Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a jelei annak, hogy hosszú távra tervez? fórum

Mik a jelei annak, hogy hosszú távra tervez? (beszélgetős fórum)


13. f3dd8cb605 (válaszként erre: 12. - Főnix3)
2023. aug. 2. 19:59
Ezer bocsánat.
12. Főnix3 (válaszként erre: 11. - F3dd8cb605)
2023. aug. 2. 19:33
Legyen már elég! Gusztustalan vagy!
2023. aug. 2. 19:08
Hogy szex után nem mosakszik meg, hanem lucskosan is hozzádbújik. Akkor hosszútávra tervez..
2023. aug. 2. 19:00
Igazatok van, tényleg mit aggódom? :) Csak nagyon szeretem, és vele szeretnék maradni. Köszi, hogy ezeket írtátok, a lényeg ugyanaz. :)
2023. aug. 2. 18:44
Nem gondolnám, hogy 2 hónap után ezen kellene gondolkodni. A legjobb az lenne,ha csak felhőtlenül élveznéd az időt. Ha aggodalmaskodsz, kiszagolják...:P
8. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2023. aug. 2. 09:41
* "kollégák voltak, nem egymásnak" = nem csak! egymásnak
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 09:41

2 hónap???


Az még ebben a korban is kevés ahhoz hogy ezen gondolkodj.

Viszont,,(tudom kéretlen tanács ) nehogy akaratlanul is presszáld a magad bizonytalansága miatt.

Érezd jól magad ,,pont:))

6. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 09:41

2 hónap után?

Semmi!

2023. aug. 2. 09:40

Sőt! Vannak párok, akik évtizedekig megtartották az addigi saját lakást, évtizedekig élték továbbra is az önálló megszokott életüket annak ellenére, hogy rendszeresen találkoztak, hol itt, hol ott érte őket az este, ott bodorodtak le, és másnap mindkettő ment tovább élni a saját életét.

Ha a férfinál ablakot kellett pucolni, függönyt mosni, az asszonyka ugyanúgy megcsinálta, mint a sajátját, ha viszont az ő házánál adódott valami férfinak való, keményebb munka, a párja ment és megcsinálta...

És talán ezért is tartott olyan hosszú ideig ez a kapcsolat. Kollégák voltak, nem egymásnak, nekünk is. Nem csináltak belőle titkot, de nem is reklámozták. És mindenki elfogadta ezt az életmódot így, ilyen természetesnek.

4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 09:03
2 hónap? Még nem is ismeritek egymást. 40-es vagy, elméletileg akkor már van mögötted elég tapasztalat, nem kell túlgondolni csak élvezni ami van.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 09:00

Szerintem a 2 hónap még nagyon az eleje, az ismerkedési fázis. Nem is kell szerintem még neked sem komolyan venni.

Én mondjuk sosem értettem, ha valaki bizonytalan, mert szerintem érzi az ember, mit gondol a másik, de ezek nem feltétlen kézzelfogható dolgok, és mindenki máshogy "fejezi ki" a kötődését. Nincs egy fix séma rá...

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 08:45

Több jel?


1 eljegyez.

2 feleségül vesz.

2023. aug. 2. 08:41
Van egy 2 hónapos kapcsolatom, 40-esek vagyunk. Nagyon jól érezzük egymással magunkat, mégis bizonytalanságban vagyok. Mik mutatják azt, hogy komolyan gondolja a férfi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook