Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Mindenkinek szüksége van egy emberre, aki meghallgatja, aki szereti." fórum

"Mindenkinek szüksége van egy emberre, aki meghallgatja, aki szereti." (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Mindenkinek szüksége van egy emberre, aki meghallgatja, aki szereti."

15. 89006d7f2e (válaszként erre: 14. - Soktap)
2010. márc. 3. 19:29
Köszönöm, nagyon aranyos vagy. És való igaz, újra vidám vagyok. És ha rossz napom is van és beszélünk és megpróbálom letagadni, tudja, hogy nem vagyok vidám és olyankor sosem hagyja annyiban a dolgot. És jól csinálja, mert mindig mosolyogva köszönünk el egymástól. Egyszerűen, tudjuk, mire van szüksége a másiknak adott pillanatban. És ebben semmiféle hátsó szándék vagy szexualitás nem vegyül...
14. soktap
2010. márc. 3. 18:27

Kedves O Marcipán

az eseted is erősíti a szabályt,miszerint egy férfi és hölgy között nem lehet igaz barátság.De igen lehet.

Az egyik válaszoló hölgy azt irja"jobb ha a szerelmedben találod meg a barátod"hát???abban a pillanatban amikor szeretők lesztek a barátságnak VÉGE,márcsak napok kérdése és megindul a -ki az erősebb kutya cimért-attól fogva csak színjátszás van.

ÉN részemről nagyon örülök,hogy a barátodnak sikerült újra a helyes útra téríteni és -mondhatom?-egy újra vidám személyt előhivni a melankóliádból.Továbbra is legyetek barátok,ne kisértsétek a sorsot.gábor

2010. márc. 3. 15:27
Szép torténet!Maradjatok tovabbra is nyitottak egymashoz!
12. kimy
2010. márc. 3. 08:06

Szia!


Nagyon tetszett ez a kis történet, persze a végkifejlett miatt. Érdekes volt, hogy szinte hasonló dolog történt velem is, csak sajnos a vége nem lett olyan jó mint neked.


Nagyon közel állt hozzám a legjobb barátom, de valahogy egy éve nagyon eltávolodott tőlem más társaságba jár, és már nem foglalkozik azzal hogy mi van velem. persze én próbálkozok mindig, de mindig csak csalódás ér vele kapcsolatban. sokszor megfordult a fejemben hogy akkor lehet hogy nem is volt igaz a barátság az ő részéről...


szerintetek?


Kivánom, hogy tovább is ilyen jó barátok legyetek, sajnos tudom milyen mikor a 'legjobb barátom' nem törődik már velem.

11. 89006d7f2e (válaszként erre: 10. - Yomodu)
2010. márc. 2. 19:10

Köszönöm a hozzászólásokat, kedvesek vagytok.


Majdnem egy éve tart az "újból alakult barátság". Meg sem fordult a fejünkben tönkretenni, imádjuk egymást, nekem ő olyan lett mintha a bátyám lenne.

10. Yomodu
2010. márc. 2. 17:49
Kedves levélíró, írd meg nekem, hogy mennyi ideje tart ez az újból alakult barátság? Ugyanis az érdekel, hogy valamennyi idő múlva nem lesz-e belőle megint szerelmi kapcsolat? (Én is jártam hasonló cipőben és újra szex is lett a találkozásból, aztán újra veszekedés.)
2010. márc. 2. 11:08

szuper tortenet!!!!

en is vagyom egy ilyen baratsagra!

Gratula nektek!!!

2010. márc. 2. 10:27

Kedves ifju hölgy első hozzászóló külön is irtam neked és elnézésedet kérem a zavarásért ezuton kivánok sok boldogságot és szerencsét. Cikkedet elolvastam, ami végül is jól végződött a végén.

Szivből gratulál neked. Ágnes.

2010. márc. 1. 15:06

nekem is van egy ilyen ember, bár vele nem volt soha semmilyen szerelmi kapcsolatom, de nagyon sokat kaptam/kapok tőle ami nagyon jó a lelkemnek és sok nehéz helyzetben éreztem én is hogy csak ő ért meg:)

Szép történet!

2010. márc. 1. 12:51
Vajon meddig tudtok majd "csak" barátok maradni?Hiszen egyszer már volt ez másfajta kapcsolat is. Szerintem az az igazi, ha az ember a szerelmében találja meg az ilyen barátot. Sokan félnek attól, hogy a barátuk szerelmükké is váljon, mert azzal szerintük már odalenne a barátság és azt nem kockáztatnák meg.
2010. márc. 1. 12:24
le tudtad zárni( jav.)
2010. márc. 1. 11:35
Én is azt kívánom, hogy ezentúl boldog életet élhess!
2010. márc. 1. 10:36
Örülök, hogy megint egyenesben vagy, és vigyázzatok egymásra a továbbiakban is.
2010. márc. 1. 10:10
Nagyon szép történet...örülök, hogy minden rendben...letudtad zárni magadban a dolgokat...azt is ami régen történt, és a rossz kapcsolatodat is...:)
2010. márc. 1. 10:03
Az én történetem az én legjobb barátomról szól, arról az emberről, aki egyedi értékekkel bír a mindennapjaimban, akire mindenben számíthatok, akivel mindent megoszthatok, a bánatom, az örömöm, a boldogságom. Pedig évekig nem is beszéltünk előtte.

Ugrás a teljes írásra: "Mindenkinek szüksége van egy emberre, aki meghallgatja, aki szereti."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook