Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen diétát javasoltok nekünk? fórum

Milyen diétát javasoltok nekünk? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 6. 20:43
Ja! Sok zöldséget, gyümölcsöt egyetek a nasik helyett:)
2011. márc. 6. 20:41

Semmilyen diétát nem javasolok én sem, hanem azt, hogy inkább a délelőtti órákban egyetek szénhidrát tartalmú ételeket, délután pedig inkább sok fehérjét tartalmazót, nem tömjétek magatokat sem cukros sem zsíros ételekkel, de nem kell lemondani semmiről. Ha csokit ennétek inkább délelőtt, de csak egy-két kockát, ne egy táblát. Chips se legyen mostanában, ahogy üdítők se. Javaslom a szénsavmentes ásványvizet, forrásvizet vagy csapvizet, valamint a teát cukor nélkül.

Sokat kellene mozogni /séta, bringa, görkori és társai, a tánc is nagyon jó ötlet/ - ez a ti korotokban még nem probléma:)

2011. márc. 6. 18:08

szia!

Engem fogyitáborba küldött anyám anno(nem is lett volna baj,de csak 3napig bírtam,mert a táborvezető lányán kívül én voltam a többiekhez képest a második vékony lány.)Rettenetesen irritált az,hogy 12-13éves szőrös,túlfejlett,hormonbajos pattanásos 100kilós kisgyerekek közt érzem rosszul magam...Azóta is félek a kövér emberektől:S.

Lényeg,hogy kicsit le kell szorítani az édességet,tessék sok sok gyümölcsöt és zöldséget enni,másrész járjanak a gyerekek rendszeresen sportolni!:)Se diéta,se tábor nem kell,csak sok -sok mozgás:)))

2011. márc. 6. 17:48
Szerintem ennyi idősen, ha nem muszáj még ne diétázzatok. Mondjatok le az édességekről,mekiről és cukros üdítőkről és járjatok rendszeresen, heti 3-4 alkalommal sportolni valamit. Én ennyi idősen kezdtem táncolni, az nagyon jó :) Hamar lesz látszata, bár az is tény, hogy most serdültök, tehát amiatt is lehet, hogy picit többek vagytok
2011. márc. 6. 17:30

talán próbáljátok meg a 90 napost. De ha csak odafigyeltek, hogy mekkora adagot esztek, és miket, illetve nincs nasi, cukros üdítő, szerintem már annak is lesz látszata:)

Sok sikert:)

2011. márc. 6. 17:27
12-13 évesen kicsit nagyobb a súlyunk a kelleténél. Milyen diétát javasoltok, ami egézszégesm és nem káros nekünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook