Milyen embernek tartod magad?(természetesen nem a családoddal szemben, hanem az embertársaiddal) szavazás
(erre név nélkül szavazhatsz)
jó embernek (de így érvényesülni nem lehet)
90
sz*métnek (mert csak így lehet érvényesülni)
4
ahogy velem bánnak, úgy bánok én is a másikkal (először rendes vagyok)
251
ahogy bánnak velem úgy bánok én is a másikkal (először bunkó vagyok)
10
Ezt a szavazást kihagyom!
50
Szavazatok száma: 355 | Kiírta: Hexike, 2012. aug. 6. 14:35
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
Szerinted fel kell venni 36 fokban temetésre egy térd fölött érő szoknyához fekete harisnyanadrágot?
401 szavazat
Szereted a munkádat? (név nélkül)
312 szavazat
59 szavazat
426 szavazat
391 szavazat
403 szavazat
330 szavazat
Igen, nem, talán? (név nélkül)
280 szavazat
410 szavazat
348 szavazat
378 szavazat
427 szavazat
270 szavazat
251 szavazat
313 szavazat
338 szavazat
173 szavazat
Pukiztál már vízbe (medencébe, fürdőkádba, stb)? :) (név nélkül)
242 szavazat
182 szavazat
További szavazások (38.451 db)