Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen vállalkozásba kezdhetnénk? fórum

Milyen vállalkozásba kezdhetnénk? (beszélgetős fórum)

1 2
7. veledjooo (válaszként erre: 6. - Jersseygirl)
2010. okt. 30. 19:12
Nem tudom. :) A tapasztalatom, hogy mindenből a legjobb és a legsilányabb él meg. Amúgy igen, az emberek a gyerekükre áldoznak... még a semmiből is. :)
2010. okt. 30. 19:11
jó ötlet bennünk is femerült de van rá pénze az embereknek hogy beadják a gyereküket olyan speciális helyre aminek azért el kéne tartana a családunkat és nem csak a fenntartási költséget megteremteni?
2010. okt. 30. 19:10
Igényfelmérés, megtervezés, engedélyeztetés, kivitelezés, stb. Ez bizony nem egy év :(
4. veledjooo (válaszként erre: 1. - Jersseygirl)
2010. okt. 30. 19:08
...az én álmom vágyam egy gyerektábor volt...
3. anzi (válaszként erre: 1. - Jersseygirl)
2010. okt. 30. 19:08

Nagyon nehéz erre most válaszolni amikor csak 5 év múlva tudtok hozzákezdeni a megvalósításhoz!

Akkor biztosan más lesz az ötlet mint most, hiszen eltelik egy csomó idő! :)

2010. okt. 30. 19:06
"speciális fejlesztő napközi"?
2010. okt. 30. 19:03
Sokat olvastam arról hogy előre kell tervezni és meg kell dolgozni a céljainkért. Készen állok rá. Szóval adott két ember a lány gyógypedagógus nagyon szeret gyerekekkel és velük kapcsolatban mindenel foglalkozni meséskönyvektől kezdve fejlesztő játékokon keresztűl a terápiákig minden nagyon érdekli most éppen külföldön dolgozik mint házvezetőnő szóval már kitapasztalja egy nagy épület fenntartásának karban tartásának csoportok életének szervezésének csinját- binját. Van a fiú aki jól tud angolul nagyon jól vezet raktárak elrendezéséhez szállítások lebonyolításához megtervezéséhez ért főként mindketten konyítunk a számítógép kezeléshez. Szóval ez az összes tudásunk. Most olyan helyzetben vagyunk hogy tudunk gyüjtögetni talán öt-tíz éven belül elindíthatnánk egy vállalkozást a saját tőkénkből de fogalmunk sincs hogy mit lehetne kihozni ami passzol hozzánk és van rá kereslet Magyarországon. Tudom hosszú voltam de van ötletetek? Hátha valami ott van a szemünk előtt csak nem látjuk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook