Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen gyakran sétálsz a pároddal? fórum

Milyen gyakran sétálsz a pároddal? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2009. jan. 16. 10:51

És ilyenkor hogy tudod rávenni a párod, hogy kimozduljon?

Nekem kell a mozgás, és mivel amikor nincs suli egész nap otthon vagyok, napközben elmegyek futni, de őt nem tudom rávenni. Pedig kellene, mert elégé kezd növekedni deréktájban :(

9. dus
2009. jan. 16. 10:51

Kettecskén nagyon ritkán, általában a gyerekekkel.

Pedig néha jó lenne!

De az én párom nem tud lassan sétálni, állandóan rohan. Úgy meg nem igazán nevezhető sétának, amit csinálunk. :))

8. Difik3 (válaszként erre: 5. - 50d0def203)
2009. jan. 16. 10:50
Mi a Budai Várba járunk állandóan hisz itt van a szomszédban :)
2009. jan. 16. 10:48

Mi most is járunk, ha van idő. A múltkor többször is elmentünk, szinte minden nap. Akkor voltak a - 7 fokok.

Szétfagytunk 2 óra séta után, de megérte.

2009. jan. 16. 10:48

Télen szinte sosem. Csak késő este ér haza a munkából, fáradtan, és nem nagyon tudom rávenni a sétálásra.

Bár a múlt hétvégén elmentünk! :-)

Nyáron azért más, mert nem messze tőlünk van egy fagyizó, oda elsétálunk és míg megesszük a fagyit, megyünk egy nagy kört a parkban.

2009. jan. 16. 10:47
Vidéken laktok? Városban nem mennék sétálni, kimennék valami szép helyre, erdőbe.
2009. jan. 16. 10:47

Szia! :) Mi nagyon ritkán sétálunk. Most főleg az idő miatt és azért,mert nagyon sokat dolgozik.

A többi évszakban jóval többet megyünk. Minden hétvégén :)

2009. jan. 16. 10:47
Mi folyamatosan együtt sétálunk. Imádunk együtt lenni. Mondjuk az éjszaka kellős közepén a mai napokban nagyon hideg van egy romantikus sétához :)
2009. jan. 16. 10:46
Mi mindketten imádjuk a természetet. Van olyan, ha időnk is egedi, amikor szinte minden nap kimegyünk az erdőbe, közben a kiskutyunk is kifutja magát. Hárman sétálunk. :D
2009. jan. 16. 10:43
Sajnos mi egyre kevesebbet sétálunk.Pedig igyekszem rávenni mindig,egy kis sétára.De ma Ő ajánlotta fel,hogy sétáljunk egy nagyot:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook