Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikortól érdemes a gyerekeket úszásoktatásra vinni? fórum

Mikortól érdemes a gyerekeket úszásoktatásra vinni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. júl. 20. 22:09
Szia. Babaúszásra 4 hónapos kortól lehet menni, de gondolom te a tulajdonképpeni úszásra gondoltál. Nekem egy úszóedző úgy mondta, hogy 4-5 éves kortól ajánlja. Én magam is úszó voltam, 7 éves koromban tanultam meg úszni. Volt egy úszótársam, aki 3 évesen tanult meg úszni, de sajnos ő sem ért el kiemelkedő eredményeket. Lehet, hogy csak tehetség kérdése? ;) Biztos!!!
2007. júl. 4. 06:31

Mi 3 hónaposan mentünk babaúszásra, ami a vizhez szoktatás és a vízbiztonság kialakulása miatt nagyon jó (többek között).

A valódi úszásoktatást már 3 éves kórtól el lehet kezdeni.

2007. júl. 4. 06:22
Szia!Nincs korhoz kötve,már egy éves korában is viheted a vízbe.Amikor még picik,a víz természetes közeg számukra,biztonság érzetük van benne.Minél hamarabb kezded,annál jobb.szia Zsuzsa
2007. júl. 4. 00:13
Mi nagycsoportba írattuk be a gyereket, vízbiztonsága van, úszni víz alatt tud.
2007. júl. 3. 23:27
Mi a nagyobbik fiamat 4 éves korába irattuk be.Most 7 és azt mondja,hogy jövőre már mást szeretne sportolni.Arra végül is jó,hogy magabiztosan mozogjon a vízben a többit meg majd meglátjuk!
2007. júl. 3. 22:19
Mikortól érdemes a gyerekeket úszásoktatásra vinni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook