Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen a közlekedés reggelente Budakesziről Budapestre? fórum

Milyen a közlekedés reggelente Budakesziről Budapestre? (tudásbázis kérdés)


2017. jún. 4. 20:55
Jelenleg 6:50kor el kell indulnom h 8ra beérjek...legnagyobb sebesség 50-60km\h kb 3km erejéig. Kb 20 km a tav. Csak hat egesz pesten at kell mennem h budara megerkzzek...Egyebkent max 3asba tudok felkapcsolni. De az Üllői es konyves Kálmán körút gyalázat egesz a Lurdy hazig. A hidon lehet docogni de aztán megint beáll a forgalom... Ha ettol jobb lenne akkor elmorzsolnek egy könnycseppet örömömben :)jah es hazafele is jo egy órát szivatom magam a kocsiban... Párszor mentem meló utan budakeszire es csak fel ora volt az út a telekre! Nekem az mar maga a csoda. Reméltem h hatha a reggel is megvan 30-40percbol de ha nem az sem baj csak ne az út 80-90%a legyen max 1-2esbe kapcsolós :)
2017. jún. 4. 20:22
tökzsírkirály!
4. a03dd05915 (válaszként erre: 2. - Johannia)
2017. jún. 4. 17:03

Autópályán lehet, de a városba beérve...

Ezen az útvonalon is számolhatsz egy órával.

2017. jún. 4. 16:56

Végállomáson még van ülőhely is. Aztán hering feeling. Nyáron olajos.:)

Moszkva téren (bocs Szél Kálmán) is várni kell egy újabb járműre, ha ülni szeretne valaki.

De kocsival sem gyorsabb, hiába szélesítették a Budakeszi utat az elmúlt években. Nagy a forgalom napszaktól függetlenül.

Sokáig jártam a 22-es buszokkal.


Mindezzel együtt Budakeszi egy nagyon kedves, élhető település.

2017. jún. 4. 16:47
Sziasztok. Reggelente autóval mennyire gázos a közlekedés ha a 11. kerületbe( ujbuda centerhez) kell érnem reggel 8ra? Mikor kell elindulni? Nagy dugók szoktak lenni? Az autópályán lehet haladni rendesen?
2017. jún. 4. 16:45
Milyen a közlekedés reggelente Budakesziről Bp-re?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook