Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor lép már valamit? Hány alkalommal kell még iszogassak vele? fórum

Mikor lép már valamit? Hány alkalommal kell még iszogassak vele? (beszélgetős fórum)


1 2
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 08:27
Sehogy. Nincs meg a kémia. Lépj tovább.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2022. szept. 22. 08:24
Szemtől szemben nincs is mikor. 5 percet nem töltöttünk el úgy egymás társaságában, hogy csak mi ketten legyünk, más nem.
5. Alnisa (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 22. 08:16
Én ezt nem is értem, nincs egy normális hely ahová beültök és nem ismertek mindenkit? Vagy nincs mellettetek még 200 ember? Egyébként meg nem mindegy, hogy látják, hogy közelebb kerültetek egymáshoz? Ha együtt vagytok, akkor ezt úgy is látni fogják ezután is. Itt inkább az a gond, hogy szemtől szemben nem mertek kényes témákról beszélni.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Dominós)
2022. szept. 22. 08:13
Az a baj, hogy publikus hely, sok emberrel, a nagy részük ismerős neki vagy nekem. Beszélgetünk, de csak mint 2 ismerős, majd hazamegyünk és messengerren beszéljük meg az olyan dolgokat, ami csak kettőnkre tartozik, mivel ott nincs rá alkalmunk, meg nyilván nem fogunk sok ember előtt arról beszélni, hogy kedveljük egymást és legyünk együtt…
2022. szept. 22. 08:00
Rendeljetek pizzát, akkor lesz eszegetés is, aztán majd lassan-lassan alakul.
2022. szept. 22. 07:42
Őszinteség az egyenes út! Mond el neki is, amit nekünk!
2022. szept. 22. 07:37
4x találkoztunk már, 4x beültünk meginni valamit, de nem történik SEMMI. Azt mondja mint nőt, mint barátnőt akar engem, de beszélgetünk, majd hazamegyünk. Ez a megiszunk valamit nálunk nem vezet semmire, mivel nincs lehetőségünk arra, hogy megbeszéljük azt, hogy legyen köztünk valami… hogyan tereljem más irányba ezt az egészet, hogy ne csak iszogatás legyen ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook