Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor jelennek meg a babán az anyajegyek? fórum

Mikor jelennek meg a babán az anyajegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2
21. kszilvi (válaszként erre: 20. - Szofka)
2007. máj. 30. 17:32
Nem tudom, de a napfénytől lehet, hogy előjön pár, aztán eltűnik...Nekem is van néhány az orrom környékén(ált. nyáron jön elő), de észre se lehet venni,csak ha jól megnézik.:-)
20. Szofka
2007. máj. 30. 14:23
Valaki tudja,hogy mi a helyzet a szeplokkel? Nekem a ferjem nagyon szeplos, de eddig gyerekeinken meg nem jelent meg . Ok most 3 es 6 evesek. Szerintetek meg johet vagy ez mar azt jelentheti,hogy ram utottek, es nem lesznek szeplosek?
2007. máj. 29. 19:42

Sziasztok !

Konkrétan nem tudom,de a 20 hónapos kisfiamnak már van egy.

Lehet ,hogy ez minden gyereknél más időpontban jelennik meg...

Az is lehet,hogy bőrtípustól függ?!

2007. máj. 4. 07:43
:-)
2007. máj. 2. 15:12

Sziasztok:)

Én is kíváncsi vagyok, hogy mikor jelennek meg a kislányomon (aki 6 hónapos múlt) az első anyajegyek. Nem fog váratlanul érni a dolog, ugyanis rajtam rengeteg van, úgy, ahogy anyumon és nagyimon is. Ez öröklődő dolog (legalábbis én úgy tudom), és a napozás sem használ neki, attól is előjöhetnek. Úgyhogy megpróbálom legalább a naptól óvni a kicsit, hátha rajta kevesebb lesz, mint rajtam, ugyanis engem mindig nagyon frusztráltak ezek a pöttyök.

Eddig még nem láttam rajta egyet sem, még szép tiszta a bőre.:)

Puszi:)

16. Minya
2007. máj. 1. 12:54
nekem a fiamnak aki 10 hónapos már van két anyajegye kb 8 hónapos volt mikor érszre vettem és ugyanott van az apkáján is mint neki
15. kszilvi (válaszként erre: 14. - Mongi)
2007. ápr. 29. 23:06
:-) érdekes nem, hogy neki ugyan ott van anyajegye, mint neked! :-)
14. mongi
2007. ápr. 28. 13:13

Én úgy tudom,hogy megszületéskor pár hétig,hónapig még biztos nincsenek anyajegyek.A fiamnak születése után pár napra jelent meg egy kis halvány foltocska a bal lapockáján-ugyanott mint nekem van.

Pici apró pöttyei szerencsére még nincsenek,mindjárt 17 hónapos:-)

2007. ápr. 27. 22:50
anyajegyek bármikor megjelenhetnek, végig az egész élet folyamán
2007. ápr. 26. 09:44
Nekem a fiamon és a lányomon is már megszületésükkor rajta volt az apukámtól örökölt anyajegy.
2007. ápr. 26. 09:38
Valamelyik Kismamában olvastam,hogy 2 éves kor körül jelennek meg az anyajegyek.Én is kiváncsian várom,hogy valyon a most 9 hónapos lányomon lessze,ugyanis rajtam rengeteg van,viszont a férjemen alig.Ô barnabôrû,én fehér,és eddig úgy néz ki,hogy Kata az apja barna bôrét örökölte.
2007. ápr. 21. 21:44
Kb. egy hónapja vettem észre a kisfiam kezén egyet, akkor volt 15 és fél hónapos. Most találtam a térdhajlatában is egy kicsit!:)
2007. ápr. 21. 19:28
Most láttam az elsőt, a mindjárt 1 éves lányomon.
2007. febr. 9. 16:55

Sziasztok!


Most lesz 2,5 éves a lányom és rajta is nagyon hamar jöttek anyajegyek. Van a lábán egy anyajegyfolt, ami már születésénél is ott volt. Szóval szerintem változó mikor jönnek elő a pöttyök.

2007. febr. 9. 14:31
Az en fiamon szuletese utan par hettel kijott 2 nagyobb pirosas folt, ami kesobb bebarnult es halvany de nagyobb anyajegy lett belole. Aztan 1 eves kora korul kibujt meg 3 potty, ami mar az a tipikus anyajegy. Most volt decemberben 2 eves. Ezek szerint lesz meg rajta par... :)
2007. febr. 9. 13:07

Sziasztok!

Köszi,hogy írtatok. Én is nagyon kíváncsi vagyok rá, mikor, hol és mennyi anyajegye lesz a fiamnak. Most lesz 5 hós. Lesz e neki ott, ahol nekünk? Én is úgy gondoltam, hogy később fognak megjelenni rajta. Na majd meglátjuk...

Szép napot mindenkinek!!!

2007. febr. 8. 20:22

Sziasztok!

Igazából én sem tudom mikor jönnek ki,szerintem is csak késöbb.

De a manókámnak már van 1 anyajegye a hátán :)

Ő most 16 hónapos, és már van 2 hónapja jött ki neki.

Egy barinömnek a kislányának már 1 éves kora elött kijött 1 anyajegy a homlokán.

Akkor nyár volt és azt mondta neki a védőnője, hogy biztos attól jött ki neki, mert sokat van a napon.

Szerintem ez tök hülyeség...bár ki tudja....

De az tuti, hogy nem napozztatta direkt, sapka is mindig volt rajta, meg napernyőt is használtak.

A férjemnek is elég sok anyajegye van, kiváncsi leszek a fiamnak mennyi lesz.

Üdv: Rita

2007. febr. 8. 18:28
Szerintem már az anyaméhben kialakulhatnak, ugyanis Tamika is úgy született, egy, kb. borsónyi piros anyajeggyel a hátán. Sokat vaciláltunk, hogy leszedetjük műtéti úton, mert ez a fajta anyajegy veszélyt hordoz magában, de ha piszkálják, az is kockázatos. Aztán 7 éves korára elmúlott, visszahúzódott, mostmár csak egy kis folt maradt.
2007. febr. 8. 15:04

Az án lányom 3 éves lesz, és eddig mindössze egy kis anyajegye van, ami a karján éktelenkedik, de ez neki annyira tetszik, hogy mindenkinek mutogatja. :-))

Szerintem is későbbi korban fognak "kijönni".

2007. febr. 8. 14:29

Szia!

Nálunk a férjem családjában mindenkinek rengeteg anyajegye van testszerte, de a gyerekeken csak ovis korban kezdtek igazából kijönni; a fiamon már elég sok van, de várhatóan még több lesz... Én úgy vettem észre, hogy 5-6 éves korban kezdenek erősen szaporodni. Eléggé aggódom is, hogy nehogy belekapjon valamelyikbe véletlenül...

2007. febr. 8. 14:01
Mikor jelennek meg a babán az anyajegyek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook