Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen méretű ruhát hord egy 13 éves kislány? fórum

Milyen méretű ruhát hord egy 13 éves kislány? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. vviki2 (válaszként erre: 3. - Magdi8)
2009. júl. 11. 22:15
Ez meg a másik. A mai tinik (na jó, én is ilyen voltam;-) nem vesznek fel akármit....:-S S itt nem elsősorban a márkára gondolok, hanem a szín, fazon, stílus... Nekem elég válogatós a lányom, s az osztálytársai zöme ilyen. Sajnos. Aztán lehet, hogy ennek a kislánynak egyáltalán nincsenek nagy igényei, s örül majd bárminek!
2009. júl. 11. 22:12
Hú, ez elég nehéz kérdés. Az én lányom 9,5 éves és már a 146-os ruhák kellenek neki...pedig vékony! Én 158-asnál kisebbet nem vennék, de lehet, hogy kell nagyobb is ha magas! Nem tudod megkérdezni mekkora kell neki? Vagy legalább a magasságát, súlyát? Akkor lehetne viszonyítani...
2009. júl. 11. 22:11
Szerintem ne vegyél úgy neki, hogy nem tudod a méretét. A lányom 11 éves és 163 cm magas, az osztályukban van, aki 140cm és olyan is, aki 170 cm magas. Szóval ebben a korban elég tág határok között mozognak. Esetleg vásárlási utalványt nem tudsz adni neki, vagy ha lehet vidd magaddal, és úgy vásárolj. A másik, hogy nem biztos, hogy tetszik neki, amit kiválasztasz.
2. mónika76 (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 11. 22:09
szerintem 152-es lehet.de ez függ a magasságától is
2009. júl. 11. 22:06

Az unokanővérem kislányának szeretnék pár ruhát venni, de csak annyit tudok, 13 éves és vékony testalkatú. A kislányt még 9 évesen láttam utoljára.

Segítsetek, milyen méretű rucikat vegyek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook