Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináltok az üres parfümös üvegekkel?Gyűjtitek vagy kuka? fórum

Mit csináltok az üres parfümös üvegekkel?Gyűjtitek vagy kuka? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 4. 16:44
A parfümös üvegeket ha kiürülnek minek tartsam,hogy foglalják a helyet?
2011. júl. 4. 16:17

Amúgy a 10samponnal kapcsolatban nem üres flakonokra gondoltam,hanem tele flakonokra,hogy annyi fajta van belőle.

Ha kifogynak,azokat én is ki szoktam dobni,csak a parfümös üvegeket gyűjtögettem.:)

7. orchidea11 (válaszként erre: 1. - Szilvamama)
2011. júl. 4. 16:09

Hehe hát ez jó!amúgy teljesen igazad van!

:)

6. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Orchidea11)
2011. júl. 3. 14:40

ez már betegesnek tűnik ......


értéktelen samponosflakon gyűjtögetése....hát....

még a szép vagy különleges parfümös üvegcséket megérteném....bár azt se.



Kukába minddel!

2011. júl. 3. 08:19
kuka
2011. júl. 3. 07:40
kuka
2011. júl. 3. 07:11

Azokat a parfümös üvegeket, amiket ajándékba kaptam (kedves embertől) megtartom, lehetőleg a dobozával együtt. Van egy féltett dobozom, az ilyen emlékekkel van tele.

A többit, amit én vásároltam sajnos én is kidobtam, pedig jó ötlet lett volna egy-egy fajtát eltenni (pici maradékkal az alján)

2011. júl. 2. 22:20
Gyűjtöm egy gyűjtőnek. :)
1. Szilvamama (válaszként erre: 13. - Orchidea11)
2011. júl. 2. 22:19
Ezt azért te is látod gondolom, hogy nem teljesen természetes :))) Tinikorban még csak-csak, de felnőttként :) Van egy mondás: "Ne sírj azután, ami nem sírna utánad!" Szerinted te hiányzol azoknak az üvegeknek, flakonoknak? Jó selejtezést!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook