Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen a vezetési stilusod? lassu gyors? fórum

Milyen a vezetési stilusod? lassu gyors? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. febr. 13. 16:27
Amikor lassan kell menni lassú vagyok.Mikor lehet nyomni a gázt akkor adok neki kakaót.Fényképezkedés nélkül!!!)))))
2007. febr. 12. 23:49
Közepes
47. dee
2007. febr. 12. 20:47
Majd megmondom,ha megjött a csekk.:))
2007. febr. 12. 18:58
Valtozo, aszerint hogy tudok figyelni a kornyezetemre es ahogy a kozlekedest ismerem az adott helyen. A legfontosabb korultekintonek lenni, hiszen egy masodperc alatt tortenhet olyan hiba, ami eleteket tehet tonkre. Meg kell tanulni erezni a tobbi kozlekedot, kiszamolni a viselkedesukbol, mire lehet szamitani, ez szerintem gyakorlat kerdese, idovel jon. Nem azt irom, hogy tutyimutyin vezetek, de volt mar hogy 180-al hajtottam, jottek szembol, es hirtelen kivagtak elem par 100 meterre egy traktorral, es semmerre sem tudtam kerulni, hagytam 3 karokoznyi kereknyomot, buzlott a kocsi az egett gumiszagtol, es rament a kerek, es azt hittem magam is ott maradok, mert ha nem tudok megallni mogotte, arokba kell hajtanom, mas jarmuveknek megsem mehetek. Ez jo lecke volt 20 evesen.
2007. febr. 12. 15:48
Gyors, gyors, lassú... gyors, gyors, lassú... Ja, nem a táncra gondoltatok? ;-)
44. win (válaszként erre: 43. - Emagdi)
2007. febr. 12. 15:47
tök igazad van!:((
43. emagdi
2007. febr. 12. 12:53

én próbálok mindig úgy menni, hogy lehetőleg ne okozzak balesetet, de azért időben érjek oda ahova akarok.

sajnos baromi sok a hülye ember az utakon, nyilván jelzés nélkül cikzának a sávok között, sokszor teljesen feleslegesen, mert semmivel sem jut előbbre, viszont balesethelyzetet generál ha a körülötte levők nem fékeznek miatta. (szóval csak idegbajosok).

42. win
2007. febr. 12. 11:27

Gyors. Szeretek gyorsan menni, de mindig a körülmények figyelembevételével.

Mióta gyerkőccel megyek, azóta kicsit lassabb.

És szörnyen utálom,ha valaki a megengedett sebesség alatt 20-szal cammog előttem. ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

2007. febr. 12. 11:18

Aránylag gyors, de mióta csemete van a kocsiban nagyon figyelmesen és óvatosan vezetek.

A kocsi körbe van ragaszgatva "VIGYÁZZ RÁM" matricákkal.

Még a vak is észrevenné annyira:-)))

Még sosem volt koccanásom, és még sosem volt büntim - kivéve a parkolás lejárása miatt.

40. dee
2006. dec. 31. 09:25
Gyors,de a szabályokat betartom.Eddig a 21 év alatt egyszer fizettem gyorshajtásért.(1000 forintot)
2006. dec. 31. 05:50

rugalmas, haladok a forgalommal, nem szeretem ha totojáznak előttem:(

De valamikor, meg halál lassu (ponnt annyi ami a megengedett)...ilyankor elvagyok gondolkozva , valszinű valami lassú zenét nyomatok...szal változó.

2006. dec. 31. 00:48
Az attól függ, mi szól a rádióban! :-))) És van-e valaki a hátsó ülésen!
37. andy88
2006. dec. 30. 23:49
Próbálom betartani a sebességkorlátozásokat - szóval lassú =((
36. Ancika
2006. dec. 30. 20:22
Gyors :D
35. Edis
2006. dec. 28. 12:18
Szerintem teljesen normál tempóban vezetek, de ha sietni kell akkor egy kicsit beletaposok, de ez nem jellemző!
34. Droma
2006. dec. 27. 13:51
Gyors:)
2006. dec. 27. 11:14
szabályokat betartva, nyugisan, mert kisbabával így a jó.
2006. dec. 27. 07:51
Gyorsan,és ahogy a forgalom engedi!szabályokat betartva,(néha azért mégsem):-),de mindig nagyon odafigyelve!ha a lányom velem van,akkor duplán figyelek,és mindent betartok,de a lassú autókat magam előtt soha nem szeretem!!és azokat sem,akik azt sem tudják,hol vannak,és mit akarnak tulajdonképpen!!
2006. dec. 27. 07:19

Nalunk olyan nagy tavolsagok vannak, hogy nem lehet maskepp sehova eljutni, csak autoval.

Raadasul a munkammal egyutt jar a videkre jaras, igy sokszor akar 800km-t is vezetek egy nap, plusz kliens latogatas.

Elegge belejottem...:-D

2006. dec. 27. 02:35
Én nagyon nem vezetek mert a férjem szerint idézem totál bénán vezetek és ezért ha a gyerekeket kell fuvaroznom akkor inkább ő vezet én meg egyedül csak a munkába járok meg a barátnőimhez az üzletek meg a fodrász meg ilyenek meg olyan közelvannak hogy azért meg kár kocsiba ülni :)
29. Danica
2006. dec. 5. 20:06
Sziasztok! Nagyjából csatlakozom az előttem szólóhoz (Rikához). Imádok vezetni, naponta vezetek és jól is vezetek. Nagyon szeretek gyorsan menni, és nem szeretem ha előttem van autó. Sokat előzők és váltogatom a sávokat. Attól megőrülök ha valaki totyog és nem lehet tőle menni. Ja és utálom ha valaki nem használja az indexét.
28. rika
2006. nov. 29. 11:47

Én sokat vezetek (mondjuk) csak 60km, hogy melozni járok. Szeretek és jól vezetek. Utálom amikor városon kívül 80km/h-val tötyörögnek előttem. A városba se nagyon tartom az 50-et, de nem is száguldozok. Haladok ahogy a forgalom engedi.

A szabályokat azért betartom (piros lámpa, stb...).

2006. nov. 29. 11:07
Abszolút Mausi véleményén vagyok.ÉN amikor vezetek általában valem van a két gyerek úgyhogy én nem száguldozhatok.De ha egyedül vagyok én is oda lépek a gázra.
2006. nov. 29. 10:56
A szabályokat én is betartom nagyjából, bár ha kutya sincs az úton, és kint van egy harmincas tábla, azért azt nem veszem komolyan. Egyszer meg is jártam, mert nem kutya, de egy rendőrautó el volt bújva szépen :) Egyébként száguldozni már nem szoktam, egyszer majdnem nagyon megjártam, mikor hajnalban jöttem Pestről hazafelé, és az autópályáról lejövet meg akartam előzni egy kamiont, igen ám, csak nem vettem észre ugye a nagy sötétben, hogy egy kanyar jön, ahonnan szemből egy másik teherautó száguldott felém. Mindketten beletapostak a fékbe, én épp hogy ki tudtam az előttem lévőt előzni, kisodródtam, de a kocsin nem lett egy karcolás sem. Hát azért a szívem még napokig zakatolt :) Azóta óvatos vagyok.
2006. okt. 13. 11:08
szeretek haladni, szabályokat betartva persze, mert ha nem lehet, nyílván nem rohanok, és utálom, ha más villog, vagy dudál, hogy lassabban, v. gyorsabban....stb. mert olyankor "csakazértiskedem"
2006. okt. 11. 16:10
Megfontolt,szabályokat betartó,de ahol azért lehet "odalépek" neki.
2006. okt. 8. 21:50
Határozott, gyors, minden szabályt betartok és szidom azokat, akik ezt nem teszik.
2006. szept. 29. 23:14
Gyorsan szeretek menni,de a szabályokat azért betartom.
2006. szept. 27. 11:45

a 24 éves kispolskimat úgy hívták a környezetemben, hogy zöldvillám!!!

persze csak ésszel. ha "bambulós" napom van, rendkívül óvatos vagyok. még az sem érdekel, ha ezért mások bosszankodnak! azért utálom, ha előttem tötyög valami, hülye kalapos-szemüveges öreg muksó! (én 53 vagyok? -jó mi?)

2006. szept. 26. 15:17
Mintavillám...:-)))))))))))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook