Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babatermékeket készítsek, amit a kismamák/anyukák megvásárolnának interneten keresztül? fórum

Milyen babatermékeket készítsek, amit a kismamák/anyukák megvásárolnának interneten keresztül? (beszélgetős fórum)


1 2
11. nyuszibaba (válaszként erre: 7. - Alexa77)
2011. szept. 21. 08:44
írtam privit. :D
2011. szept. 21. 08:43
A mei tai-én is akartam mondani, de elég sok van belőle vaterán, teszveszen, nem tudom van-e még értelme. Nekem is Gremese van egyébként, nagyon jó minőségű.
2011. szept. 21. 08:42
amiket eddig csinálsz szerintem bőven elég, esetleg waldorf babák, én nagyon szeretem őket vagy szoptatós párna
2011. szept. 21. 08:41
Én biztosan nem vennék mei-tait ismeretlen készítőtől
2011. szept. 21. 08:39

Mei-tai-t. De figyelj a méretekre, nézz meg pl. egy Gremesét, az elég jó fajta, az alapján dolgozz. Aki tudatosan választ mei-tait, csak bizonyos márkákból választ. De ha lenne ezirányú indíttatásom, simán leszabnám a mei-tainkat, nem valami bonyolult, viszont sokan szeretik. Talán próbálkozhatnál ilyesmivel.

Apropó, mennyiért csinálsz szopis párnát? Nálunk most van a harmadik babaproject és a "nagyok" már eléggé elnyűtték a szoptatós párnánkat, ha sikerül a harmadik babó, biztosan vennék.

2011. szept. 21. 08:39
ruhát nem szeretnék varrni, az túlságosan méretfüggő, egyedi, sok a munka vele, de drágán nem veszik meg az anyukák értelemszerűen. :-(
5. de Luca (válaszként erre: 1. - Nyuszibaba)
2011. szept. 21. 08:37
Van egy oldal (meska pont hu), ott mindenféle kézműves termékeket lehet venni, többek között sok a baba-mama varrott árut. Szerintem nézz szét, rengeteg jó ötletet meríthetsz!
4. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Nyuszibaba)
2011. szept. 21. 08:37
Játszószönyeg?... esetleg kis csörgős, sipolós, zörgős motívumokkal.... de lehet olyan játszós szőnyeg is mondjuk,mint egy tavacska, mindenféle kis rejtett zsebekkel, amikben kisbékák, halacskák vannak... :))
3. 13d03718f8 (válaszként erre: 1. - Nyuszibaba)
2011. szept. 21. 08:37
Hálózsák, angol pólya, ovis zsák, pizsama.
2011. szept. 21. 08:36

textil etetőszék, bevásárló kocsira védőhuzat (nemtom mi a neve:D)

most ennyi jutott eszembe

2011. szept. 21. 08:35

Eddig ilyeneket varrtam: szoptatós párna, ágynemű szett, baldachin, zsebes tároló, falvédő. De szeretnék valami újítást belevinni, adnátok tanácsot?

Jó minőségű anyagokat használok, nem összecsapott munkáról van szó, nagyon szeretem.

Mit lenne még érdemes készíteni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook