Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Biovánne kapszulával kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Biovánne kapszulával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 15. 17:29
Nem leszel szép tőle,de a hajad és a körmöd állapotán javít:)
2010. febr. 15. 17:27
Próbálta valaki a Biovanne szépség kapszulát? Tényleg szép leszek tőle?..:-)
7. 4c35511f0b (válaszként erre: 1. - Cusi)
2008. febr. 8. 18:14
Kovaföld olcsóbb, de szerintem van ilyen fórum már (hajhullás címen).
2008. jan. 10. 12:26
Ja,van 50 tbl.Revalidom,kell v.kinek?Szóljatok,Átadom,nincs szívem kidobni.Írj privit,és elküldöm a mail címem!Hanna
2008. jan. 8. 07:45
Vigyázzatok a Revalidal,én olyan lettem tőle,mint egy kismalac,nem egy,és nem 2kg-ot szedtem fel.Azóta csücsül a dobozábav,várom a lejárati időt,hogy kidobhassam végre!!Hanna
2008. jan. 6. 18:07
Én is most kezdtem el szedni a kapszulát (két hét)..Jézuska hozta, hát egyelőre nem érzékeltem a hajammal kapcsolatban még semmi változást, bár most mintha kevésbé hullana. Viszont a körmöm egyre szebb és erősebb (ami külön jó,mert fizikai munkát végzek és a legtöbbször a körmeim sínylik ezt meg :( ).
2008. jan. 2. 19:19
Én csak a Rev.lidot szedtem,de arról viszont csak jót tudok mondani.Majdnem kihullott a hajam teljesen,egy betegségből kifolyólag.rövid időn belül megállitotta a hajhullásomat és hamarosan nőni kezdett az új hajam.Most szebb és erősebb mint valaha. Igaz félévenként önszorgalomból ismétlek mindíg egy hónapos kúrát.Nem szabad az árától megijedni /nem is olyan drága / megéri. Évibaba
2. emily (válaszként erre: 1. - Cusi)
2007. dec. 20. 19:48
Kb. másfél hónapja szedem, de még nem tapasztaltam változást. :-( Azt írja, h több hónap kell, h hasson. Még türelmes vagyok, szedegetem, ha meg nem hat, akkor kipróbálom a Rev.lidot.
1. cusi
2007. dec. 20. 19:15

A szülés után a fejtetőmön megritkult a hajam,már mindent kipróbáltam.Hallottam erről a szerről,ami a haj,köröm,bőr egészséges fejlődését segíti elő.

Aki tud róla többet,kérem ossza meg velem!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook