Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyik a legjobb játszóház Budapest illetve környékén? fórum

Milyik a legjobb játszóház Budapest illetve környékén? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 8. 21:28

Aranyosak vagytok, nagyon köszönöm, mindet felírtam, tudunk miből válogatni.

Anno még icipici kislány voltam a csodák palotájában voltunk, akkor az volt életem első játszóházas emléke, nagyon élveztem, tátott szájjal nézős volt, úgyhogy oda mindenképp el szeretnék menni, de mivel több napot leszünk, nem tudni milyen idő lesz, jobb ha van tartalék is. :)

Nagyon köszönöm mégegyszer!! :)

8. anya4005 (válaszként erre: 1. - Orsi0613)
2015. ápr. 7. 22:51

Minicity a Nyugatinál,KockaBirodalom A Lurdy házban,

Csodák Palotája,Miniverzum (igaz,ez kiállítás). Most ennyi jutott eszembe.

A Tarzan Park nagyon jó,oda szeretünk mi is járni,de a büféjük botrány,úgyhogy kaját jobb vinni,ha beleesik egy étkezés a programba.

7. anya4005 (válaszként erre: 6. - Panini)
2015. ápr. 7. 22:44
Hú,én pont az elevenparkot nem csípem! De mindenkinek más a jó! :-)
2015. ápr. 7. 20:23

Sokat kipróbáltunk már, ennek tükrében tudom mondani, hogy csakis az Elevenpark! :)


(Az előbb említett Kölyökvadont pl nem is lehet vele egy lapon említeni).

2015. ápr. 7. 19:39
De jó :) Köszönöm szépen!
4. trapiti (válaszként erre: 1. - Orsi0613)
2015. ápr. 7. 19:27
A Récsei centerben a Kölyökvadont mi nagyon szeretjük. Van egy csomó foglalkozás is a gyerekeknek pl. állatbemutatók, sorversenyek stb. főleg ha hétvégén mentek :)
2015. ápr. 7. 19:09

Szia!


Solymáron és Budakeszin is van játszóház. A Solymáriba mi rendszeresen járunk, mert itt van a szomszédban és nagyon jó. Tenger világa a témája van ugrálóvár, labdás medence, csúszdák, akadálypálya, gumilabda-kilövők stb. Budakeszin még nem voltunk, nemrég épült, de tervezzük, hogy egyszer a Vadasparkkal együtt egész napos kiruccanást teszünk.

2015. ápr. 7. 19:08
Tarzan Park Újpesten (szabadtéri)
2015. ápr. 7. 18:24

Sziasztok!


Budapest és Esztergom vonzáskörzetében keresek játszóházat, illetve olyan programot, ami leköt egy 4 évest. :) Jövőhéten pár napot eltöltünk a környéken, és szeretnénk mozgalmassá, emlékezetessé tenni :) Tudnátok ajánlani valamit? Tropikárium, állatkert már listán van :) Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook