Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csináltok, ha terrorizálnak titeket? fórum

Mit csináltok, ha terrorizálnak titeket? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
53. birebora (válaszként erre: 47. - Birebora)
2019. jan. 24. 17:38

Hogy vagy?

Mi újság munka frontján?

2019. jan. 23. 16:25

Ki ne lépj amíg nincs más!

Te mindenképp törvényesen járj el, ne tudjanak belekapaszkodni semmibe.

2019. jan. 23. 15:59

Tényleg!

Nincs itt munkajogász véletlenül?

Kérdeznék tőle, ha nem probléma....

50. Channa* (válaszként erre: 49. - Nyamitörp)
2019. jan. 23. 15:58
Próbálok. Már szóltam a régieknek, csak ugye oda is csak akkor mehetek, ha van hely....
49. Nyamitörp (válaszként erre: 36. - Channa*)
2019. jan. 23. 08:07
Sajnálom, hogy így jártál. Az előző munkahelyedre nem tudsz visszamenni? Esetleg, ha másképp nem menne, másik munkakörbe?
48. Channa* (válaszként erre: 47. - Birebora)
2019. jan. 22. 23:35

Pont erre gondoltam én is. Szerintem sem tehették volna meg. Támadni is fogom...

Ezért készítem a felvételeket...

47. birebora (válaszként erre: 41. - Channa*)
2019. jan. 22. 19:20
Mi az, hogy felvettek helyetted míg ott vagy?! Beadtad a felmondásod? Ha nem, akkor ott vagy, az, hogy keresel nem jelent semmit számukra. Ez szerintem munkajogilag támadható.
46. Lávli (válaszként erre: 42. - Channa*)
2019. jan. 22. 18:58

Nálam a jó főnök kategória ott kezdődik, ha azt mondja: semmivel sem várok többet el, mint saját magamtól.

Amikor valakit kineveznek a papírja miatt, de a gyakorlati dolgokhoz nem sokat ért, onnantól -már elnézést,de- satuban a f..a, mindig fél, hogy ki hol hogyan égeti be, ezért megelőzi a bajt és rászáll a nála jobbra.

Lutri, mindig csak utólag derül ki az ilyesmi.

45. Channa* (válaszként erre: 37. - Birebora)
2019. jan. 22. 18:51
Ja, igen. Mobilra vettem fel. És ezentúl mindent felveszek. Azt sajnálom, hogy nem vettem fel az eddigieket. Ha nem változik a helyzet akkor azt hiszem feljelentem a céget az egyenlő bánásmód megsértéséért, azon belül is zaklatásért. Ha jól értem az ide vonatkozó jogszabályokat, akkor simán belefér az esetem. Mert megaláznak, próbálnak szakmailag lehúzni, rossz híremet keltik a cégen belül és smég az iss lehet, hogy egy-egy melóba is belenyúltak és még sorolhatnám...
2019. jan. 22. 18:49

Köszi lányok!

Jól kipicsogtam magam:DDDD

Aranyosak vagytok, hogy próbáltok tippeket adni, és valószínű, hogy eljön az idő, amikor bevetem...

43. Channa* (válaszként erre: 39. - Birebora)
2019. jan. 22. 18:48

Hát ez az!

Nem várnám el tőle, hogy mindent tudjon, ha nem cseszegetne. Én teszem a dolgomat, ő is tegye az ő dolgát és nem az legyen a főcélja, hogy kicsinál egy embert. Még sosem dolgoztam ilyen emberekkel...


Persze, vannak kedves kollégk is, mert pl. a két ember, akit azért vettek fel, mert én elmegyek, nagyon jó fejek. Szakmailag sehol nincsenek, mert ugye közük nincs ehhez a szférához, nem is tudom, hogy gondolják, hogy majd jól csinálják, de kit érdekelne, ha nem tennék ezt velem....

42. Channa* (válaszként erre: 38. - Lávli)
2019. jan. 22. 18:45
Igen, tényleg eljutottam erre a szintre, mármint, hogy lenézem a főnökömet, de csak azért, mert ezt csinálja. Eddig egyébként még nem sikerült olyat kérdeznem tőle, amire tudott volna válaszolnia. Mindig azt mondja, hogy ő ehhez a részéhez nem ért, majd utána kérdez...de nem teszi...
41. Channa* (válaszként erre: 37. - Birebora)
2019. jan. 22. 18:43

Sokat gondolkodtam ezen, de nem tudok rájönni.

Még nyáron az egyik kollegina, akit a testvére hozott a céghez, elég rendesen letorkolt. kicsit megsértődtem és nem nagyon kommunikáltam vele, itt kezdődött az egész, de ősz óta úgy éreztem, hogy rendeződnek a dolgok és nem kell nagyon keresgelnémnem. Persze voltam interjúkon, de nem jött be semmi.

És múlt héten újra kezdődött. Közölték, hogy azért vettek fel 2 embert, mert látták, hogy munkát keresek (aktív önéletrajz), és nekem kell mennem, minden vacakkal szivatnak azóta. Elveszik tőlem a munkákat, naponta többször azt mondják, hogy mindenki jobb nálam szakmailag, holott csak nekem van közöm az egészhez és még sorolhatnám....

40. Lávli (válaszként erre: 39. - Birebora)
2019. jan. 22. 17:48
Jó. De nem nála jobb.
39. birebora (válaszként erre: 38. - Lávli)
2019. jan. 22. 17:47
Pedig a jó vezető egyik tulajdonsága az, hogy szakmailag jó emberekkel veszi körbe magát.
38. Lávli (válaszként erre: 37. - Birebora)
2019. jan. 22. 17:46

Tipikusan a két dudás egy csárdában esete, ha van egy főnök és egy nála szakmailag jobb beosztott.

Mindkettő lenézi a másikat valamiért, és soha nem lesz belőle jó munkakapcsolat.

37. birebora (válaszként erre: 29. - Channa*)
2019. jan. 22. 17:37

Mobilra veted fel?

Hogy durvult el ennyire? Vannak emberek akiknek az okoz örömet ha a másikkal inkorrekt vagy a földbe döngöli, ahelyett, hogy örülne, hogy van egy szakmailag támadhatatlan embere, mert gondolom a főnöködről van szó. De az is lehet, hogy csupán féltékeny rád.

36. Channa* (válaszként erre: 35. - Lávli)
2019. jan. 22. 17:24
Igyekszek váltani, de amíg nincs másik állásom, addig nem tudok kilépni. Nehéz a családfenntartó élete:)
35. Lávli (válaszként erre: 34. - Channa*)
2019. jan. 22. 17:04

Tudom, hogy a kibicnek semmi sem drága, de miért nem ott és akkor? Miért majd???

Ettől lesz az a kis senki egyre erősebb, te meg egyre gyengébb :(

Ez egy mérgező környezet, le kell cserélni.

34. Channa* (válaszként erre: 32. - Lávli)
2019. jan. 22. 16:55

Ma nem történt semmi, de a gyomrom egyben van, ahogy a nénikém mondaná....

Ja, csak nagyvonalú volt a kis liba. Mondtam, hogy kiírok 1 nap szabit és majd több részletben kiveszem, ma 2-kor eljövök. Erre azt mondta, hogy csak fél napot írj ki, mert reggel óta itt vagy:D Ez tiszta hülye! Azaz engem néz hülyének....Nem tud számolni? Ez pont a duplája annak, amit eljöttem, ezt majd elsuttogom neki.


Igen, sajnos az a legrosszabb, hogy az önérzetem nagyon sérült. Tudom, hogy nagy a tudásom és a tapasztalatom a szakmámban, de ahányszor belém rúgtak néhány hónap alatt az mind a lelkemet sérti...

33. dd9dec5381 (válaszként erre: 15. - 8c6da3d030)
2019. jan. 22. 08:21
És sikerült megerősödni kicsit azóta? Mert nagyon jó hogy segítenek a traumákat feldolgozni, de az is cél lenne, hogy ne termelődjenek újabbak.
32. Lávli (válaszként erre: 29. - Channa*)
2019. jan. 22. 07:35

Csak szép higgadtan!

Annak tudatában, hogy senki a világon nem teheti ezt más emberrel!

A sunyik csak addig sunyik, míg szó nélkül megtehetik a sunyiságot, mig mindenki behódol nekik, csak hogy ne legyen konfliktus, aztán tűrnek.

Kis szajkarate nem ugyan az, mint az önbecsülésed, önérzeted védelme.

Ne engedd, hogy egy ilyen kis szarkupac belegázoljon.

31. Channa* (válaszként erre: 30. - Timycat)
2019. jan. 22. 07:32

Azt gondolom, hogy ha ők nem foglalkoznak azzal, hogy mennyire gerinctelenek, akkor én se szólok előre, de mindenképp el fogom nekik mondani, hogy ezt tettem...

Sajnos olyan helyzetbe kerültem, ami számomra teljesen ismeretlen volt eddig. A céljuk nem pusztán az, hogy tudjam hol a helyem, hanem olyan helyzetbe hoznak, hogy kilépjek. Ezt nem tehetem meg, mert még nincs másik állásom...

30. timycat (válaszként erre: 29. - Channa*)
2019. jan. 22. 07:24
Nyilván a beszélgető partnered tudtával...
29. Channa* (válaszként erre: 28. - Lávli)
2019. jan. 22. 07:21

Az a baj, hogy egyenes emberekkel szeretek egy kicsit szájkaratézni, de a sunyikkal nem.

Minden esetre a beszélgetéseket felveszem, már a tegnapival is ezt tettem...

Nagyon ideges vagyok...

28. Lávli (válaszként erre: 21. - Channa*)
2019. jan. 22. 07:13
Tanitsd meg kesztyűbe dudálni, ha eddig más nem tette! 🤞
2019. jan. 22. 07:05
Nem hagyommm
26. cicaaa65 (válaszként erre: 15. - 8c6da3d030)
2019. jan. 22. 06:31

Ronda emberek, akik ilyesmit csinálnak, és nem a külsőre gondoltam.

Belül rondák, és vannak jó páran..

25. Kérdezö komment (válaszként erre: 15. - 8c6da3d030)
2019. jan. 22. 06:24
Köszönöm
2019. jan. 21. 21:55
Még sosem terrorizáltak
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook