Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen fogamzásgátlást tudnátok ajánlani, ha gyógyszert nem szedhetek? fórum

Milyen fogamzásgátlást tudnátok ajánlani, ha gyógyszert nem szedhetek? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 27. 15:28
Sziasztok! Engem is érdekelne kinek mi jött be, mit használ! Mi jelenleg óvszerrel védekezünk egy éve, mióta meglett a baba. Vele gyógyszer mellett lettem terhes, azóta nem merek gyógyszert szedni, meg híztam is tőle. De az óvszer sem olyan jó :( A nőgyógyász meg csak különféle fogamzásgátlókat tud felírogatni, az sem tudjuk mi a nyavaja van benne.. én be nem szedem többet!! :((
16. Besi (válaszként erre: 14. - Msaca)
2011. jan. 27. 14:30

Mióta védekezel ezzel? Egyszer sem maradtál terhes mellette?

Én sem szedhetek gyógyszert és most kutatom a megoldásokat.

köszi

15. 82499f2528 (válaszként erre: 14. - Msaca)
2010. okt. 29. 19:51
Mellette teherbe estem....mármint a kúp mellett
14. msaca
2010. szept. 18. 09:53

a hüvelykú helyileg hat. nem hormonális, hanem spermicid hatású. Én is azt használok,mert nem szedhetek gyógyszert.

szerintem jó. csak időben, akció előtt kb. 10 perccel írja, hogy fel kell rakni. aztán már előjátékra és síkosítókra sincs szükség. :-))))

13. monika0104 (válaszként erre: 12. - Erzsóka28)
2010. szept. 18. 09:45

és milyen gyakran kell venni , attól nem hízol?

Engem nem érdekel milyen módszer , csak ne hízzak tőle mert már eleget híztam.

2010. szept. 17. 20:23

Szia.

Pharmatex hüvelytabletta! Próbáld ki nekem bevált. nem csak véd de fertőtlenitő hatású is. 1600forint, vény nélkül is lehet kapni.

2010. szept. 16. 12:09

Önmegtartóztatás!

Ugy hallottam Szűz Márián kívül eddig mindenkinek bevált. Azért ez nem rossz arány.:)

10. sissyso (válaszként erre: 9. - Monika0104)
2010. szept. 16. 11:55
Szia! Pedig ott van még a pesszárium is, csak azt épp Magyarországra úgy kell behozatni, holott Angliában és más külföldi országokban elterjedt a használata. Most akarok rendelni egy hagyományost, de elég drága behozatni. Egyébként most nagyrészt óvszert használunk, de állandó problémáim vannak vele (vagy bennem marad, vagy kiszakad)és emiatt mindig aggódnom kell. Sajnos nincs tökéletes megoldás. Legegyszerűbb gyógyszert szedni. De milyen áron??
9. monika0104 (válaszként erre: 6. - Sissyso)
2010. szept. 12. 17:44
ez tényleg így van sajnos a gyógyszeren kívül nem is ajánlanak mást csak ha már kipróbáltad az összes fajta gyógyszert és ráment a gatyád (pénzben).Nekem is valami más kéne a gyógyszeren kivül mert rettenetesen hízok tőlük mindegyiktől, azt mondta a háziorvos írassak másikféle fogamzásgátlót, de csak gyógyszert írt föl nem is szedek semmit most nem merek szedni gyógyszert mert nagyon hízok
8. sissyso (válaszként erre: 7. - Barbara12)
2010. ápr. 23. 12:22
A hüvelygyűrű tényleg nagyon jó, megbízható, viszont ugyanannyi hormont tartalmaz, mint a fogamzásgátló tablátták.
2010. ápr. 22. 13:50
Szia Bububaba! A hüvelygyűrűről hallottál már?? Én csak jókat hallottam róla! És állítólag megfizethető!
6. sissyso (válaszként erre: 4. - 2c2de63135)
2010. ápr. 21. 12:24
Az igazság az, hogy a magyar nődokik (tisztelet a kivételnek) a gyógyszer és a spirálon kívül semmit nem tudnak/akarnak ajánlani. Az én nődokim szó szerint kiakadt, hogy miért akarom én abbahagyni a gyógyszerszedést. Sajnos üzlet az egész, az ember csak magára számíthat, nomeg valóban segítőkész embertársainkra.
5. sissyso (válaszként erre: 1. - 523c7dbc1e)
2010. ápr. 21. 12:21
Én egy olyan pesszáriumot használok,amit Magyarországon nem lehet kapni, viszont sokkal megbízhatóbb, mint a normál, itthon kapható (ha kapható-e egyáltalán). Ha érdekel, küldök privit!
2010. febr. 19. 17:56
talán kérdezd meg a nőgyógyászodat, ezt vele kell megvitatnod, ő a szakember, nem a hozzászólok...
2010. febr. 19. 17:26
A hőmérőzést próbáltad már?
2010. febr. 19. 17:11

Pesszárium?

Vagy helyi fogamzásgátlókat próbáltál már?

2010. febr. 19. 16:12

Sziasztok!


Valami jó kis fogamzásgátlót tudnátok ajánlani?

Gyógyszert nem szedhetek, és a gumit már unjunk, valami más??

Kinek mi jött be??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook