Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen az anticellulit masszázs? fórum

Milyen az anticellulit masszázs? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 7. 14:38
Voltam,és nekem bevált.3 alkalomra jutott idő a nyaralás előtt,de így is elégedett vagyok,pedig azt mondták,hogy min. 5 kell.
2011. márc. 22. 21:49

Sziasztok!

De jó,hogy szakértők is vannak!!!:)


Én hiába vagyok vékony,mégis narancsbőrös a combom...Arra gondoltam,hogy a nyaralás előtt vmit tennem kellene,s erre a masszázsra gondoltam,de nem tudtam,hogy hasznos-e?A leírtak szerint igen.

Érdekelne még,hogy hányszor kell hetente járni,hány kezelésből áll egy kúra,és kb. milyen árban van?:)

2011. márc. 22. 08:19
Én is csinálom. Én kézzel. Vannak technikák. A lényege az, hogy a lerakódott zsír-cellulit-szöveteket fellazítjuk. Picit a legfelső réteg "alá" kell dolgozni. A kezelés végén lehet fóliába csavarást is alkalmazni. A bőr is kipirul kicsit az erre szolgáló krém/olaj és a kezelés hatására. A fellazított méreganyag aztán a vizelettel távozik a szervezetből. Ezért fontos, hogy sokkal többet kell inni a kezelés alatt. És persze lehetőleg visszafogottabban étkezni. Így együtt valóban hatásos, de 6-8-10 kezelés javasolt kúra-szerűen.
2011. márc. 21. 23:40
Ha ez a "fogyasztó masszázs", tüskés gumikorongokkal és köpölyözéssel, akkor nagyon jó!! Pontosítok. Nagyon hatásos:)))
2011. márc. 21. 20:27
én csinálom mármint masszirozok és szemmel látható a különbség már a 4-5 kezelés után !!!!
2011. márc. 21. 20:07
Tapasztalatok érdekelnének...
2011. márc. 21. 20:06
Anticellulit masszázs

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook