Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen egy legegyszerűbb esküvő? fórum

Milyen egy legegyszerűbb esküvő? (beszélgetős fórum)


2023. máj. 30. 19:07

A templomi esküvőm a hajnali mise után volt.

Az én tanúm az orgonista volt, a férjemé a templom szolga.

14. liliomszál33 (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
2023. máj. 30. 17:20
Ezt ilyen esetben is lehet kérni?
13. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Liliomszál33)
2023. máj. 30. 17:19
Ebben az esetben azért legyen zene gyertya ilyesmi. Ezek nem drága dolgok és meghittebbé teszik.
2023. máj. 30. 17:08
Köszönöm szépen a válaszokat.Sajnos szüleink nincsenek,arra gondoltunk csak 2 tanúval a legegyszerűbben .Nem az anyagiak miatt,egyszerűen úgy érezzük ez csak nekünk szól.Van 2+1 felnőtt gyermekünk,az ő véleményüket megkérdezzük,de rajtuk kívül 1-1 testvérünk van,senki más.
2023. máj. 30. 16:02

Tavaly év végén házasodtunk.

Egy fehér szövetruhát vettem a H&M-ben,amit máshova is fel tudok majd venni.A férjemnek a munkájából kifolyólag vannak elegánsabb ingei,zakójai,ő ilyet vett fel egy nadrággal-szóval nem öltönyben volt.

Zeneszámokat kellett választani a ceremónia egyes szakaszaihoz (bevonulásaláírás,gyertyagyújtás,szülőköszöntés,pezsgőzés)Pendrive-on vittük a zenét.Kellett még egy üveg pezsgő,amivel a végén a pár meg s tanúk koccintsnak.Kérdezték bejelentkezéskor az anyakönyvvezető nél,hogy milyen színű csokrom lesz.Innen kapcsoltam,hogy kell csokor is-magamnak csináltattam.

Fodrásznál voltam előtte,de csak szokásos frizurám volt,nem bidres-bodros költemény.Sminket,körmöt magamnak csináltam.

10. gigi>
2023. máj. 30. 16:01
Két évvel ezelőtt volt a fiam esküvője. Az előttük házasságot kötő pár simán megoldotta. Menyasszony fehér sort nadrágban, egy zöld pólóval, a vőlegény farmer nadrág szintén pólóval. Ki jöttek a házasság kötő teremből, és a velük lévő kb tíz emberrel elindultak egy kocsma szerű szórakozó helyre. 😊
9. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Burrit0)
2023. máj. 30. 15:53
nálunk ugyan szombaton volt,de nem is kérdeztem,hogy fizetni kellett érte,a vejem a város díszpolgára,az anyja meg az anyakönyvvezető barátnője volt.de semmi cécó,talán 20 perc.
2023. máj. 30. 15:15
Köszönöm szépen :)
7. tumbo2 (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2023. máj. 30. 13:49
nem sokan voltunk.a lányomon szép ruha,bár sokan egyszerűnek mondták,a férjén öltöny.az anyakönyvvezető általánosságokat mondott,hogy volt köztük hullámvölgy, hát nem volt.egy pici csokra volt,a hajába meg virágok fűzve.aztán egy ebéd,mi meg mentünk haza,mert igencsak messze volt.
6. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2023. máj. 29. 21:53
Ha nem kertek semmi extrat es hetkoznap mentek, meg fizetni sem kell erte. A ruha meg olyan, amilyet ti szeretnetek.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2023. máj. 29. 21:40
OK, hogy nem kell nagyestélyi, de azért én biztos megtisztelném a saját esküvőmet azzal, hogy csinos vagyok. Ez lehet akár egy ruha, de akár egy farmer is egy vagány blúzzal, a lényeg, hogy szépnek érezd magad benne és mégse egy átlagos naphoz öltözz. De ez ugye mindenkinek más, és hát olyan is van, aki minden reggel olyan, hogy simán mehetne az esküvőjére :)
2023. máj. 29. 20:59

Én má láttam itt olyan fotót esküvőset, hogy Anyuka, majdnem otthonkába , kis volt,


Valami egyszerőt , de ünnepieset vegyél azért fel,

3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2023. máj. 29. 20:57
Amíg válaszolnak friss házasok, elmondom nekem milyen volt 47 éve a legegyszerűbb. Rajtam fehér nadrágkosztüm, a páromon fekete öltöny. Még csokrom se volt. Örültem hogy fel tudok rendesen öltözni. Magnóról szólt a zene, volt pezsgő is, mert koccintás az van a 2 tanúval és az anyakönyvvezetővel. Rövid beszéd, aláírás, és ennyi. Szerintem manapság sincs a 2 tanús esküvő túlvariálva.
2023. máj. 29. 20:53
Az van amit te kérsz. Ha semmit, csak elmondja a mondókát alá irjàtok és mentek is.
2023. máj. 29. 20:51
Úgy döntöttünk összeházasodunk.Csak két tanu és mi.Mit illik ilyenkor felvenni?nem első házasságunk.miből áll egy ilyen egyszerű ceremónia?Elmondja a mondókáját és igen,vagy itt is van zene ilyesmi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook