Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen vibrátort vegyek? fórum

Milyen vibrátort vegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. febr. 27. 19:16
Benzinest!
128. zzmm
2011. febr. 27. 19:13
úgy látom ez a nyuszis mindenkinek felkeltette az érdeklődését )))
127. szurkekiseger (válaszként erre: 125. - Simigli)
2011. febr. 27. 18:26

megírod priviben hol lehet nyuszisat kapni? nagyon felkeltette az érdeklődésemet :O :P


egyébként a rezgős kacsa jó játék. persze nem komoly de azért jó játék. meg kedves ajándék volt :)

126. zzmm (válaszként erre: 125. - Simigli)
2011. febr. 27. 17:22
Ennek a nyuszisnak mi a neve? Nagyon jól hangzik )))
125. Simigli (válaszként erre: 117. - Szurkekiseger)
2011. febr. 27. 16:38
Legegyszerűbb ha bemész egy shopba lehetőleg hölgy legyen az eladó. Nagyon segítőkészek és mindent el fog magyarázni. Használat, méret, működés, tisztítás. Meg is mutatja a működését. A netes rendeléssel az a baj, hogy csak képen látod. Én nyuszisat vettem a páromnak mint már régebben írtam. jobb, hogy nem rendeltem mert a normál méret nagy lett volna. Ez így tuti siker lett.
2011. febr. 27. 15:16

Sziasztok!


Mennyire dobja fel az együtléteket ez az eszköz?

Előjáték után leteszitek?

Vagy végig kap szerepet?

123. zzmm (válaszként erre: 122. - Joezai)
2011. febr. 27. 14:43
Mondasz valamit.. :D ki lehetne lyukasztani,h.elsüllyedjen.. Esetleg a belsejébe lehetne tenni olyan vilagitos mütyürt. Mi a neve? )))
122. joezai (válaszként erre: 121. - Zzmm)
2011. febr. 27. 12:43
Talán harcsacsalinak is jó lenne:D
121. zzmm (válaszként erre: 119. - Szurkekiseger)
2011. febr. 27. 10:38

Ez a rezgős fürdőkacsa mire jó? :)

Lehet velem van a baj, de nem hinném hogy beindulnék rá :) max. a fürdőkádban úsztatni.. :D )))

120. joezai (válaszként erre: 119. - Szurkekiseger)
2011. febr. 27. 09:45
"rezgős fürdőkacsa":D :)))
2011. febr. 27. 09:00
nekem is a párom akarta megvenni, de inkább elmondta előre mi lesz az ajándékom és mondta hogy válasszak én, mert ő nem tudja milyen lenne nekem jó. rezgős fürdőkacsát kaptam tőle már..... ;)
118. joezai
2011. febr. 27. 08:46
Ebben az esetben a kemény, az tényleg túl kemény tud lenni, nagyon nem ajánlanám senkinek. Ellenben a "Samsons swinging delight" fantázianevű megoldás vibrátoros változata egész jól bevált, van olyan kellemes, hogy valószínűleg nem fogja senki túl vastagnak érezni:)
117. szurkekiseger (válaszként erre: 98. - ByKa)
2011. febr. 27. 08:36

sziasztok!

nekem is nagyon aktuális a téma én is tanácstalan vagyok. több éve van nekem egy vibrátorom, csalódás volt megvenni.. mert használat közben derült ki hogy túl nagy túl kemény.. hülyén rezeg. másikat szeretnék.. ilyen nyuszisat honnan lehet venni? priviben leírnád?

2011. febr. 23. 20:25
'...klitoriszkaros rotáló szabályozható zselés vibrátort..."-mik vannak:-))))
115. zzmm (válaszként erre: 114. - Szillka)
2011. febr. 23. 20:20

Mikor jön meg a kis szerzeményed? )) kérjük ám a beszámolót..


Milyet rendeltél? :)

114. szillka (válaszként erre: 109. - Simigli)
2011. febr. 21. 10:26
Bárcsak engem is meglepne párom ilyen kis játékokkal :P irigylem a párod :D
113. szillka
2011. febr. 21. 10:24
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Még nem volt alkalmam kipróbálni, de jelentkezek ha van mit mesélni! :)
112. joezai (válaszként erre: 105. - Szillka)
2011. febr. 20. 10:24
Jól sikerült választanod? Nekem az eddigiek nagyon beváltak:)
111. almasina (válaszként erre: 101. - Szillka)
2011. febr. 19. 12:59
Hidd el megéri.
2011. febr. 19. 12:54
Szerintem sem kell megkérdezni a párodat,vegyél próbáld ki egyedül (többször is),majd ha már tudod, hogy neked jó, mutasd meg párodnak a hatás nem marad el.Mármint használat közben mutasd meg.Nekem pillangó formájú csikló vibrátorom van. Illetve van több fajta is de ezt szeretem (szeretjük) a legjobban.Lehet rezgés erősséget állítani rajta.10 éves házasságot akartam ezzel feldobni.Most 20 éves házasok vagyunk.Sikerült, nagyon is.De persze egyén függő, hogy kinek mi jön be.
109. Simigli (válaszként erre: 101. - Szillka)
2011. febr. 18. 21:50
Szia! Miért lenne gáz,ha most érzed elérkezettnek az időt arra, hogy kipróbáljátok. Mi 18 éve vagyunk házasok két évvel ezelőtt leptem meg a nejem egy egyszerű rúdvibrátorral. Féltem tőle, hogy nagyon idegen lesz számára a dolog de kellemes meglepetés ért. Beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Persze leginkább az előjátéknál használjuk(tuk?). Most Valentin napra megleptem egy komolyabb darabbal. Egy klitoriszkaros rotáló szabályozható zselés vibrátort kapott. Persze kicsit ettől is féltem mi fog történni, nem gondoltam hogy ekkora élvezetet nyújt számára. Na persze én irányítottam és figyeltem mire hogyan reagál. Kívűlről nézve is frenetikus látványt nyújtott ahogy elért a csúcsra. Szívből merem ajánlani. Ha a párod féltékenységből nem akarja próbáld meggyőzni hogy ez mindkettőtöknek jó lesz. Ha ez sem jön be akkor sajnos mást nem tudok javasolni. A kiválasztásnál viszont tartsd szem előtt mire szeretnéd konkrétan használni. Figyelj az anyagára, méretére, tudására. Ha sikerül rábeszélni magatokat a vásárlásra 1-2 ezer forinton nem érdemes spórolni legyen az jó minőségű és külsőleg is megnyerő. Sok utánajárás után sikerült választani. Az pedig ha egy hölgy egyedül használja nem hiszem, hogy bármelyik férfit is zavarná. Ha mégis akkor egyszerűbb eltitkolni nehogy viszály kerekedjen. Ha sikerült meggyőznöm nagyon sok kellemes estét kívánok!
108. zzmm (válaszként erre: 107. - Szillka)
2011. febr. 17. 11:50

Persze :D előtte jó sokszor kipróbáltam.. ))

És csak a megfelelő pillanatban hoztam elő, hogy hát nekem van ám..

107. szillka (válaszként erre: 106. - Zzmm)
2011. febr. 17. 10:25
És előtte kipróbáltad egyedül is? :)
106. zzmm (válaszként erre: 105. - Szillka)
2011. febr. 17. 10:18

Én sem mondtam meg egyből.. Majd kivárod a megfelelő pillanatot :)


Egyébként szerintem sok férfi önérzetét sértheti maga a gondolat. Mintha nekünk nem lenne jó vagy elég.. De már tudja és elfogadta hogy nekem vele a legjobb, ez 'csak' pótlék, vagy valami plussz, amivel fel lehet dobni mindent..

105. szillka (válaszként erre: 103. - Zzmm)
2011. febr. 17. 10:12
Már vettem de még nem érkezett meg :) egyenlőre még biztos nem mondom meg neki, valahogy rá kéne vezetni a témára.
104. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 101. - Szillka)
2011. febr. 16. 22:21
Szerintem nem gáz.
103. zzmm (válaszként erre: 101. - Szillka)
2011. febr. 16. 21:53

Szerezd be ))

Nálunk is így volt, a párom teljesen elzárkózott az ötlettől. Aztán mégis vettem.. eltelt egy kis idő, mire bevallottam. Az első döbbenet után viszont már őt is izgatta a dolog.

Fantáziál róla, hogy előveszi és mit is teszünk vele.. :) Nem bántam meg, kicsit sem.. :D

2011. febr. 16. 21:28
Pedig milyen jók a társasjátékok ...... Ehhez még dobókocka se kell. Azért egy kis síkosító MINDIG csodát tud tenni!!
101. szillka
2011. febr. 16. 14:53
Szerintetek gáz, ha valakinek már 7 éve van párkapcsolata és közbe beszerez magának egy vibrátort? Mondtam páromnak hogy dobjuk fel valamivel a sexet de ő nem vevő ilyenekre. Azt gondolja hogy ő nem elég. Nem erről van szó, csak azért 7 év után már kicsit "uncsi" és fel kéne dobni valamivel. De ha ő nincs benne akkor majd én eljátszok vele :P szerintetek ez milyen dolog? :) már csak a kíváncsiság miatt is szeretném.
100. ByKa
2011. febr. 1. 09:59

Még valami...

Akinek azért nincs, mert nincs a közelben shop, nyugodt szívvel rendelhet online boltokból. csomagküldő cég viszi az általatok megjelölt időpontban, vagy sima posta, de mindig diszkrét csomagolásban.

Egyébként nem lehet leírni, melyik milyen, ki kell próbálni. Igen, többet is. Szoros és tartós kapcsolatot is feldob egy egy ilyen játékszer, aki ódzkodik tőle, annak meg úgy kell! Rendkívüli élménnyetől fosztja meg magát és a párját.

Sz

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook