Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Minden, ami ingyen van, azaz leleményes asszonyok fórum

Minden, ami ingyen van, azaz leleményes asszonyok (beszélgetős fórum)


6. 6496c360f6 (válaszként erre: 5. - Kszb)
2016. máj. 21. 18:49
Tényleg, rémlik valami, de az kuponos nem?
5. kszb
2016. máj. 21. 11:18
Bizonyos patikák is adnak egy csomó ajándékot, ha náluk váltod ki a receptjeidet (azt hiszem a Pingvin patikalánc is iylen)
4. 6496c360f6 (válaszként erre: 3. - Regina..)
2016. máj. 20. 13:39
Nekem sem volt eddig DM kártyám, csak a baba miatt váltottam ki, de szerintem meg fogja érni, ha nagyiparban veszem majd a pelusokat :D
2016. máj. 20. 10:50

Köszi a tippet, a promoboxot már át is vettem :)


A babadirect megvolt, viszont a Dm kártyával sose törődöm.


A Liberora is regisztráltam már. Én is mindig kutakodok :)

2016. máj. 19. 21:22

Kismamáknak:


Felicitas: Érdemes a DM-ben átvenni, mert, ha már van DM kártyád és regisztrálsz a bababónuszra kapsz egy Dm-es csomagot is. A bababónuszos kártyával minden hónapban babás kuponokat kapsz.


[link]


A második:

[link]


Van valami welcomebaby csomag is, de annak még utána járok.


Libero termékminta:


Érdemes regisztrálni is, mert ha beírod a babád várható születési idejét, automatikusan küldik majd a nagyobb mintákat. Ha itt lejjebb lapoztok, megtaláljátok az ingyen pelus minta mezőt. És ha Liberot vesztek, találtok benne pontokat amiket be lehet váltani. De minden infot megtaláltok a honlapon :)


[link]



Egyéb:


Itt is vannak termékminták, szokták őket frissíteni, innen jött a mosogatógép tablettám:


[link]

2016. máj. 19. 21:20

Sziasztok! Elmondom, hogy honnan származik az ötlet.

SOHA, ismétlem Soha nem nyerek. Még a lottón sem volt egy találatom sem. :D Mikor a "hogyan legyek jó nő" facebookján az ezredik játéknál sem nyertem, feladtam. Aztán hallottam, hogy kismamáknak (babát várok) vannak ingyenes csomagok, és eszembe jutott, hogy hé!, hát minek játszak, ha ingyen is megkapom :D Szóval elkezdtem regisztrálgatni ide-oda, gyüjtögetem az igyen cuccokat. Nem tudom miért, olyan jó érzéssel tölt el, hogy én, a totál szerencsétlen is kaphatok valamit :D

Szóval kedves gyüjtögetők, ha van kedvetek csatlakozni hozzám, keressük együtt az ajándékokat, mintákat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook