Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mióta szültem, nem akar intim együttlétet a párom. Mit tehetnék? fórum

Mióta szültem, nem akar intim együttlétet a párom. Mit tehetnék? (beszélgetős fórum)


2022. jan. 22. 09:04

Egy komoly kapcsolatban, a problémákat meg kell tudni beszélni. Nem elég jelek küldeni, amit vagy észre sem vesz a másik, vagy teljesen félre érti.

Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor nem lesz hosszú életű ez a házasság.

2022. jan. 22. 07:43
Ez borzaszto, mèg olvasni is. :(
19. c36523a27a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 06:38
Van úgy, hogy hullámvölgybe kerül az ember - ez ebben a "témában" is bejátszhat, simán, tudjuk jól -.:)Valakinek meg kell adni a kezdő "lökést", persze közben az egót félretéve, az énközpontú rendszer csak ront, lehúz.Minden "hepe" után "hupa" következhet, csak tenni kell érte....:), alakítani a pozíciót, kár is tovább ragozni, ez igaz.:)
18. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 21. 15:03

Szia!


Szerintem itt az a gond, hogy nem beszéltek...


Írtad semmi más nem változott....


Szépen, finoman hozd fel a témát, és beszéljétek meg..!!


Tedd félre az egód!


Mi a fontosabb?

Az egód vagy a CSALÁDOD??


Őszintén, szeretettel..


Szép napot!

2022. jan. 21. 12:06

Vannak férfiak, akiknek nem sikerül beemelni, hogy a szexi dög és a "szent asszony", aki világra hozta a kis trónörököst, egy és ugyanaz az ember. Lehet, hogy nálatok is erről van szó.

Sajnos a megoldás kulcsa a férfinál van, neki kell ezt lelkileg feldolgoznia, szvsz. A szexi fehérnemű nem segít.

16. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 21. 12:00

Simán lehet, hogy miattad nem akarja, és amikor próbálkoztál talán nem volt annyira lényegre törő, és nem vette az adást...

Én elsőre biztos félreérthetetlenül megpróbálnám, és ha nem, akkor beszélnék vele, még ha kínos is belefogni.

15. cc7a88f96d (válaszként erre: 12. - Tien)
2022. jan. 21. 10:13
😅😅
14. Falipapir (válaszként erre: 12. - Tien)
2022. jan. 21. 10:03
Nincs két egyforma ember. Velem nem volt ilyen. A szülés előtt egy héttel még szeretkeztünk, és már nem is én kezdeményeztem, de belementem, és jó volt.
13. Falipapir (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 21. 10:01

Ha jól sejtem a többi része megvan (puszi, stb) .

Nem értem pasi fejjel, mert már biztosan rád másztam volna. Ha jól emlékszem (20 éve), Én kezdeményeztem óvatosan, és türelmesen kivártam az első alkalmat. Más volt mint előtte, viszont nálunk fordítva volt a dolog, mert ő sosem jött, mindig nekem kellett kezdeményeznem. Furcsa is volt a dolog.

Aztán hetekkel később kinyögte hogy neki így nem jó még mert érzékeny.

Persze folytattuk, jobban odafigyeltem, de nem volt őszinte, és én már azt hittem minden rendben van, pedig nem volt. Rá is ment a házasságunk.

Ezen csak akkor tudtok túl lenni, ha mind a ketten elmondjátok a másiknak őszintén mi nyomja a lelketeket. Lehet akár úgy kezdeni, hogy leírod mi nyomaszt. Talán felnyitod vele a szemét, és ő is elmondja. Nehéz elkezdeni, de ha sikerül, egyre nyitottabban tudtok róla beszélni.

Aztán elmehetsz egy fehérneműboltba, valami szexi bodyt venni estére. De előtte feltétlenül oldjatok a gátlásokon ami most kialakult bennetek, mert különben ez is kudarcba fulladhat, és egy másik pasinál kötsz ki előbb utóbb. Annak meg egyértelmű mi lesz a vége.

12. tien
2022. jan. 21. 09:54

Nem lehet ,hogy mint anyát lát benned (ami igaz is ),és kissé túlmisztifikálja a dolgot .

A szent Anya akit nem dugunk meg?

Ezt nem tudatosan érzi .

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Semleges)
2022. jan. 21. 08:59
Azt az opciót kizárnám, egyrészt mert azt a kapcsolatunk minőségében érezném(kevesebbet puszilna ölelne stb) másrészt a 20 perces SPAR bevásárlásoktól eltekintve 0-24ben itthon van.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2022. jan. 21. 08:57
Igen igen az volt. De szigorúan csak a fejemnél ült, mondta hogy nem néz le, nem megy oda. Szülés előtt sokáig vonakodott, hogy be jöjjön e a szülésre, szülés után meg azt mondta “ez nem is volt gáz, sokkal durvábbra számítottam.”
2022. jan. 21. 08:48

Pedig inkább a nőknél szokott ez előfordulni.

Nincs egy másik nő a képben?

8. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2022. jan. 21. 08:47
Én is erre akartam rákérdezni, hogy apás szülés volt-e?
7. Alnisa (válaszként erre: 3. - Dafke)
2022. jan. 21. 07:27

Jaj ne vicceljetek már, ilyen nincs.

Attól, mert apuka lett, nem áll fel többé?


Még is beszélnek kellene vele erről, tudom baromi nehéz, de más nagyon nincs.

Esetleg vegyél egy szexi fehérneműt és próbálkozz azzal, háta siker lenne.

Nehéz ez.....

6. Zsozsy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 21. 07:26

Tényleg iszonyatosan rosszul eshet és még mérges is vagy rá miatta. Érdekes az önérzet. Az egó suttyorog a füledbe, hogy megbántottak, ne hogy már te kússz oda beszélgetni.

Véleményem szerint, az hogy a párod nem veszi észre mennyire csinos vagy, nem gondolod komolyan.


"Ami egyébként a legszebb az egészben hogy a kapcsolatunk teljesen ugyanolyan, gyakran hoz virágot ,elmondja mennyire szeret, mennyire gyönyörű vagyok, ölel csókol tehát másban nem lehet észrevenni a változást sőt talán még erősebbek is vagyunk a baba óta"


Nagyon jól látsz mindent.

Önmagadat is. Önbizalmad a béka segge alatt. Igazolást keresel a külvilágból (Mindenki hangsúlyozza milyen csinos anyuka vagyok), de az egód azt érezteti ő nem értékel (csak a párom nem veszi észre).

Nem kapsz most meg valamit, amire nagyon vágysz már régóta, hiányolsz. Azt nézed ami nincs (még).

Holott nagyon értékes az ami van.

Tedd most félre az egód, most nem jó tanácsadó.

Ülj le vele. Most lett a legfontosabb része a párkapcsolatotoknak a kommunikáció. Ha úgy tetszik a következő nagy megmérettetés. De értelmes vagy, ő meg kiváló társ. Ezen nem múlhat.

Sok türelmet és lélekjelenlétet kívánok az elkövetkezendő időszakhoz.

5. bozsu55 (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2022. jan. 21. 05:59
Itt a pont.....
4. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 21. 05:45

Azt nem írtad,hogy apás szülés volt e.Mert az is előfordul,hogy amikor apuka látja mi zajlik odalent szüléskor,teljesen megundorodik és már képtelen a feleségével lefeküdni..ilyen is van..

Amúgy pedig azért a párod,hogy mindent megbeszéljetek úgyhogy kérdezz rá.

2022. jan. 21. 02:45
Elfelejted, hogy nemcsak egy baba jött a világra, de született egy új anya és egy új apa is. Adj neki időt.
2022. jan. 21. 02:36

Véletlenül elküldtem.


“ akkor feküdjunk Le aludni!”


Tudom, hogy az lenne a legtisztább ha megbeszélnènk, de hogy őszinte legyek, annyira sértve van az egóm, hogy nem tudok róla beszélni. Mármint értitek, ha nem kíván nem kíván mit ragozzam ezt neki.. ha nem így lenne akkor próbálkozna.. nem is próbálkozik, vissza is utasított, ezek után még beszélgessek vele hogy ugyan miért nem? Minek alázzam magam még jobban a tények azok tények. Azért meg innentől ne próbálkozzon mert én szóvátettem. :(


Teljesen el vagyok keseredve. 3 hónapós lesz a Kisfiunk.

2022. jan. 21. 02:33
Sziasztok! Párkapcsolatunk idején, párommal rendszeres házaséletünk volt, talán az átlagnál több is. Terhességem második felében, már nem igazán szeretkezett velem pàrom. “Nagy a pocakod/ nem férek hozzád/ Pihenj inkább “ stb. Nagyon nehezen viseltem, de úgy voltam vele, biztosan félti a babát. Megszületett a kisbabàm, 11 hét alatt, én1* próbálkoztam “Menj aludni szívem végre elaludt a baba pihenned kell!” Frankó elutasítás. Eltelt a 6 hetes kontroll, gondoltam na végre ! Hat, 4 hét eltelt a kontroll óta és semmi. 50kgval kezdtem a terhességet, szülés után hazaérve a kórházból 52kg mutatott a mérleg. Mindenki hangsúlyozza milyen csinos Anyuka vagyok, az önbizalmam a béka segge alatt, mert ezek szerint csak a Párom nem veszi észre. Már nem mondom neki, nem próbálkozom, nem fogok könyörögni pedig megbolondulok. Ami egyébként a legszebb az egészben hogy a kapcsolatunk teljesen ugyanolyan, gyakran hoz virágot ,elmondja mennyire szeret, mennyire gyönyörű vagyok, ölel csókol tehát másban nem lehet észrevenni a változást sőt talán még erősebbek is vagyunk a baba óta. Mióta megszületett 0-24ben itthon van, home office, sosem megy sehova, amiben esetleg elfaradhatna.Emiatt végképp nem értem. 😞 minden este ha elaludt a kisfiam bekapcsolja a tv-t 2-3 órákat megy majd lefekszik aludni. Többször volt hogy nézett rám “nem alszol?” Mondom nem vagyok álmos. Akkor mit nézzünk?”nincs kedvem tvzni.”akkor feküdjunk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook