Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden nap hajat mosni.... Mennyire károsítja meg a hajat? fórum

Minden nap hajat mosni.... Mennyire károsítja meg a hajat? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 22. 21:01
Na meg kinek van ideje kivárni. Az elviseléséről nem is beszélve... Tuti nem bírnám ki
13. verga doro (válaszként erre: 8. - D2925c534b)
2010. szept. 22. 21:00

Én nyáron megpróbáltam csak 3 naponta mosni,de így sem javult a helyzet. Ráadásul olyan fejjel még az utcára se mehettem ki.

Egyébként arról émn is hallottam,hogyha valaki egy ideig nem mos hajat,akkor beindul az öntisztulás és utána nem zsírosodik olyan gyorsan. Csak az a kérdés,hogy ez mennyi idő.

12. Heni68 (válaszként erre: 8. - D2925c534b)
2010. szept. 22. 20:58
pont ezt akartam írni....
11. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2010. szept. 22. 20:58
Hidd el, hogy semmi bajod nem lesz tőle, ha naponta mosod. Vegyél jó minőségű sampont, higítva használd és csak egyszer dörzsöld be a samponnal a fejbőröd és rövid ideig legyen rajta a sampon. Nem egy ismerősöm csinálja ezt már több évtizede és semmi problémájuk nincs. Tengerentúlon minden nap hajat mosnak az emberek, csak itt van ez a szokás, hogy minél ritkábban.
2010. szept. 22. 20:57

Sajnos átérzem a helyzetedet,én is naponta mosom. :S

Az enyém nagyon töredezett lett,de most levágattam, és vettem hajvégápolót is. Hátha így nem fog annyira töredezni

2010. szept. 22. 20:57

Én kétnaponta mostam... egyszerűen nem tartott sehogy, zsíros hatású lett a töve, a vége meg csont száraz, pedig még olajat is használok -csak a végekre- minden alkalommal.

Ritkítottam a hajmosást már 4 napot is kibír :) - jó a végén hajpánt meg csata kell bele- de már nem kell 2 naponta mosni...

Sztem próbáld ki ;)

2010. szept. 22. 20:55
minél gyakrabban mosod, annál gyorsabban zsírosodik. Megszokja a haj, hogy úgyis zsírtalanítod, így csak egyre rosszabb lesz
2010. szept. 22. 20:53
A sűrű hajmosás, tönkre teszi a természetes fagyú mirigyet, és még jobban fog zsirosodni. Inkább ritkitsd a hajmosást.
6. BizsuMelí (válaszként erre: 5. - Cb82b220ce)
2010. szept. 22. 20:52
Nem hiszem...próbáld ki, hogy hajmosás után használsz hajbalzsamot...meg ilyen hajerősítő,vagy hajregenáló samponokat néha... :) meg én ha itthon vagyok hétvégén vagy egymás után 2nap nem megyek sehova, akkor nem mosom meg, hanem csak felcsatolom,vagy összekötöm :)
5. cb82b220ce (válaszként erre: 3. - BizsuMelí)
2010. szept. 22. 20:49

Értem. Kire hogy hat gondolom...

Én csak attól tartok, hogy most hogy már este zsíros akkor már csak fél napig fogja brni... :-S

4. cb82b220ce (válaszként erre: 2. - Giga455)
2010. szept. 22. 20:48
Kifogok. Állítólag van valami száraz sampon dm-be vagy rossmannba... Míg veszek addig pedig megmosom naponta, péntek eljutok elvileg egy dm-be.
2010. szept. 22. 20:48
Én is ugyanígy vagyok vele...és én már egy ideje naponta mosom a hajam... biztos van valami rossz hatása, de én még nem vettem észre...
2010. szept. 22. 20:47

ki fog száradni a vége, és töredezett lesz :s

sajnos az enyém így járt.

Lehet a sampon nem jó, próbálj ki másikat

2010. szept. 22. 20:46

Az a helyzet, hogy régen 2 naponta mostam a hajat de azon gondolkodom naponta fogom mosni. Pl: tegnap este megmostam, már ilyenkor zsíros egy picit, holnap reggelre meg már kész katasztrófa lesz.

Elvileg ha jól felhigítom a sampont nem lesz nagy gond belőle. Van valami tippetek mit lehetne csinálni? Pár hete alakúlt ez ki... :-S nagyon zavar, nem elég hogy összekötöm és ennyi...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook