Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik azok a dolgok amiket mindenképp meg szeretnétek valósítani amíg éltek? ÁLMOK LISTÁJA. fórum

Mik azok a dolgok amiket mindenképp meg szeretnétek valósítani amíg éltek? ÁLMOK LISTÁJA. (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 10. 19:26
El Caminó-t végigjárni, megtanulni spanyolul, egy olyan kert, aminek az összes növényét én ültettem; megtanulni végre hibátlanul keringőzni, megtanulni úszni... hosszú listám van, de még a közepén sem járok.
2009. aug. 10. 19:23

- nyitni egy saját szállodát vagy kis panziót (szép álom)

- minél több nyelvet megtanulni

- jogsi, kocsi

- körbeutazni egy lakókocsival Európát aztán talán eljutni távolabbi helyekre is

2009. aug. 10. 19:22
Mielőtt meghalok, szeretnék maximálisan megelégedni azzal, amit elértem,amim van. Szeretném azt érezni, hogy boldog vagyok és nem hiányzik nekem semmi.
2009. aug. 10. 19:21
Hozzá menni életem NAGY SZERELMÉHEZ,akitől van 2 csodaszép TÜNDÉREM és még szeretnénk egy HARMADIKAT is!!!!!!!!És ha bemutatkozom,azt tudjam mondani,hogy:..............né,...............
7. d3c6e89fee (válaszként erre: 3. - Boszy28)
2009. aug. 10. 19:21
Na az a film nagyon klassz:D Nagyon szeretem.
2009. aug. 10. 19:20

-orvosit megcsinálni (vagy egy orvosi szakirány, pl PPKE- pszichológia)

-venni egy, a mostanitól is sokkal komolyabb fényképezőt (egyenlőre sajnos nincs félmillióm:D)

-testvéremnek baba - sikerüljön már egy lombik..

2009. aug. 10. 19:18
Volt egy álmom, és valóra vált. Megtanultam autót vezetni. Nem sokkal az 50. szülinapom előtt. MEGVAN a kártyám! Aztán még szeretnék eljutni autóval ide-oda, ez csak azon múlik, hogy legyen egy jó autóm. Most is van, csak nehéz vezetni, öreg Lada 1500-as. Szép meg megy, csak a kormány... Aztán vágyom még egy szép szerelemre, de ez nem biztos, hogy bejön, csak talán, meg hátha... Mindegy, nyitott vagyok (meg férjezett). Azt szeretném még, ha a fiam révbe érne, családja lenne és meg lenne elégedve önmagával. Mert ez a legnagyobb kincs: a megbékélés ömagunkkal. Akkor minden sikerül: a naplemente, a svájci út, a pillangó (ez már akár holnap is), bár én vigyáznék az indiánokkal...
2009. aug. 10. 19:15

Pl felsofokon beszelni az angolt

vezetni egy 67-es dodge challengert

elhelyezkedni az egeszsegugyben

3. Boszy28 (válaszként erre: 1. - Sznevera)
2009. aug. 10. 19:15
ez a "BAKANCSLISTA" :) De nevezhetjük Álmok listájának is :)
2009. aug. 10. 19:14
Egy kis tündérke.
2009. aug. 10. 19:11

Kíváncsi vagyok kinek milyen álmai vannak. Mik azok az egyszerű vagy "öszetettebb" dolgok amire vágytok?


Pl én szeretnék:

- megtanulni sushit csinálni

- találkozni egy igazi indiánnal

- virágosréten pillangót kergetni

- eljutni stoppal svájcig

- naplementét vagy napfelkeltét nézni egy teraszról plédbe burkolózva

- igazi marcipános csodaszülinapi tortát sütni

stb :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook