Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor indul? fórum

Mikor indul? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 21. 22:28
Én szombati nap este 10 fele már nem tudtam aludni,sehogy nem volt kényelmes,enyhe fájásaim voltak..egész éjjel sétáltam.Vasárnap reggel szóltam,hogy mi történt,felvetettek a szülőszobára,de nagyon rendszertelen fájásaim voltak (de nem enyhék).Magzatvíz nem folyt el,nyákdugó nem távozott.Egész este,éjjel a szülőszobán voltam,éjjel 2-kor jött a doki burkot repeszteni,de csak hétfő reggel fél 8-kor szültem meg..nem tágultam,hiába 3 méhszájtágító,oxitocin stb.,elrepedt a méhszáj,így tudtam megszülni a 40+4 napon.De legalább a császárt megúsztam.
2009. nov. 15. 16:35

nagyon változó. Nekem elsőnél elfolyt a magzatvíz, rá két és fél órára megvolt a gydeerekem, abből 1,5 órányi fájásom volt. Háromnál semmi jele nem volt. Volt hogy nagy Szentendrei séta után mentem egy szép szombaton kontrollra, ahonnét már nem engedtek sehova mert 5 ujjnyi, elsimult méhszájam volt.Semmit sem éreztem addig, mikor mondták hogy húnha , itt baba lesz, azonnal éreztem az első fájást. Fél óra múlva megszületett a fiam. Most az 5-nélvoltak egyreerősödő fájásaim, de az egész nem tartott most sem sak 1 órát.

Kívánok neked is gyors és könnyű szülést.

2009. nov. 15. 12:08
Én is csak azt tudom irni hogy változó.Nálam hajnalban elfolyt a magzatviz bementem O fájással ugyhogy meginditották.Előttevaló nap még ablakot pucoltam:))
2009. nov. 15. 11:58

Szia!

Ez tényleg változó nekem reggel ment el a nyákdugóm,császár előtt ,már 8 perces fájásaim voltak,

2009. nov. 15. 11:56

Valtozo, egyszercsak elkezdhet szivarogni a magzatviz, de elofordulhat, hogy a szokasos haskemenyedesek kezdenek el erosodni, surusodni... biztos eszre fogod venni.

Sok szerencset a szuleshez! :)

6. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - K.krisztina27)
2009. nov. 15. 11:55

Ez mindenkinél és minden babánál más...

Nekem 2 gyerkőcöm van, mindkettő másképp született.


A fiam első gyerekként, fokozatos, sima szüléssel kb. 6-8 óra alatt megvolt. Este 8-kor kezdett fájdogálni, 10 órára bementünk a kórházba, éjjel 3óra5perckor született meg, mindenféle komplikáció nélkül simán.


A kislányommal még csak a kórházi ellenőrzésre indultunk, kiderült, már 2 ujjnyira kitágultam, és fájásaim voltak. Pedig én nem éreztem semmit. Óriásbaba volt, végül 5 óra kemény vajúdás után megcsászároztak.

2009. nov. 15. 11:54
Nekem a derekam fájt, de abban a pillanatban az hittem csak a szokásos derék fájásom.Mikor rám kötötték az nst-t akkor lett világos számomra, hogy szülni fogok.Én csak a beöntés után éreztem rendesen a fájásokat.
2009. nov. 15. 11:53

nekem a szülés elött 3 héttel már jóslóim voltak,minden nap azt mondták a dokik, hogy nah ma szülünk, ha maradnak a fájásaim...aztán amikor valóban beindult, az összetéveszthetetlen....:)

Elég erős, úgyhogy megérzed!

3. Sylvia81 (válaszként erre: 1. - K.krisztina27)
2009. nov. 15. 11:53

Ha szerncséd van, igen... :) De komolyan! Inkább pikkpakk legyenek nagy és sűrű görcseid, mint úgy járj, mint én: 18óra vajúdás az első fájástól. :S

Kb. 10 óra alatt tágultam fél ujjnyit, igaz, közben kifejtődött.

2009. nov. 15. 11:49
Ez teljesen változó.
2009. nov. 15. 11:48

Lehet, hogy hülye kérdés, de mivel nincs tapasztalatom, és érdekel a dolog, mert eléggé érdekelt vagyok benne(6 nap múlva vagyok kiírva), megkérdezem:

A szülés egyik pillanatról a másikra indul be, vagy fokozatosan? Mondjuk egyik percben még minden gond nélkül teszem a dolgom, a másikban már görcsök gyötörnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook