Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen bogár lehet ez? fórum

Milyen bogár lehet ez? (tudásbázis kérdés)


11. 73b43dd0e2 (válaszként erre: 7. - 55Judit)
jún. 11. 00:42
Azok a kínaiak!
jún. 10. 22:16
Arra is gondoltam már, hogy esetleg valami faevő bogár lehet a gerendában. Ez magyarázná azt, hogy a plafonon találom meg a bogarat. De mivel a gerenda be van vakolva nem tudom lehetséges e.
jún. 10. 19:21
Köszönöm a válaszokat. Megnéztem a linket, hasonlít némelyikre. Kb fél cm vagy kisebb, de jól látható.
8. Sz123 (válaszként erre: 3. - Felhasznalo2)
jún. 10. 18:55
Azt kihagytad, hogy mekkorák
7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Felhasznalo2)
jún. 10. 16:29

Ismerős a másik fórumról nem tudta a képet megnézni, mert nincs ezen a portálon regisztrálva. Viszont adta ezt a linket, hogy a leírásod alapján ezek valameikére gondol:

[link]

jún. 10. 15:15
Szerintem is lisztbogár lesz. Simán lehet, hogy a lisztben már nincs, de itt-ott összefutsz vele.
jún. 10. 15:05
Igen, többek között ezt is kiadta az internet. De mivel nem konyhában találtam és az élelmiszereket átnéztem és nem találtam bennük semmilyen bogarat, így nem tudom lehetséges e.
4. timycat (válaszként erre: 3. - Felhasznalo2)
jún. 10. 13:06
Szerintem lisztbogár. Keress rá a neten
jún. 10. 11:56
Elméletileg feltöltöttem az adatlapomra 4 képet. 2 bogár, de 4 képet raktam fel. Remélem sikerült felrakni a képeket. Ismerkedek még az oldallal.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Felhasznalo2)
jún. 10. 11:46
Fotód le és mutasd meg! Kitaláljuk. Ha mi nem, van egy ismerősöm aki minden bogarat ismer, majd rajta ütök. :)
jún. 10. 11:45
Mostanában sűrűn találok kis barna bogarakat a hálószoba plafonján és padlóján. Amiket a padlón találtam nem éltek, de amiket a plafonon azok igen. Interneten keresgéltem, kiadott lisztbogarat, kenyérbogarat, kopogóbogarat de nem tudom eldönteni vajon melyik lehet. Nem találtam se a lisztben, se más élelmiszerben ilyen bogarat, pedig azt olvastam abban élnek. Hogy kerülhetett a hálószoba plafonjára? És mi lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook