Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen salátát csináljak grillpartira? fórum

Milyen salátát csináljak grillpartira? (tudásbázis kérdés)


1 2
31. Cs.Anita (válaszként erre: 30. - Zebracsikó)
2011. máj. 6. 18:13
Úr isten!!! Ezt tuti kipróbálom én imádom az ilyesfélét. A rántotthúshoz szinte mindig meggybefőtt a "savanyúság" nálunk. :-) Köszi!
2011. máj. 5. 18:56

1 szeletelt gombakonzerv lecsöpögtetve

1 üveg meggybefőtt lecsöpögtetve

1 fej hagyma nagyon apróra kockázva

1 tejföl majonézzel összekeverve

só, bors


ezeket jól összekeverni


igazi ínyencség, aki először ódzkodott tőle, a kóstolás után nagykanállal falta!!!

29. Cs.Anita (válaszként erre: 28. - Martini64)
2011. máj. 5. 18:30
Asszem elfogom készíteni, igen jól hangzik!!!!! :-)
2011. máj. 4. 17:09

Paradicsom saláta

A paradicsomokat 0,5 centi vastag karikára vágod, a lila- vagy vöröshagymát uborkareszelőn vagy káposztagyalun nagyon vékonyra, de csinálhatod zöldhagymával is, azt csak karikára vágod.

A paradicsomot és a hagymát lerétegezed, rétegenként sózod-borsozod, elég sok borsot elbír. Oliva vagy napraforgó olajjal kicsit meglocsolod (tényleg kicsit).

Végül a 27. hsz. szerinti salátalével leöntöd.

27. martini64 (válaszként erre: 26. - Cs.Anita)
2011. máj. 4. 17:06

Káposzta saláta nálunk nehezebb húsokhoz szokott inkább "menni".

Hagymát és káposztát legyalulod, a durva reszelőn hozzá reszelt egy jó nagy, zsenge sárgarépát, sózod, borsozod, őrölt köménnyel megszórod, állni hagyod, leöntés előtt napraforgó olajjal egy kicsit megöntözöd.

Öntet: 3 cl 20% ecet, 6! kanál cukor, 2 kávéskanál só, fél liter víz. Felöntés előtt meg kell kóstolni, lehet, hogy nem elég savanyú, akkor utána ecetezed egy kicsit. Töménynek kell lennie, mert a cucc felszívja.

26. Cs.Anita (válaszként erre: 25. - Cs.Anita)
2011. máj. 4. 17:00
Bár kevésnél van konkrét reci inkább csak megnevezés felsorolás van. :-(
2011. máj. 4. 16:57
Akad itt is néhány... majd szemezgetek.
24. Cs.Anita (válaszként erre: 22. - Martini64)
2011. máj. 4. 16:54
Köszönöm Neked is Szupi!!!! :-)
23. Cs.Anita (válaszként erre: 21. - Lilipeti)
2011. máj. 4. 16:52
NAGYON KÖSZÖNÖM!!!! Szuper!!! :-)
2011. máj. 4. 16:48

Sziasztok.

Nekem két bevált receptem van grillezős salátához.

1. lilahagyma nagy kockára vágva, uborka és paradicsom szintén, majd fetasajt levével együtt és egy kevés oliva olaj - olyasmi, mint a görög saláta, csak mégsem.

2. jégsaláta vagy fejes, lilahagyma és/vagy zöldhagyma, ehhez bármilyen idényzöldség akár retek is. Paradicsom ellenjavallt.

Öntet: joghurt (aki jobban szereti, annak kefír vagy light tejföl), egy csokor kapor, egy csokor petrezselyem, egy csokor snidling (ami el is maradhat, ha van benne zöldhagyma), só.

2011. máj. 4. 16:46

Amit én szoktam:

1db Jégsaláta, 1 db kígyóubi, 1 konzerv kukorica, 1 db paprika, 1 üveg gomba, 1 db. póréhagyma, 2db répa (reszelve), 1 dblilahagyma -ezek felszeletelve, ahogy tetszik. Rá egy pohár tejföl, vagy joghurt, és fokhagymakrém. Összekeverem és kész is. Rengeteg lesz belőle, mi nagyon szeretjük. Ilyesmire gondoltál?

2011. máj. 4. 16:42
Grillezni szeretnénk , de már uncsi mindig ugyan aza a sali hozzá, szeretném ha írnátok vmi fincsit. Persze nem baj ha gyors & olcsó!
2011. máj. 4. 16:35
Ki milyen salit készít grill husi mellé? Bevált reciket várnék! Köszönöm!
2010. júl. 10. 18:27
Paradicsomaot, ubit, paprikát ecetes-cukros vízben érlelni kicsit. Utána ezt leöntöd róla. Jó sok tejföllel összekavarod és a tetejére sajtot teszel. Isteni finom és egyszerű.
2010. júl. 10. 18:18

Nálunk a babsaláta grillpartin ki nem maradhat.

Én mindig azt készítek.

2010. jún. 29. 18:41
Mi is általában görög salátát, v. francia salátát szoktunk készíteni. De jó a káposzta saláta, és más hasonló is.
2010. jún. 29. 18:38

A görög salátát a barátnőm is gyakran csinálja, biztos nagyon finom.

Én nem nagyon csinálom, mert nem tudom megenni.A férjemnek néha csinálok olyat, hogy kukorica-saláta, ebben van kefír, de csak összekeverem vel.Nem szabad tovább híznia, ezért ilyen kalóriaszegény a salátája. Néha tejföllel is csinálom. Régebben franciasalátát is csináltam, az is jó szerintem.

2010. jún. 17. 19:30

joghurtos padlizsánsaláta


tzatziki


gombás-meggyes saláta - nagyon nagy kedvenc!!!

2010. jún. 17. 19:27
paradicsom, paprika, ubi, hagyma, olaj, citromlé
2010. jún. 17. 18:45
Mi is görög salátát szoktunk általában készíteni, az sok mindenhez illik egy grillpartin.
2010. jún. 17. 15:16
Én tésztasalátát is szoktam lásd ki írt receptek között.
2010. jún. 17. 14:30
Feldarabolod a paradicsomot, hagymát és uborkát, megsózod és öntessz rá egy kis oliva olajat. Nagyon egyszerű és finom. Kinti sütésekhez csak ezt csináljuk mindig;)
2010. jún. 17. 11:16
tzatziki, káposztasaláta, paradicsomsaláta
8. cel
2010. jún. 17. 11:08

Görög,- paradicsom,- sült paprika,- görög uborkasaláta.

De nagyon egyszerű, ha csemege, vagy bármilyen savanyított uborkát lereszelsz káposzta reszelőn, kicsit kinyomod a levét és nyakon öntöd majonézzel és már kész is.

Nálunk a család nagyon kedveli. Sültekhez kimondottan tudom ajánlani.

2010. jún. 17. 11:06
Görögsalit (mondjuk én nem szeretem), svéd gomba salátát vagy paradicsomos kukorica salit.
2010. jún. 17. 11:02
COLESLAW az örök kedvenc! (amerkai káposztasaláta, receptjét kidobja a gugli úgy, hogy KFC coleslaw)
2010. jún. 17. 11:02
Fokhagymás pari saláta(paradicsom karikára vágva, só, bors, olívaolaj, balzsamecet, sok sok zúzott fokhagyma)
2010. jún. 17. 11:00
Kukorica saláta, vagy tzatziki, az nagyon fincsi :p
2010. jún. 17. 11:00

mindenképpen olyat ami nem tejfölös


én is azokat ajánlom amiket Hajni csinált


bár én a görögöt részesítem mindig előnyben :)

2010. jún. 17. 10:56

görög, kukorica, virsli, krumpli, paradicsom.

Én ilyeneket szoktam :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook