Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen laptopot vegyek és hol? fórum

Milyen laptopot vegyek és hol? (beszélgetős fórum)


1 2
18. 7f68e43584 (válaszként erre: 15. - Hungariana)
2013. ápr. 3. 20:41
Játékra szerintem a laptopot felejtsd el. Nem futnak zökkenőmentesen.És,ha veszel 2magosat vegyél. Toshiba,vagy Asust.
17. Babeck (válaszként erre: 1. - Hungariana)
2013. ápr. 3. 20:41

Dellre szavazok én is. Acert semmiképp ne vegyél.


Mit szeretnél játszani? Mert ha komolyabb játékot, akkor arra áldozni kell (és annyiért full-full-full pc-t kapsz monitorral, tokkal-vonóval)

16. tixtina (válaszként erre: 13. - Hungariana)
2013. ápr. 3. 20:33

Igen-zsákbamacska.

Viszont az új gépek általában akkor mennek tönkre,mikor lejár a garancia.

Bármilyen csúcs masinát vesz az ember-ezek már nem hosszútávra vannak gyártva-két év,és kezd betegedni:O Sajnos:( barátnőm szuper ASER gépében akkor ment tönkre a ventilátor,mikor lejárt a garancia:oo Azóta minden baja volt vele.Az alkatrész is drága.Persze,kifoghat az ember egy jó szériát.

Mindenki másra esküszik.

Sajnos a jó IBM gépeket már nem gyártják-azok strapabírók voltak.

2013. ápr. 3. 20:31
Páromnak van egy asztali gépe, de azt főleg ő használja. Még egy gép kicsit sok lenne. Amúgy meg utazáshoz tudom vinni, meg bárhol használni, nekem előnyösebb lenne.
14. 130454e42d (válaszként erre: 13. - Hungariana)
2013. ápr. 3. 20:29
Te tudod, csak arra lennék kíváncsi, miért ragaszkodsz a laptophoz? Főleg, ha munkára kell.
2013. ápr. 3. 20:26

Mindenképpen újan szeretnék és laptopot. A használt lehet zsákbamacska, meg ha vmi történik vele, nincs rajta gari, ki tudja mennyiért csinálnák meg. Inkább kiadok érte nem keveset, de tudom, hogy garis és hogy működik. :)

Az előző laptopomat úgy kaptam használtan, de egy évet sem bírt. Nem tudom mennyiért csinálánk meg, de nem egy erős gép volt, nem érné meg, amire igazán használnám, arra nem alkalmas.

2013. ápr. 3. 20:17

Nekem egy régebbi "üzleti" Lenovom van.

Két laptopot vágtunk gajra-mígnem beadtam a derekamat,hallgattam a szerelő srácra,és megvettem használtan.Ezt lehet nyúzni,ebbe ha belefolyik véletlenül a kávé-alul kijön.:D Rá lehet állni,nagyon masszív,semmi baja nem lesz.

A fiam mellé nekünk csak ez való:DD

Előtte egy profi ASUS gépem volt,a fiam beleugrott a képernyőjébe,aminek a cseréje 60 ezer lett volna.Így kuka :(

Ez,ha netalán tönkremegy,megúszom egy húszasból.

Persze,mi rendesen használjuk:DDD

2013. ápr. 3. 20:12

Klasszikus régi IBM - úgy néz ki mint egy halottaskocsi, de nekem 1 Gb memóriával hasít, mint a fénykard.


Bővíteni pedig nem minden gépet lehet és főként a nevet kell megfizetni.

2013. ápr. 3. 20:11
Dell
2013. ápr. 3. 19:23
Mindenképpen laptopot akarsz?
2013. ápr. 3. 19:20
Azok jók csak nagyon lehúznak a márkanév miatt.
2013. ápr. 3. 19:18
Én amugy sonyt- tervezek venni vagy asus lesz belőle :) persze nem 8 gigával, de később bővitem :)
2013. ápr. 3. 19:17
NEm mondtam, hogy kap annyiért, csak azt, hogy ott kedvére válogathat :) , ha komoly dolgokat akar vele csinálni, akkor bele kell fektetni, mert inkább most hozzá tenni az árhoz 10-20 ezret, mint majd 2 év mulva megint kiadni ugyan ennyit.
5. Té-eM (válaszként erre: 2. - Kicsikemoncsika)
2013. ápr. 3. 19:16
8 giga memóriásat ennyiért nem kapsz sehol.Ha mégis akkor a márka egy kalap kaki.pl:dell. hp stb
2013. ápr. 3. 19:14
Amugy az asust és az acert ajánlom, mert ha elromlik akkor kiküldik a saját futárjukat és szervizelik ,ingyen és bérmentve vissza is szállítja a futar :)
2013. ápr. 3. 19:14

Extreme digital Media markt Bestbyte a legjobb ezen a téren.

Acer Vagy Samsung ez a kettő a vezető a piacon és mellesleg a legjobbak.És ezért az árért nagyon jó gépet kapsz.ha a részletek érdekelnek tudok segíteni mi legyen benne minimum.

2013. ápr. 3. 19:13
Szia :), ipon.hu oldalon kedvedre válogathatsz, 8MB memoriás legyen legalabb, mert ha nem akkor döcögni fognak a dolgok, én is most tervezek amugy, ugyan ilyen kaliberűt venni :)
2013. ápr. 3. 18:29

Max. 120 ezer Ft értékben, amikre használnám:

- grafikai alkalmazások (képszerkesztők, weboldal készítés)

- office (szöveg, táblázat)

- internet

- zenehallgatás

- esetleg játék

Milyen paraméterekkel rendelkezzen egy olyan laptop, amin ezek a programok akadálymentesen futnának? Az is érdekelne, hogy hol, milyen üzletekben ajánlott új laptop vásárlása?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook