Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit ehet egy 4 hónapos baba? fórum

Mit ehet egy 4 hónapos baba? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Cyntia (válaszként erre: 9. - Noj84)
2009. aug. 18. 15:32
Tényleg: ezek jók!!!
10. Cyntia
2009. aug. 18. 15:32
Gondoloma szopi mellett kérdezted.. Ez nem kérdés.
2009. aug. 18. 15:31

répát, sütőtököt is, én ezekkel kezdtem.

én főleg bébiételt vettem, mindent adok a sárgabarackon kívül, amire a 4 hónapos címke van rakva. mindet szereti a brokkoli kivételével, már szinte mindet végigkóstolta.

ha te nem bébiétellel szeretnéd etetni, hanem te készítenéd el neki, én azt javaslom, hogy nézd meg a bébiételgyártók honlapján a bébiételek tartalmát, és azokat biztosan nyugodtan adhatod neki pár kivétellel.

pl üveges paradicsomot biztosan adhatsz neki, mert nincs héja, magnélküli, és meg van főzve, de csak úgy simán a paradicsomot még nem adhatod oda neki.

és ezen felül ott van az a rengetegféle tejpép, milupától hippen keresztül a nestléig, ebből is van vagy 10 fajta, amit már lehet adni a 4 hónaposnak.

a húsokat 5-6 hónapos korban tudod bevezetni.

én azt mondom neked, hogy amennyiben a babád nem ellenkezik, nyugodtan lehetsz bátor.

2009. aug. 18. 15:31
Szilvát, burgonyát. pld, de ha ahogy eszembe jut, úgy írok még.
2009. aug. 18. 15:31
Szopi..
6. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 1. - Zuzmika)
2009. aug. 18. 15:30
Anyatej. Az neki a lehető legjobb. Persze ha van. Ha nincs, akkor jöhetnek a védőnő és doktornő által javasolt tápszerek és a kóstoltatások.
2009. aug. 18. 15:29
Anyatejesek vagy tápszeresek vagytok?
2009. aug. 18. 15:29
Szia, én nyitottam egy naplót, abban vezetem a kajcikat. Az én fiam 4 hónapos és az ott leírtakat már mind kipróbáltuk. Nálunk a Nagyi gyerekorvos és ő általa van összeállítva a lista.
2009. aug. 18. 15:29
szia neki még az anyatej bőven elég, majd két hónap múlva is ráérsz etetni őt mással
2009. aug. 18. 15:28
Szerintem adj neki anyatejet! Az a legjobb, tutira benne van minden, ami kell neki, főleg, ha Te normálisan eszel...
2009. aug. 18. 15:27

Várom az ötleteket, tapasztalatokat, hogy mit lehet adni egy 4 hónapos babának.Mindenki mást mond, minden könyvben más van, sőt ahogy látom évről évre változik a " divat" ebben.

Egy 4 hónapos baba már kaphat almát, barackot, banánt, körtét...és még mit?

Szerintetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook