Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen márkájú bőröndöd van? Meg vagy vele elégedve? fórum

Milyen márkájú bőröndöd van? Meg vagy vele elégedve? (tudásbázis kérdés)


2019. aug. 29. 19:41
Kínaiban vettem 6 ezerért. Annyiszor nem pakolunk bele, hogy ennél drágábbat vegyek.
2019. aug. 29. 13:42

Samsonite és American Tourister, megérik az árukat. Igaz mostanában nem mentünk "nagypoggyászos útra". tehát nem dobálták, rángatták őket.


Nekem egy 4 napos hosszú hétvégére, városlátogatásra elég egy hátizsák, 1 hétre egy kézipoggyász.

2019. aug. 29. 13:21
20 éve ugyanaz a szemzonájt.😊
2019. aug. 29. 13:10
Travelite és meg vagyok vele elégedve :)
5. grassi (válaszként erre: 1. - Alondadalon)
2019. aug. 29. 12:19

Ezeket a márkákat nem ismerem, nem tudom, hogy viszonyulnak a Samsonite-hoz árban.

Én abszolút a Samsonite-ot javaslom. Húzós az ára, de tökre megéri. Nekem 2 van, az egyiket kb 15, a másikat 10 éve vettem. Kapták az ívet rendesen, minden létező terepen vonszoltam már őket. Se a zippzár, se a görgő nem ment tönkre még egyiken sem.

Samsonite-ot én használtan is meg mernék venni.

Én 3 dolgot mérlegeltem vásárlás előtt:

- kemény vagy puha legyen-e

- üresen legyen nagyon könnyű

- legyen jó a színe :)


Ne vegyél gagyit, ne köss kompromisszumot szerintem. Annál kevés idegesítőbb dolog van utazás közben, mint ha a bőröndnek tönkremegy egy kereke, vagy túltömtem és szétnyílik a zippzár.

2019. aug. 29. 11:41

Nem tudom, milyen márkájú, de pálmafák vannak rajta. Sok.

Pepco.

2019. aug. 29. 11:22
Emag-ról Kring márkájú. Tökéletesen megfelel
2019. aug. 29. 10:57

En az Azsiaban vettem egy kicsit, meg egy nagyobbat.


Arra tokeletes, hogy hajigaljak a repulon ossze-vissza...


Nem vagyok az a tipus, aki 100 meter folpackba csomagolja a meregdraga borondot utazas elott 🤣

2019. aug. 29. 10:39

Bőröndszettet szeretnék vásárolni, közepes árkategóriában gondolkozom.

Jelenleg a Bontour Cruise és a Travelite márkát nézem.

Abszolút nem értek hozzá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook