Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen dolog az, ha a "barátod" a haragosoddal, ellenségeddel bratyizik? fórum

Milyen dolog az, ha a "barátod" a haragosoddal, ellenségeddel bratyizik? (beszélgetős fórum)

24. 80ASIQ (válaszként erre: 21. - D4fd7bb1a9)
2021. okt. 6. 16:58
Köszönöm! :)
23. 9370250d08 (válaszként erre: 22. - A4e7cf9021)
2021. okt. 6. 09:56

Egyetértek, viszont, ha nyílt és őszinte szeretne lenni, akkor ott az utalásoknak nincs helye.

Vállald fel a konfliktust, az mindenképpen épít, vagy 1 jobb barátod lesz, vagy 1 kevésbé értékessel kevesebb, de mindenesetre mozdít a kapcsolatotokon.

2021. okt. 6. 09:17

Az ellenséged megpróbálhatja ellened fordítani a barátodat, ezzel számolj. Én azt mondom legyél nyílt és őszinte a barátoddal. Mondd meg neki, hogy fáj, ha így teszel. Esetleg utalj rá valahogy, hogy ne feltétlen bízzon meg az illetőben, ne direktbe mondd ezt neki, inkább finom utalásokkal.


Így a támadási felületet csökkenteni tudod.

21. d4fd7bb1a9 (válaszként erre: 12. - 80ASIQ)
2021. okt. 6. 09:03
Egyetértek veled IQ bajnok :)
20. Bichi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 22:51
Hát nem tudom, nálunk van a társaságban, aki szinte már mindenkit megbántott, meg beszólt, mégis maradt a társaságban, és senki nem közösítette ki, simán beszél vele mindenki, talán én nem annyire. De ettől még nem haragszom a többiekre, akiknek ez nem fontos.Téged bántott meg, nem őt, és mivel azt sem tudni mivel, még az is lehet, hogy kivülről nem is neked van igazad...
19. 80ASIQ (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 21:55
Oké! Így már értelek.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 80ASIQ)
2021. okt. 5. 21:51

Ha a haverod nyilvánosan megsérti a feleségedet, akkor bizony rád is azt mondanám, hogy etikátlan, ha továbbra is fenntartod a kapcsolatot a barátoddal.

Ha szimplán csak valami miatt nem bírja a csávót, az megint más eset.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Bichi)
2021. okt. 5. 21:46
Nem haragudni, és főleg nem "kell". De az ember nem cimbirál azzal, aki a barátját megbántotta. Nyilván nem azt várom el tőle, hogy ne szóljon a másikhoz, én is szólok. De látványosan különvonulni, az árulás.
16. 80ASIQ (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 21:31

Neked kell tudni, hogy beszünteted-e a barátságot a "barátnőddel".

Amit én tapasztalok saját életemben az az, hogy a feleségem talán egyik barátomat sem kedveli, nem szimpatikus neki egyik sem. Persze ez messze nem olyan súlyos probléma mint a tied, csak elgondolkoztat filozófálgatás szintjén, hogy akkor miért kedvel a feleségem engem?

15. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 21:07
Én mondjuk nem értem, hogy miért kéne neki is haragudni rá, csak azért mert te haragszol...
2021. okt. 5. 20:52

Embere válogatja, de sztem gáz, bennem bizalmatlanságot ébresztene.

Attól is függ, hogy mennyire szoros a barátság.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 80ASIQ)
2021. okt. 5. 20:50

Nem vesztem össze ezzel az illetővel, csak tett sorozatban több olyan dolgot, ami számomra sértő volt, ezért eltávolodtunk egymástól.

Ezt a "barátnőm" tudta jól, ennek ellenére feltűnően haverkodnak mostanában egymással.

12. 80ASIQ
2021. okt. 5. 20:40
Erre nem lehet egy szóval válaszolni. A körülményeket kellene ismerni. Amiért Te összevesztél valakivel, az nem jelenti azt, hogy a barátodnak is össze kell veszni vele. Következésképpen nem lehet ez úton a békére törekedni?
2021. okt. 5. 19:51
Azt mondom, hogy nézd meg az illető barátait, és megtudod milyen ember. Most a " barát" beszélget az ellenséggel, ez bármi lehet. Maradj csendben, és figyeld, összebarátkozik-e vele, ( az gáz), vagy csak az ő véleményére is kiváncsi, és nem fűzi szorosabra a kapcsolatott. Most a megfigyelő szerepét kell betőltened, és figyelned, majd dönteni.
10. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 19:41
🤣
9. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 19:37
Anyukám azt mondta, hogy nem szabad segíteni haragudni másoknak. Tehát azért mert te haragszol valakire, a barátodnak nem kell. Én viszont nem fogadtam meg a tanácsát. Hasonló esetben én is árulónak tartanám a "barátomat"
2021. okt. 5. 18:40

Akár nekem is szállíthat információt róla, szóval jobban nyitva tartanám a szememet, de emiatt nem szakítanék meg egy barátságot.

A saját konfliktusomat valakivel nem fogom kivetíteni másokra.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Scherlock)
2021. okt. 5. 18:40

Te úgy hiányoztál innen, mint barbi babáról a hónaljszőr.


Nehéz nem magadból kiindulni, mi?

6. Scherlock (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 17:41
Most akkor az irigység beszél belőled?
5. a4e7cf9021 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 17:28
Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Még ellened is fordíthatja akár. Lehet pont ez a célja.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - A4e7cf9021)
2021. okt. 5. 17:26
Összetett dolog, nem akarnám itt kibeszélni ezt, de volt egy olyan személy, akiért én bármit megtettem, ő meg hátat fordított nekem... a barátnőm, aki már nem nevezek annak, olyan jóba van vele, hogy öröm nézni őket :(
2021. okt. 5. 17:20
Nem a barátod.
2021. okt. 5. 17:20
Azt hiszem ezt hívják árulásnak. Ha tudja, hogy ez nekes fáj és továbbra is csinálja, én kerülném őt. Pontosan miért az ellenséged, mit tett ellened?
2021. okt. 5. 17:17
Tudnád ezt az embert továbbra is a barátodnak nevezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook