Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen hatásos fitness videót ajánlanátok, ami nem pörgeti fel túlzottan a pulzust? fórum

Milyen hatásos fitness videót ajánlanátok, ami nem pörgeti fel túlzottan a pulzust? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. Channa* (válaszként erre: 5. - 388b941089)
2015. okt. 3. 22:23
Ki tudja. Még az is lehet, bár a magas pulzus az alulműködésre is jellemző, meg még jó pár betegségre is.
8. 3532273647 (válaszként erre: 7. - Zarahell)
2015. okt. 3. 19:55

Vigyázni kell a térdemre,de a pulzusom és a vérnyomásom se emelkedhet.

Szerintem "túl vagyok féltve"

Én is azt hittem,hogy a Pilates jó,ortopédián a doki azt mondta,nehéz a térdemnek és a szívemnek.

2015. okt. 3. 19:50

A szobabicaj miért jobb, mint a pilates, ha nem akarod a pulzusod megpörgetni?


Én is a pilatest ajánlanám amúgy.

2015. okt. 3. 19:37
Én is hasonlót keresnék-nekem az orvos a Pilatest se ajánlotta.Séta,szobabicaj,semmi más
5. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2015. okt. 3. 19:32
Biztos pm tulmukodese van, ugye?:P
2015. okt. 3. 19:11
Pilates,jóga.
2015. okt. 3. 19:07
A HIIT edzéseket mint pl a Péntek Enikős is simán csinálhatod könnyitve lassabban nem kell ugrabugrálni feltétlenül....biztos hogy baromi hatékony akkor is ha a pontos gyakorlatra mész nem a gyorsaságra.
2015. okt. 3. 19:03

Szerintem minden fitness videó hatásos, ha csináljuk:D

Miért magas a pulzusod és mennyire?

2015. okt. 3. 18:27
Sziasztok! Tudom, hogy rengeteg a fitness/fogyókúrás/diétás téma. Nézegettem is, de nem találok választ a kérdésemre. Szeretném átformálni a testem, videót keresek (lehetőleg youtube-on), de sajnos alapból magas a pulzusom, és könnyen felpörög, úgyhogy nem tudok nagyon bevállalós mozgást végezni. Callanetics-en kívül van valami ötletetek, hogy milyen tornát csinálhatnék, ami azért baromi hatékony, de nem túl ugrálós, viszont nem is bealvós, mint a Call.? Péntek Enikőt néztem, tetszik is, de elég sok benne az ugra-bugra. :) Kérem szépen, hogy kioktató/lekicsinylő kommentelők lapozzanak! Köszönöm előre is!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook