Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen nászajándékot vegyek unokahugoméknak?Nem hétköznapira gondolok!Valami frappánst! fórum

Milyen nászajándékot vegyek unokahugoméknak?Nem hétköznapira gondolok!Valami frappánst! (tudásbázis kérdés)

13. bared
2009. máj. 15. 07:57
fent van a kép, amit ígértem!))
12. bared (válaszként erre: 10. - Cini1)
2009. máj. 14. 09:36
ez is nagyon jó!))) Egyszer mi is hajtogattunk ezresekből 20 db virágot, mire ráraktuk hurkapálcára, hogy ne sérüljön, bekötöttük csomagba stb, azt hittem meghalok:DDD a barátnőm meg sajnálta szétbontani, nézegette hónapokig, még mikor megszorult se nyúlt hozzá:DDD Aztán egyszer megunta a férje, mondta, tönkremegy álló helyében, és szétszedte:DDDDDDDDDDd
11. bared (válaszként erre: 9. - 5e76004fb5)
2009. máj. 14. 09:34
oks, akkor míg a képem ideér, mondom, hogy kell kivitelezni...fogsz egy kartondobozt /dísz!!!/, és minden irányba szabsz bele kartoncsíkokat, hogy annyi kocka hely legyne benne, ahány felirat van....kinyomtatod az irkát, mindegyik kockába beleragasztasz egyet, és belerakod az adott tárgyat, ami ahhoz az idézethez tartozik! Nagyon látványos,vicces, kívülről mielőtt kinyitja olyan mint egy sima díszdoboz, de komoly derültséget kelt...és később visszagondolni is rá))
10. cini1
2009. máj. 14. 09:32
Én a barátnőmnek szánt pénzt felváltottam 200asokra, összegyűrtem őket egyesével és egy nagy lufiban lett betöltve konfetti és kis lufik társaságában. Azt mondta keményen meg kellett dolgozni a pénzért. Mikor kiszúrták a nagy lufit, tiszta konfetti lett a szoba és még ráadásul éjszakába nyúlóan simítgatták a pénzt:)
2009. máj. 14. 09:25
Ez a kis szöveg nagyon tetszett. Ki is másoltam.
2009. máj. 14. 07:27
itt van a szöveg a dobozhoz, csak még a kép nincs itt, de azonnal rakom, mihelyst lehetőségem lesz rá
2009. máj. 14. 07:26

Méz, hogy a mézeshetek minél továbbtartsanak.

Fejfájás csillapító ha a feleség nem akarja.

Tanga bugyi, ha a férj nem akarja.

Cumi, a gólyára semmit ne bízzatok, mindent magatok csináljatok.

Kaparós sorsjegy, amikor már csak a vak szerencsében bíztok.

Madzag, ragasztó, ha elszakad, ha eltörött, talán még akkor is menthető.

Kulcs, hogy mindig nyitva legyen a szívetek egymás előtt.

Nagyító, hogy a társatokat mindig nagyobbnak, többnek lássátok önmagatoknál.

Mágnes, hogy a vonzalom sose múljon el.

Teafilter, sose legyetek fáradtak.

Iránytű, hogy mindig megtaláljátok a helyes utat.

Gumióvszer,egy síma, ma még nem akartok gyereket.

Gumióvszer, egy tűvel átszúrva a közepe, ha már nagyon akarjátok.

Pénz, állítólag nem boldogít, ha Titeket sem, küldjétek vissza nyugodtan!

2009. máj. 13. 20:02
Az unokatesóm egy hónapja nősült. Ő vásárlási utalványt kért. Meg is kapta, de én nem akartam egy borítékot nyomni a kezébe, ezért hagymát, krumplit, sót és lisztet külön-külön becsomagoltunk, masnit tettünk rá. Az egészet betettük egy díszdobozba. Vettünk mellé egy borítékos lapot, a fiam keresett egy házassággal kapcsolatos kis szösszenetet, amit gyönyörű betűkkel ráírt, plusz azt, hogy abból ami a dobozban van sose foggyanak ki. Mellé az utalvány. Nagyon tetszett nekik.
2009. máj. 13. 18:47
Ötleteket várok!
4. sztolyka (válaszként erre: 3. - Bared)
2009. máj. 13. 11:43
Várom!Köszi!
2009. máj. 13. 11:43
nem találom, de ha holnap visszajönnek a képeim, feltöltöm mindenképpen...
2009. máj. 13. 11:40
mindjárt megpróbálok felrakni egy képet a profilomra, a barátnőm kapta...szerintem nagyon jópofa, nem drága, egyedi...
2009. máj. 13. 11:39
Milyen nászajándékot vegyek unokahugoméknak?Nem hétköznapira gondolok!Valami frappánst!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook