljuk milyen szar ez a vilag :)

40. 54246605c4 (válaszként erre: 38. - Doxikri)
2009. máj. 30. 19:50

ne mondd.

igazából teljesen felesleges, hacsak nem orvos vagy ügyvéd akar lenni...

Egyszerűen nem értem, minek van ebben az országban ennyi diplomás...

Fele ennyire se lenne szüksége egy ekkora országnak, mégis minden szülőnek az az álma, hogy diplomás legyen a gyereke...

Mekiben szeretettel várják....:((((

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook