Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért tiltott le? fórum

Miért tiltott le? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 788076344e)
2012. jún. 8. 11:43

Garantáltan jobb lábbal keltem, de az exed aznap, mikor letiltott biztosan ballal :)

Aztán meg azis lehet, hogy így akart visszavágni, hamár Te dobtad őt :)

Ki tudja, pasiból van, náluk semmi sem egyenes :DDD

2012. jún. 8. 11:39

Jártam valakivel még fél évig- fél éve, de szakítottam, megbántottam, pedig nem akartam és szeretem még most is. Utána leregisztráltam arról a bizonyos közösségi oldalról is. Akkor tudom, hogy szenvedett egy pár hónapig. Innen onnan hallom, h felzaklatja, ha hall(ana) rólam. A lényeg visszaregeltem így fél év elteltével és pár napon belül letiltott. Most sem és a fél év alatt sem kerestem, egyszer sem. sőt még az volt a baj, hogy kapcsolatunk alatt is ő keresett. Annyit nem értek, hogy miért tilt le egy olyan embert aki nem is az ismerőse és nem is keresi Őt soha. Ezek szerint foglalkozott ezzel, hogy megnézte újra regelek e és akkor tilt. Egy ex aki ráadásul békén hagy miért nem fér el egy közösségi oldalon és miért kell letiltani? Pláne, ha nem is keres soha? Biztos Ő tudja a választ, de őt nyilván nem kérdezem erről. Én erre az egyre nem tudok rájönni, légyszi akinek van ötlete az írjon. Talán csak az, hogy ennyire megutált! :/ Köszönöm!

(ha valaki bal lábbal kelt fel az kérem ne kommenteljen, köszi!)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook