Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit akar a lány? fórum

Mit akar a lány? (beszélgetős fórum)

16. b6717edffa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 15:19
Játszani.
15. dafke
2022. jan. 4. 08:21
Lehet, ő maga sem tudja, mit akar, pont Hoxa népétől várod a választ? Pankával értek egyet, nem kell mindenre címke. Ha élvezed a társaságát, és képes vagy a fekete és a fehér színen kívül mást is látni a palettán, akkor miért ne találkozhatnátok lesz-ami-lesz alapon.
2022. jan. 4. 08:14
Ezennel átnevezem a fórumot, "Hova tűnt a fiú?"-ra :D
13. 9370250d08 (válaszként erre: 11. - PöttyösPanka)
2022. jan. 3. 15:45

Egyetértek.


Nőként, nekem az FI hozzáállása fura. Ismerkedtek, tetszel neki.

Az, hogy mennyire és mihez, na az már más tészta... ez a te viselkedéseden és reakciódon is múlik, hogy hogyan alakul majd köztetek.

12. Franc22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 14:16

Keress mást.

Figyelmet se érdemel.

2022. jan. 3. 12:28
Miért kell akarnia valamit? A világon nem csak jól behatárolt, komoly, vagy "csak szex" kapcsolatok vannak. Nem kell mindent felcímkézni. Lehet egy szimpatikus ember társaságát céltalanul is élvezni. Persze azt tapasztaltam, hogy sok férfi csak aszerint tekint az ellenkező nemre, hogy kapható vagy nem kapható lyuk. Úgy látszik, te ilyen bonyolult személyiség vagy.
2022. jan. 3. 12:22

Haverkodni, bulizni, max néha dugni.


Te mit akarsz?


Igazán nem is értelek, hiszen mások vagytok.


Az, hogy tetszik, abszolút kevés bármihez is.

2022. jan. 3. 11:40

Van ez így,,elcsépelt mondás ,,több vasat tart a tűzben.

Így garantálva van hogy kedve szerint előkap valakit,ha olyanja van.

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 11:32

Szerintem a lány azért keres és hív el újra, mert nem tudja elfogadni a tényt, hogy te nem akarsz az udvartartásához tartozni.

Ne remélj tőle komolyabb kapcsolatot. Ha fáraszt a sztorijaival pattintsd le és csak a munkahelyen tarts vele kollegális kapcsolatot.

7. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 11:24
Tetszel, de nem eléggé.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 11:18
Csak játszik veled, élvezi a figyelmet. Ne vedd komolyan.
2022. jan. 3. 11:08
Komolytalannak hangzik, vagyis valószínűleg élvezi hogy bejön a paliknak meg hülyítheti őket, ami ezek szerint működik. 🤷‍♀️ Az is elképzelhető, hogy tényleg barátkozni akar, bár ha egyértelműen megmondtad hogy neked a barátkozás nem jöhet szóba, akkor nem tudom, minek. Mindenesetre az egész úgy hangzik, hogy sehová sem vezet.
4. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 11:07

Tulajdonképpen levágta hogy tetszik neked, és kihasználja ezt, imponál neki.

Én adnék neki egy vibrátort ajándékba, szórakozzon azzal :D

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 10:56
Én simán feltenném neki a kérdést "hogy te mit is akarsz valójában?". Egyébként meg egy percig nem venném komolyan, maximum haveri szinten, akivel elbeszélgetek egy kávé vagy szendvics mellett...
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 10:56
A játék az ami tetszik neki.
2022. jan. 3. 10:52

Sosem okozott túl nagy problémát egy lány valós szándékaira rájönni, és lassan 28 éves pasiként tapasztaltnak tartom magam, de jött egy lány aki megkérdőjelezte bennem ezt.


Egy ugyanolyan korú munkatársról van szó. Jóval az én érkezésem előtt már a cégnél volt. Mindenkivel jó kapcsolatot ápol. Munkájával párhuzamosan főiskolán is tanul, ahol a bulik és az ismerkedések elég sűrűn jelen vannak állítása szerint. Extrovertált, otthon sohasem ülő lány. Facebookján minden második nap új bulis kép van feltöltve.


Tulajdonképp már az első nap megtetszett. Leginkább a külseje, de mivel én eléggé ennek a személyiségnek az ellenkezője vagyok nem igazán törekedtem a felszínes munkahelyi kapcsolaton kívül elmélyíteni köztünk bármit is.


Azonban egy ideje elkezdett elég aktívan keresni. Bejelölt facebookon. Ha nem dolgozik is bejött legutóbb a munkahelyre beszélgetni csak úgy.

Úgy gondoltam ezek ha nem is nyílt felkérések, de talán apróbb utalások, így én is nyitottam felé.

Viszont amint meghallotta,hogy számomra nem épp a fiu-lány haverság a prioritás egyszeruen lepattintott.


Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Nem is jelentkezett pár hétig. Utána újra elkezdett keresni. Feldobta az ötletet,hogy menjek át hozzá bulizni a kollégiumába, aztán max ott alszok nála.

Nyílván mindenkinek egy dolog jutna eszébe hogy mit akarhat, ám rá következő nap a semmiből csak úgy rávágta, hogy ugye tudom, hogy ez nem randi, és szexmentes dolog, ne is reménykedjek.


Furcsa egy szituáció. Tulajdonképp másodjára is feldobta labdát, mégis amint nálam pattog a labda már utasít is el. Normális viselkedés?


Tegnap megjelent harmadjára is. Igaz neten ír csak. Ma hosszasan ecsetelte,hogy tegnap hogy rúgott be, és két pasit is kikosarazott akik próbálkozta a buliban. Meg kesereg,hogy az élete céltalan.


Abszolút nem tudom hova tenni. Vannak pasi barátai. Nem kevés. Mi értelme lelki szemetest keresni?

Hogy tetszhetek-e neki dolgot már elengedtem , de azért kíváncsi vagyok a véleményeitekre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook