Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen jelmezt készitsek a kisfiamnak farsangra ami kényelmes is? fórum

Milyen jelmezt készitsek a kisfiamnak farsangra ami kényelmes is? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 8. 07:02

vagy csavar húzó fogsz egy csavart amit rákötsz egy kötélre és húzza maga után :DDD


na jó ez csak vicc volt!!!

2009. márc. 8. 07:00
Nyúl a cilindereben! Én ez voltam még másodikos koromban Egy nagy cilindert csinált apukám kartonból amit egy hózen trógerre erősített így lógott a vállamon a fejemen egy kör alakú kartonra vágott két fület abba egy gumit rakott és csak a fejemre volt húzva.Kényelmes volt bár a színpadra úgy kellet engem felrakni :) De második lettem vele!
2009. márc. 7. 19:43
ördög
16. VIKI01
2008. ápr. 4. 23:35
pókember
2008. ápr. 4. 21:34
Kisfiam kiscsoportban Teletabi volt,piros csukjás kezeslábast varrtam neki,rá egy antennát,nagy füleket, hasát jól kitömtem.Utána bohóc volt szintén kezeslábas mindenféle színes anyagokat összevarrtam.Volt Frenklin,zöld kezeslábas, bevontam egy kissebb lavort barna anyaggal ez ment a hátára páncélnak.Most csontváz volt de azt úgy kaptuk kölcsön,már untam a kezeslábasok gyártását.
2008. ápr. 4. 18:18
De ez csak lánynak jó!
2008. márc. 24. 17:31

Felnöt


Anyu ruhái egy kis smink és kész.

12. Krysty
2008. febr. 5. 14:54

A lányom csopijában volt egy szőlő. Nem túl jó mert nem tud leülni, ráadásul pár lufi ki is durrant, szegény gyerek ott ijedezett.


Én olyat csinálnék amihez a fejére kell valami meg egy farok hozzá, ezek a legkényelmesebbek. Luxi javaslata nagyon jó, így rengeteg állat jelmezt lehet csinálni. Pl: mókus, cica, kutya, róka, egér...

2008. febr. 5. 09:42

Egyikfórumról vettem az ötletet: szőlő! Csak zöld lufikat kell a ruhájára erősíteni.

Vagy pirosakat és akkor meg málna lesz :-)

2008. jan. 26. 14:53

nekem nincs gyerkőcöm,de a farsangokra én is emlékszem,és az egyik kedvenc jelmezem a nyuszi volt.

fehér pulcsi,fehér vastag harisnya/nadrág a fenekemhez anyukám az egyik sapkámról leszedve a pom-pomot felvarta faroknak,egyedül nyuszi füleket kellett csinálnia,dehát az sem olyan nehéz,egy hajpánTra(fiúknak gumi szalagra)rá vart két fülecskét,igy nem csúszkált,nem hagytam el,és a többi is kényelmes volt,mert tulaJdonképpen sima ruhák voltak,csak fehérek...

2008. jan. 26. 14:29
Tojásos nokedli salátával. Kell egy fehér lepedő, némi sárga és zöld krepp papír.
2008. jan. 25. 20:29

dominó :) csak kartonból kell festeni,egy pánttal a vállára akasztod ,egyszínű ruha alulra!

Bár ebbe nem kell rohangálni :)

2008. jan. 25. 20:16

Spenót.


Egy duplán összehajtott zöld anyagon körberajzolod, összevarrod. Fehér kartonból kerek formát vágsz ki (aljára természetesen olyan részt teszel, ami majd a fejére illeszkedik és masnival rögzíteni lehet a kis kobakjához) és sárga temperával a sárgáját megfested.

2008. jan. 25. 20:14
Az én kisfiam most kiscsoportos törökbasa volt én készítettem a jelmezét.De lehet pl:varázsló,pókember,szupermen,bohóc,indián,rendőr,autószerelő,orvos,király.Remélem tudtam segíteni.
2008. jan. 25. 20:03

Dínó

Arcára készítettem papírból zöld vicsorgós, éles fogas maszkot. Zöld bélésselyemből készítettem neki egy palástszerűséget, aminek a hátára sárga pufi festékkel cikk-cakkot rajzoltam, mint a tüskéshátúaknak van.

2008. jan. 25. 19:59

Túrórudi jelmez

Gyereket lefektettem a fehér lepedőre, körbe rajzoltam, duplán kivágtam és összevartam. A könnyebb bebújás miatt a mellkasánál végig patentosra készítettem. Aztán piros szórós hajfestékkel (fodrászboltból) köröket fújtam rá, az oldalára vastag filccel pedig ráírtam, hogy túrórudi.

2008. jan. 25. 19:57
Pl:Bohóc
2008. jan. 25. 19:56

Szia! Nem tudom, hogy hány éves a kisfiad, az enyém most lesz 5. Tavaly farsangon katona volt: Terepmintás póló, nadrág, sapka. Puska, gránát a kézbe és kész......


Idén még én sem tudom, hogy mi lesz......

2008. jan. 25. 19:53
Milyen jelmezt készitsek a kisfiamnak farsangra ami kényelmes is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook