Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen alkalmi műszempillát ajánlanál? fórum

Milyen alkalmi műszempillát ajánlanál? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 13. 14:11
Szia én is kozmetikus vagyok a 3D-set ajánlanám én is neked de jól nézd meg kivel rakatod fel mert láttam én már olyan munkát is hogy úgy nézett ki szegény lány mint akinek vaddisznósörtéket raktak fel..egy jó kozmetikus a te saját pilláid hossza vastagsága alapján fogja a számodra legmegfelelőbbet feltenni macerás és hosszú a felrakás de gyönyörű!!És ha jó szakember csinálja egyértelműen a legszebb!!
2012. jún. 13. 13:53
Az esküvőmre rakott a sminkesem tincses műszempillát, simán kibírta az egész napot,másnap én szedtem le.
2012. jún. 13. 13:53
KÖSZÖNÖM! Aranyosak vagytok, de én erre az Essence műszempillára gondoltam amit itthon én teszek fel magamnak (ha sikerül)!
2012. jún. 13. 13:20
olyat kérj, amit szálanként ragasztanak fel. kicsit macerás meg kényelmetlen amíg csinálják, de hetekig (4-6 hét) tart. ez szálanként esik le, a tincses hullása sztem feltűnő lehet.
2012. jún. 13. 13:18
Szerintem kozmetikusnál rakasd fel és akkor biztos jó lesz, a 3D-s pilla most a legjobb és a legszebb...
2012. jún. 13. 13:18

én kozmetikus vagyok,sokan kérték nálam a 3D-et és a sima "alkalmi"müszempillát is.

Kozmetikában kérd,h tegyék fel,tincseset!!!

A soros hamarabb leesik!

A tincses tartos és természetesebb,de a hosszuság fajtákbol lehet válogatni,h feltünö legyen.

Pár száz ft-ért teszik fel és 1-2 hét alatt potyognak le.

2012. jún. 13. 13:14
Tudtok ajánlani alkalomra tartós műszempillát? ami ki is bír egy napot? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook