Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalataitok vannak a X.kerületi Bajcsy-Zsilinszky kórház szülészetéről? fórum

Milyen tapasztalataitok vannak a X.kerületi Bajcsy-Zsilinszky kórház szülészetéről? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
12. Bee970311 (válaszként erre: 10. - Golyorago)
2011. szept. 27. 10:30
Nekem a mosdó+zuhanyzókkal sem volt gondom, naponta többször is tisztították, és kulcsra zárható, a kulcs pedig az első három kórterem előterében, egy hűtőn van. A probléma ezzel inkább szerintem az, hogy néhány kismama úgy gondolja, hogy apának, nagymamának, nagypapának stb. is joga van használni ezeket a mosdókat, pedig ugyanabból a helyiségből elérhető egy másik mosdó a látogatók számára. Így a sáros, szutykos cipőikkel ők is becsattogtak azokba a zuhanyzófülkés mosdókba, ahová csak a kismamák mehettek volna. Olyat is tapasztaltam, hogy apa ment segíteni zuhanyozni anyának (nyilván gyenge volt még, vagy friss sebe volt). Nincs ezzel gond, de úgy gondolom, ilyenkor apa is felvehetne egy papucsot, hogy ne a koszos utcai cipőjével menjen be ebbe a helyiségbe.
2011. szept. 21. 14:38
1 hónapja szültem a Bajcsyban, 15 óra vajúdás után végül császár lett a vége. Volt fogadott orvosom és szülésznőm is, akik előtt le a kalappal. Természetesen itt is, mint mindenhol, van egy - két kevésbé türelmes dolgozó, de a 90 % - uk, tényleg odaadóan végzi a munkáját. Úgyhogy emiatt ne izgulj, jó lesz ott neked!!! :)
2011. szept. 20. 20:16
Szia! Fogadott dokim volt, szülésznőm nem. Mindenki tündéri volt, mindkét szülésznő (váltás volt pont), az összes nővér, csecsemős, orvos. Odafigyeltek, kedvesek voltak, tényleg le a kalappal. Terhesség alatt 1 hetet feküdtem a terhes patológián is, ott is hasonlóan jó tapasztalatokat szereztem a kórházról. A mosdó egyedül az, ami kritikán aluli, kivéve az alapítványi szobákat.
2011. szept. 20. 20:04
sziasztók,vanak,jódókik,de kevés,és az a főgónd,én,nekem,is vanmjó ,tapasztalatóm,is.üdv ágnes
2011. szept. 20. 19:51
2009-ben Én is ott szültem császárral . Volt fogadott dokim és szülésznőm is . Minden ok volt . Most várom a második babát . Februárra vagyunk kiírva. Újból ott fogok szülni .DE! 5-6 eseten véreztem és bekerültem a kórházba és a dokim szabin volt .Egy napot bent tartottak megfigyelésen úgy ,hogy senki rám sem kérdet ,hogy vagyok .szó volt hogy meg ultrahangoznak és ha minden ok haza mehetek. Egyik főorvos doki úgy jött be a kórteremben ,hogy mit keresek még ott? Mennyek haza! Mondom várom az ultrahangot. Milyen ultrahangot ?Ki mondta hogy csinál ilyent ,mennyek haza!Mind ezt így mind hogyha csak foghatom a batyunk és kisétálok a kórházból semmi zárójelentéssel.Este 7 után nagy neheze meg uh-zot egy doki és meg is nyugodtam mert láttam ,hogy jól van van szívhang és minden rendben van.Így már rohantam haza egy perccel sem többet nem szerettem volna bent lenni. Ha van dokid és szülésznőd jók a tapasztalatok ha nem hát ez változó ...
2011. szept. 16. 15:35

Szia, mindhárom gyerekem ott született.

97-ben, 2003-ban, és idén júliusban. (Első természetes, másik kettő császár.) Ugyanannál a dokinál, az utolsó kettő ugyanazzal a szülésznővel.

Csak jót tudok mondani a kórházról.

Kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolok.

2011. szept. 16. 14:29

Szia!


Én is ott szültem két éve,a barátnőm két hete.

Csak pozitívat tudok mondani:-)))

2011. szept. 15. 20:24
Februárban szültem én is ott, és csak pozitiv tapasztalataim voltak, az orvosok, csecsemösök, növérek mind kedvesek, segítőkészek voltak
2011. szept. 15. 19:42
Én is ott szültem a lányomat, nem mondhatok semmi negatívot. Szerintem jó a kórház szülészete.
2011. szept. 15. 08:59

A sógornőm rohadt messze lakik onnan és mégis azt választotta. Ragaszkodott hozzá!!! Aztán meg is volt elégedve. Hozzáteszem, a kicsi egy mentőállomáson született, mert már a kórházba menet ki akart bújni, így félúton a világra jött... Aztán beszállították a Bajcsyba, ahol nagyon kedvesek és figyelmesek voltak vele. Egyébként Pesten elég jó hírnévnek örvend a Bajcsy szülészete!!!

Jó egészséget!

2011. szept. 14. 16:39

Szia!

Én februárban szültem a Bajcsy Kórházban.100%-ig meg voltam elégedve mindennel,a nővéreknek bár sok a munkája,de mindig kedvesek voltak.A csecsemősök meg egyszerűen tündériek voltak.Fogadott orvosod lesz?

2011. szept. 14. 16:02

Kedves kismamik.A Bajcsyban fogok szülni jövőre.Várnám az tapasztalataitokat,véleményeiteket a kórházzal,ellátással,nővérekkel,dokikkal kapcsolatban.

Köszönöm

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook