Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mint egészséges ember, összejönnél mozgássérülttel? fórum

Mint egészséges ember, összejönnél mozgássérülttel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
509. d1f42cee97 (válaszként erre: 484. - 6752c58fe3)
2011. márc. 11. 13:16

EJHA! EZ IGEN! TE KIS KORREKT!

NEM OLYAN RÉGEN AZ "ÜZENJ NEKI"-BE IS VOLT EGY HASONLÓ ESET. AZT HITTÉK ÉN VOLTAM, HIÁBA MONDTAM, HOGY NEKEM IS KÜLDTÉK ÉS TÖBBSZÖR ELŐFORDULT HASONLÓ ESET.


TE KIS HUNCUT, SZERETSZ MÁSOLGATNI INNEN ODA, ONNAN IDA ÉS AZTÁN IDE - ODA KÜLDÖZGETED. KEVERSZ-KAVARSZ MINT A JÓ SZAKÁCS. SZERETSZ TÜZET SZÍTANI MI? SEBAJ.

ÉN MINDÍG MONDTAM, HOGY ELŐBB-UTÓBB MINDENKI HIBÁZIK! MOST TE!!

508. 6752c58fe3 (válaszként erre: 497. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 13:15
Hol van ebben a legkisebb célzás mozgássérültre?
507. f2d31f6da6 (válaszként erre: 506. - Spinneli)
2011. márc. 11. 13:02
Nem baj vannak még normális emberek a világba, :)
506. spinneli (válaszként erre: 505. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 12:58

Nem veszek részt a további játszmáidba, fárasszd ezzel a szüleidet, vagy azt akit érdekel.

:)

2011. márc. 11. 12:55

'Miért hiszed azt, hogy engem bármilyen szinten érdekelne, hogy kidobnak mozgássérült fórumokról vagy nem?

:)'


mingyárt gondoltam , hogy nem izgat, azt hiszem ezen se nekem kell elgondolkodni..

504. spinneli (válaszként erre: 502. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 12:52

Miért hiszed azt, hogy engem bármilyen szinten érdekelne, hogy kidobnak mozgássérült fórumokról vagy nem?

:)


Azt hiszed számítana nekem bármilyen szinten, hogy valahol nem értenek egyet velem, vagy hisztiznek valamelyik hsz.-emen?

Nekem továbbra is egy mozgássérült ugyanolyan ember, mint bárki más, nem attól fog számítani aa véleménye, hogy rokkant vagy sem.

Továbbra sem leszel te különleges senki szemében csak azért merrt rokkant vagy.

Ezt kb. 6 ember már megírta neked, ha nem ér agyat, továbbra is a te problémád, hazudozni is lehet egy életen át magunknak, sokan csinálják.

:)


Egyébként a saját életed fogja igazolni, hogy hogy állsz a világhoz, barátnő, párkapcsolat nélkül fortyogva az egész világ ellen, hazugságokat várva tömjénezve a saját nyomorúságodat, vagy teljes értékű emberként érezve, társsal és boldogan.


Kívánom neked, hogy utóbbi sikerüljön.


Szia.

503. f2d31f6da6 (válaszként erre: 501. - 9e32886f4a)
2011. márc. 11. 12:49
Sem nem azt várom elm, hogy körülöttem, forogjon a világ sem megkeseredett nem vagyok. b-nőm meg azért nincs mert aki tetszik egésséges csaj annak a mozgássérült nem egyenlő partner a párkapcsolatban., láthatsz ilyen véleményeket itt is kb ti is ezt fújjátok . ennyí.
502. f2d31f6da6 (válaszként erre: 500. - Spinneli)
2011. márc. 11. 12:31

ez a hozzászólás csak téged jellwemez komolyan....


mozgássérült fórumról ahol több is van már rég kidobtak volna....



TUudom nwm fogod érteni miért, de ez ne az én dolhgom legyen....

501. 9e32886f4a (válaszként erre: 495. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 12:02
látod még mindig nem tudsz értelmezni nem baj. számba adsz olyat ami nem igaz és még vagy olyan bunkó - igen az vagy- hogy még csak be se látod és túlságosan sértené biztos az önérzeted hogy oda nyögj egy "elnézést neked is lehet igazad és túl lőttem a célon", irásomba másodikértelmet a szöveg mögé bújtatott támadást keresel ami nincs is és mert nem találsz kreálsz. tudod nem büszke vagy hanem csak egy gőgős aki nem tud bocsánatot kérni ha paraszt volt. Én képes vagyok akkor is bocsánatot kérni még ha nem is érzem jogosnak de megteszem ahogy veled szemben is megtettem de biztos az felett is elsiklottál..te szeretsz kitérni a válasz alól ahogy a kérdések alól is.én voltam olyan fair veled hogy kifejtettem a mondani valóm te feléd és egyáltalán nem bántásképp ahogy te vélted. nem baj ez nem az én gondom. elvárod hogy tiszteljenek ezt aláírom, de ne azért tiszteljenek mert rokkant vagy hanem mert ember. elvárod hogy normálisan egészségesként kezeljenek rendben van megkaptad, de ez sem tetszett mert kikérted magadnak hogy rokkant vagy, rokkantként kezeltünk az sem felel meg azt irod nem vágysz sokra csak a megfelelő egyenlő emberi bánásmódra de ez sem elég neked.lényegében neked semmi sem jó. Tudod nem azért nincs barátnőd és feltételezem még nem is vot mert rokkant vagy és tolókocsihoz vagy kötve nem nem ez a fő oka, csak is azért mert egy gőgős csökönyös és megkeseredett ember vagy akinek soha semmi nem tetszik és elvárja hogy mindenki igazat adjon neki mindenben ne ellenkezzen és ossza a véleményét bologasson és soha de soha nem lehet vele öszinte mert megsérti minden apróság az önérzetét.. nem nem kell vissza írnod és befejeztem elmondtam amit akartam. Nem nekem kell magamba nézni mert én nem nézem le embertársaimat legyen szó melegről más nemzetiségiről, gazdagról szegényről rokkantról vagy értelmifogyatékkal élőről de tisztelem annyira hogy öszinte vagyok hozzá és nem nyalok neki és nem hazudok a pofájába mert azt várja el. Nem másokat kéne hibáztatnod azért mert így születtél, másnak is van épp elég gondja baja sőt lehet nagyobb is mint a tiéd, de te egy olyan ember vagy aki elvárja hogy körülötte forogjon a világ. probáld elfogadni mások véleményét támadás nélkül ha veled ellentétes mert nem te vagy a világ közepe akire úgy kell vigyázni mint egy hímes tojásra. ennyi.
500. spinneli (válaszként erre: 498. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 11:55

mint írtam, ha te sértésnek vettél a tieddel ellentétes véleményeket, az a te lelki problémád,amit neked kell megoldanod.


Manapság sok helyen igénybe lehet venni készség, önismeretfejlesztő szakembereket, csoportokat, akik segítenek ebben.

499. f2d31f6da6 (válaszként erre: 493. - 6752c58fe3)
2011. márc. 11. 11:48
a fórum bejegyzés a bizonyíték...
498. f2d31f6da6 (válaszként erre: 491. - Spinneli)
2011. márc. 11. 11:46
például olyannak aki másokat nem sérteget semmivel.
497. f2d31f6da6 (válaszként erre: 489. - 6752c58fe3)
2011. márc. 11. 11:44

427. Vörös Pimpernel 2011-03-11 00:52


Azért vannak dolgok, amiket előre lehet tudni. Én pl. szeretem egész nap a várost járni, ha elutazok valahova. Valakinek meg az az ideális, ha egy-két héten keresztül a parton döglik. Én nem vállalnám, hogy ne tudjunk úgy nyaralni egyszer sem egész életünkben, hogy mindkettőnk igazán jól érezze magát. Nem tudnék olyan férfit elviselni, akinek annyi a délutáni, esti programja, hogy ül a TV előtt. Irritál, ha egy férfi bárhol, bármikor vakarja a tökét, vagy azzal láttamozza a jó vacsorát, hogy teli torokból egy hatalmasat böfög. Egy hoszas sort tudnék írni, hogy mi az, amiről előre biztosan tudom, hogy kizárja a hosszútávú, jó kapcsolatot. Jó esetben az embernek van egy kis agya, és tud gondolkodni, ezért nem sötétben tapogatózik folyamatosan. Ha utálom a zeller ízért, akkor nem főzök zellerkrémlevest, hogy hátha ízlik, mert tudom, hogy nem fog.



parancsolj

496. f2d31f6da6 (válaszként erre: 489. - 6752c58fe3)
2011. márc. 11. 11:41
oda van írva alulra, hogy a te nevedre szól a válasz.
495. f2d31f6da6 (válaszként erre: 488. - 9e32886f4a)
2011. márc. 11. 11:40
Mert a többiek nagy része is veled egyhúron pendül.
494. f2d31f6da6 (válaszként erre: 484. - 6752c58fe3)
2011. márc. 11. 11:39
SÚLYOSAN VÉTETTÉL A SZABÁLYZAT ELLEN. csak szólok. PRIVÁT ÜZENETET TILOS A KÖZÖS TÉRBE MÁSOLNI, KITILTÁST VONHAT MAGA UTÁN.
493. 6752c58fe3 (válaszként erre: 490. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 11:17
Te telán bocsánatot kértél, amiért szándékosan megmásítottad az állításukat?
492. 9e32886f4a (válaszként erre: 490. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 11:17
tudod rendben van azzal ha valami sérti az önérzeted és elvárod hogy ezt korrigálják és ha olyan ami tényleg sértő megértem és jogos,de amikor te irsz olyat és elvárja a másik hogy te is korrigáld, te nem teszed.
491. spinneli (válaszként erre: 453. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 11:16

Továbbra is egy átlagos embert.

:)

Hiába írod ezt nekem többedszer, nem látom magam sem rosszabbnak, sem jobbnak az átlagnál.

Te milyen embernek tartod magad?

(Ezt minden rosszindulat nélkül kérdezem.)

490. f2d31f6da6 (válaszként erre: 483. - 40163fd81d)
2011. márc. 11. 11:12

Semmi baj nem lenne, ha mint normális emberek, másik fórumon is, beírnák, hogy bocsi nem bántás volt nem tudtam, hogy számodra sértő többet nem használom kérlek mond meg mi a megfelelő, szó ennyi. neked is mondom több mozgássérültnek mutattam a topikot azon csodálkoznak, hogy még szóbaállok 1-esekkwl. természetesen nem rád vonatkozik.


"Amúgy születésed óta mozgássérült vagy?Elárulod a betegséged?"


nyitott gerinc, születés óta..

489. 6752c58fe3 (válaszként erre: 486. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 11:10

Mert hány néven futsz párhuzamosan? Névre válaszoltál? Én hozzászólásokra szoktam, de mindegy...


Ne térj ki, ha bárhol megtalálod a szövegemben, hogy a mozgássérültek egyész nnap a televízió készülétek lesik, akkor másold ki, vagy kérj elnézést, hogy belém kötöttél!

488. 9e32886f4a (válaszként erre: 487. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 11:09

soha nem írok kétértelmüen. te vagy az aki nem tud értelmezni szöveget. érdekes módon mások miért nem írták hogy kétértelmüen fogalmaznék ? mindenki más megértette eddig,csak te nem.

nem írtam semmi olyat amivel azt adhattad volna a számba amit adtál.

487. f2d31f6da6 (válaszként erre: 482. - 9e32886f4a)
2011. márc. 11. 11:07
Akkor úgy írjál, hogy az ne legyen 2 értelmű.
486. f2d31f6da6 (válaszként erre: 485. - 6752c58fe3)
2011. márc. 11. 11:05
Akinek a nevén válaszoltam,
485. 6752c58fe3 (válaszként erre: 449. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 10:46

Én is szeretném tudni, hogy ki írta azt, hogy egy mozgássérültnek a TV az egésznapi programja.


ÉN NEM! Ha bárhol megtalálod a szövegemben, akkor másold ki, vagy kérj elnézést, hogy belém kötöttél!

2011. márc. 11. 10:35

lualaj****, 2011-03-11 07:23

Téma:


Üzenet: Nem kértem tanácsot, sem egyebet. Csak Te érzed úgy, hogy sötétben tapogatódzom. A Te gondolatod.

>>>>Nem adtam tanácsot, egyszerűen én is belefolytam a témába, leírtam a gondolatatim.


Egyébként nem mindegy,hogy itt mi történik?

Ez nem az élet. Tudom ki vagy.

>>>>Persze, hogy mindegy, csak csevegünk. Valakivel keversz.


Szánalmas vagy hidd el. A saját életeddel foglalkozz és ne enyémmel, mert közöd sincs hozzá. Nálam csak statiszta lehetsz.

>>>>Én az életedben statiszta sem lehetek, mert nem ismerjük egymást(és hidd el, eztán sem fogjuk, nem loptad be magad a szívembe ezzel a zavarodott levéllel).


Nálam jelenleg csak egy jelentéktelen név vagy a "naptárban" ugye érted.

>>>>Nem, nem értem, mert én csak egy név lehetek a képernyődön megjelenő felhasználólistán.


Az üzenetedhez. Nem mentem el semmi mellett, csak nem foglalkozom olyan témával, ami nem érdekel. Az,hogy ti kivel, hol, hogyan és mikor számomra érdektelen. Neked kell a tükörbe nézned és nem nekem.

>>>>Nem tudom, miről beszélsz, tudtommal mi csek ebben a fórumban "találkoztunk".


Azt nem értem, hogy számomra idegen emberek, hogy jönnek ahhoz, hogy kioktassanak. Nem kértem tanácsot. Ha kérek olyantól teszem, akire felnézek. Nálad ugye ez nem így van.

>>>>Milyen tanácsot? Még nem olvastam vissza a topikot, de én csak a témáról próbáltam beszélgetni.


Azt fogadom el amit akarok, az érdekel, ami leköti a figyelmemet.

>>>>Ámen. Jól teszed.


Kinek volt fontos, hogy jelen esetben ki kicsoda egy fórumon. Elég ha tudom.

>>>>És sehol sem kérdeztem, hogy ki kicsoda. Teljesen névtelenül beszélgetünk, és példának is csak a sajátot írtam, még csak nem is célozgattam. Te tudod ki kicsoda, engem meg nem is érdekel.


Nem vetted még észre, hogy felesleges nyilazol. Soha nem találsz el igazán.

>>>>Itt ismét abszolút nem tudom miről van szó. Semmi sértőt nem írtam.


Olyan érdekes, soha nem hívok senkit, mégis mindíg koslattok utánam. Nélkülem unalmas a hoxa?

>>>>Nem tudom, hogy ki vagy, és nem is érdekel. Nekem nem hiányzol sehonnan. A téma érdekelt, nem Te, Te épp egy hozzászóló voltál az éjszakában, amire reagáltam.



Na ennyit erről, Te nagy okos.

>>>>Szerintem is elég ennyi.


Póker büszke lehet a "slepjére." Ha dirigál, gondolkodás nélkül, lóhalálában rohantok. Ti végzitek a piszkos munkát.:DDDDDDD

>>>>Was?


Ő meg hátul el van, mint egy jó fiú. Akkor most én nem tudom, hol a helyem, én nem látok semmit?

Valóban? Soha nem én megyek hozzátok. Ti jöttök hozzám.

>>>>He?


Póker is hol jön, hol taszít. Ha ennyire oda VAGY ÉRTE, akkor miért nem élsz Vele.

>>>>Mi van?


Ja, könnyebb innen irányítani egy mamlasz ember, aki csak a hoxán nagyfiú. De nem érdekel. Már sokszor ütöttetek, de mit értetek el vele. Nevetségessé váltok. Tudod, én használom az eszemet is rendesen, és soha nem tudjátok kiszámítani a gondolatmenetemet. Léptek és aztán reagálok.

>>>>Én egy "magányos farkas" vagyok a hoxán. Nem tudom, hogy a paranoid kis agyadban kivel kombináltál össze az összeesküvés elméletedbe.


Bizony!


Na elég volt! Szia Vöröske! Illik hozzád ez a név nem? A hoxán meg azt írsz, amit akarsz. Ki foglalkozik Veled.

>>>>Én szeretnék hoxán békésen az adott témáról csevegni, igazán nem kell foglalkoznad velem. Foglalkozik velem a férjem, vannak barátaim, szüleim, testvéreim. Köszi, megvagyok, csak néha kikapcsolódásként szeretek idegenekkel eszmét cserélni.


Mindíg mindent megértek, csak imádom elvinni a hajót, mint most is, mert utána a magyarázkodásotokon mindíg jót mulatok.

>>>>Tök jó neked, hogy mindig mindent értesz, mert én szinte semmit nem értettem abból, amit itt nekem összezagyváltál. Igazán felesleges rám pazarolni az energiád, de ha jól esik, hát tessék, max begépelsz pár levelet, ami olvasatlanul fog törlésre kerülni.


Mindenesetre megteszem Neked azt a szívességet, hogy a leveled bemásolom találkozásunk színhelyére, hátha magára ismernek a többiek, akik Téged "ütögetnek".


Jobbulást, kedves lualaj!

483. 40163fd81d (válaszként erre: 459. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 10:33

Te éppúgy vered a tamtamot,és sértegetsz másokat,vedd észre.:)

Szerintem nem kellene egy régebben elfogadott kifejezés miatt oldalakat megtölteni,ahelyett ,hogy a mozgássérültek csajozási szokásairól esne inkább szó.

:))))


Amúgy születésed óta mozgássérült vagy?Elárulod a betegséged?

482. 9e32886f4a (válaszként erre: 481. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 10:20

elöször is azzal hogy ezt írtad "ezekszerint az összes mozgássérült kösse fel magát. . . . "

amikor én egyáltalán nem mondtam gondoltam ilyet. sőt. de a számba adod. másrészt pedig azzal hogy akármit irok kérdezek kitérsz a kérdés alól és ahelyett hogy végig olvasod és mérlegeled értelmezed rácsapsz és negativan fogod fel holott nem az az értelme hogy támadjalak.

481. f2d31f6da6 (válaszként erre: 480. - 9e32886f4a)
2011. márc. 11. 10:15
Nem nagyon látom, hogy mivel bántottalak meg.
480. 9e32886f4a (válaszként erre: 477. - F2d31f6da6)
2011. márc. 11. 10:13
ha olyat adnak a számba ami nem igaz akkor igen. de 2 közül én belátom mikor hibázok és elnézést kérek amig te elvárod de nem látod be. másrészt megadom a tiszteletet azzal hogy normálisan válaszólok amig te kitérsz a kérdés alol.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook