Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van egyre több olyan nő manapság, aki már nem mondható egy normális értékrendű nőnek? fórum

Miért van egyre több olyan nő manapság, aki már nem mondható egy normális értékrendű nőnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - Tumbo2)
2023. okt. 30. 10:44
Így van. Leszámítva a gyerekszülést. A mai férfiak többsége 0 vagy 1, nagyon maximum 2 gyereket akar. Helyette az új elvárás az asszonyka felé a háztartás teljes ellátása mellett a pénzkeresés.
34. PöttyösPanka (válaszként erre: 32. - F17f50db9a)
2023. okt. 30. 10:41

Persze-persze, mindegy, csak jó ember legyen. De a jóemberség csak a kiindulópont. Ennyi még nem elég egy jó párkapcsolathoz.

Nem is arról van szó, hogy az iskolázottság és a jövedelem a mérvadó. De ahogy Kacsahercegno is írta, a hasonló életkörülmények és életút több közös pontot ad, amiből pedig hasonlóbb értékrend kerekedik ki. Ez pedig fontos. Nem azt várom el egy férfitól, hogy diplomája legyen. De azt igen, hogy legyen valamennyi közös valóságalapja velem. Volt olyan barátom, aki kedves meg aranyos volt. De beszélgetni nem tudtunk, mert egyszerűen nem értette, amiről beszéltem. És itt nem kell nagy dolgokra gondolni.

Az anyagiakról pedig annyit, hogy szép-nem szép, de igenis nem elhanyagolható. Mert lehet, hogy a szerelemnek nincs szüksége pénzre. De a felelős gyermekvállalásnak sajnos nagyon is van.

33. Kacsahercegno (válaszként erre: 32. - F17f50db9a)
2023. okt. 30. 10:31
Ez teljesen igaz, én sem írtam ilyet, hogy ezek határozzák meg egy ember értékét.
32. f17f50db9a (válaszként erre: 30. - Kacsahercegno)
2023. okt. 30. 10:26

Én úgy hiszem, hogy egy ember értékét, nem az iskolázottsága, és a jövedelme határozza meg.


Minél idősebb vagyok, ez annál jobban igazolódik.


Egy művelt ember is lehet, jó is, rossz is, és fordítva.

31. tumbo2 (válaszként erre: 10. - 3066f49f9a)
2023. okt. 30. 09:45
süt,főz,takarít,vasal, befőz,sorban szüli a gyerekeket.mint a nagyanyáink.
2023. okt. 30. 08:55

Én is a nicken akadtam fenn, ez mi?? :DDD


Meg az általánosítás... És miért van egyre több olyan férfi, aki a felfújt mellű szőke cicababákat hajkurássza? Na ugye hogy baromság.


Különben én ezzel úgy vagyok, hogy 21. század ide vagy oda, még mindig könnyebb egy férfinak érvényesülni a világban. Ha nekem diplomám van, meg okésan fizető állásom, akkor az a minimum, hogy olyan férfit szeretnék magam mellé, aki hasonló szinten él. Nyilván nem kérek önéletrajzot az első randira, de azért na... Ha én nőként elértem ezeket, akkor nehogymár nagy elvárás legyen egy férfitől, hogy ő is. És nem, ez nem elhanyagolható egy párkapcsolatban, sajnos ilyen a világ, ez van. Mondjuk nekem pont a kinézet nem olyan fontos, hanem a lélek meg a közös szemlélet, dehát pont attól is lesz közös a szemlélet, hogy bizonyos tapasztalataink (pl. egyetemi évek) hasonlóak. És jahm nyilván mindenki "felfelé" törekszik, főleg nőként baromira nem mindegy a mai világban sem, hogy biztos anyagi háttérrel vállalsz-e gyereket ami miatt kiesel a munkából és tartósan hátrányba kerülsz...

29. Amaunet (válaszként erre: 5. - Tűzesgatyó94)
2023. okt. 30. 08:40

Ilyen nickkel a lelkedet akarod megmutatni?


A férfiak lelkével elsőként egy nőnek kéne foglalkozni még kisfiú korukban, az édesanyjuknak. Nekik kellene egy normális értékrenddel bíró, kiegyensúlyozott lelkületű férfit felnevelni és nem kiszolgálni a fiacskájukat.

28. Hold3
2023. okt. 30. 03:10
Sziasztok! Szerintem a mai világban nem igen van a nőknek, sem a férfiaknak önkritikájuk.Mindegyik fél többet képzel magáról amennyit ér.Önmagánál sokkal sokkal, szebb, gazdagabb és okosabb partnert keres.Így azután soha nem találnak egymásra tartósan.A megbecsülés, szeretet, hűség kiment a divatból.Már csak a szex és pénz számít.Sajnálom a mai fiatalokat.
27. xochipilly (válaszként erre: 26. - Tulipán***)
2023. okt. 29. 23:00

Igazad van, a többségüknek szépségkirálynő kell, akkor is ha tőlük feljön a szén a bányából. Nyilván a szépségkirálynőnek nem ők kellenek, erre máris indul a kesergés meg hogy mi nők milyenek vagyunk már 😄


Bezzeg ha egy átlagos külsejű csaj szemet vet egy pofátlanul jóképű pasira, akkor jön a nyálverdesés, hogy "mitképzelszmár" meg "egyilyennekcsakszexrekellhetsz" meg "mé'nemazátlagalattipasikellneked" etc. ... Hát mondjuk azért mert az anyátok 3.14csáját 😄


Kevés dolgot gyűlölök annyira a világon mint a kettős mércét... 🤬

26. tulipán*** (válaszként erre: 5. - Tűzesgatyó94)
2023. okt. 29. 22:49
Ez sok esetben igaz viszont az is, hogy általában azért keseregnek a férfiak, hogy "ilyenek" a nők, mert nekik meg csak a "szép" nők kellenek, akiknek ilyen magas igényeik vannak. Hidd el, hogy vannak olyan nők akiknek igenis fontos a férfi lelkivilága, csak azokban a tÍpusú nőkben is lehet, hogy inkább a szép lelkivilágot kellene észre venni, nem a külsőt. Ezt meg már nem akarják a férfiak.
25. tien (válaszként erre: 22. - Panna.33)
2023. okt. 29. 21:48
😁Leegyszerűsítve ,igen
24. tien (válaszként erre: 21. - Timycat)
2023. okt. 29. 21:47

Értem, mit mondasz.

Frusztrált férfiak gyülekezete,akik tévesen azt hiszik ,hogy nőuralom van.

Szerintük minden rossz abból fakad ,hogy egyenrangúak (nem) lettek a nők férfiakkal.



Sőt ! Minden férfinak alanyi(sicc)jogon jár a nő ,aki kiszolgálja.

Beszarás,ezt hót komolyan gondolják😲

23. 3066f49f9a (válaszként erre: 22. - Panna.33)
2023. okt. 29. 21:29
😄
22. Panna.33 (válaszként erre: 20. - Tien)
2023. okt. 29. 20:49
A nőknél van a bina, amit nem adnak nekik oda, ezért a nőket utálni kell.
21. timycat (válaszként erre: 20. - Tien)
2023. okt. 29. 20:05

A gyűlölet, megkeseredés, világfájdalom sosem vonzó.


Másrészt tök ellentmondás is, én annak nem örülnék ha egy carral töltött büdös zokni rám akarna mászni, ők meg azon fanyalognak, hogy nem akarják őket ezek a bizonyos "zoknik". Fura 🤷‍♀️

20. tien (válaszként erre: 18. - Timycat)
2023. okt. 29. 19:23

Ettől vannak még durvább megnyílvánulások is .


Én sem akartam elhinni,honnan ez a gyűlölet a nők iránt?

19. Fisica
2023. okt. 29. 19:19
Persze, mert te összejönnél egy számodra külsőleg nem vonzó nővel, csak mert "szép" a lelke? Ugyan már:)
18. timycat (válaszként erre: 17. - Tien)
2023. okt. 29. 19:19
Jézusom 😱 és csodálkoznak hogy épeszű nő nem áll velük le?
17. tien (válaszként erre: 12. - Unom)
2023. okt. 29. 19:12

Juj ,az incelektől mentsen meg az ég.


Egy incel fórumról:

,,A nők sz@rral töltött büdös zoknik "

"Különben is huszonöt felett már mindnek szaga van "


De én vagyok a hülye ,hogy elolvastam.

Kíváncsi voltam magára az incel jelenségre.


(Inkább maradtam volna tudatlan.)

16. timycat (válaszként erre: 14. - 8a5caeb182)
2023. okt. 29. 18:47
És nyilván a nők hibája a sikertelenségük...
2023. okt. 29. 18:46

Egy filmes idézet jutott eszembe erről:


"-Más az értékrendetek!

-Miben más?

-Neki van!" 😂


(Nyerj egy randit Tad Hamiltonnal)

14. 8a5caeb182 (válaszként erre: 5. - Tűzesgatyó94)
2023. okt. 29. 18:45
Érdekes, általában a nőknél sikertelen pasik vetik ezt fel...
13. 3066f49f9a (válaszként erre: 5. - Tűzesgatyó94)
2023. okt. 29. 18:35
Nézzen ki jól... Ha szarul nézel ki, szerintem lelkileg sem vagy rendben. 🙃 Sok pénz, szép autó... Nem baj, ha van valamennyi pénze, vagy egyéb anyagi javai. Azt jelenti, életrevaló.
12. unom
2023. okt. 29. 18:31
Megvan a vasárnapi incelfórum. Jó pont, hogy nem anonim.
11. tien
2023. okt. 29. 18:28
Ősi ösztön: anyagi és érzelmi biztonság.
2023. okt. 29. 18:21
Szerinted milyen egy normális értékrendű nő?
9. Sütikee (válaszként erre: 7. - Flóra76)
2023. okt. 29. 18:17
Meg a kinézetről
8. timycat (válaszként erre: 5. - Tűzesgatyó94)
2023. okt. 29. 18:08

Hát de figyi már ez a "normális", az ösztönös. Az állatvilágban is az szaporodhat aki a legéletrevalóbb, legsikeresebb. Pl a madaraknál az ékes tollak, a szebb, nagyobb, biztonságosabb fészek predesztinálja a hímet a szaporodásra.

Nálunk embereknél pedig amit írtál az a fokmérő. Ez korántsem új jelenség, inkább az állatias, ösztönös oldalunk megjelenése.

7. Flóra76 (válaszként erre: 5. - Tűzesgatyó94)
2023. okt. 29. 18:02
Rögtön gondoltam, hogy ez a fórum is az anyagiakról fog szólni…
6. f17f50db9a (válaszként erre: 1. - Tűzesgatyó94)
2023. okt. 29. 18:02

Rég kezdődött ez...


Az emberiség nyolc halálos bűne:


1. A Föld túlnépesedik, a szociális kapcsolatok túlkínálata védekezést, agressziót vált ki.

2. A természetes életteret, megélhetésünk alapját elpusztítjuk, elveszítjük a teremtés szépségét.

3. Vakság az értékekre, a szüntelen versenyben nincs idő őszinte emberi elmélkedésre.

4. Érzelmi sivárság az elpuhulás, a technológia és a pszichogyógyszerészet következtében.

5. Genetikai problémák, a szociális viselkedést fejlesztő szelekciós nyomás zavara.

6. Szülő-gyermek kapcsolat hiánya, generációs meg-nem-értés, a tradíciók rombolása.

7. Tömeg-tudatformálás, dogmatizmus, nézet-uniformizálás, manipulálás a reklám által.

8. Atomfegyverkezés. A világvége-veszély csökkenti a jövő iránti felelősségérzetet.

(Konrad Lorenz, 1972)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook