Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért tették? fórum

Miért tették? (beszélgetős fórum)


1 2
13. f16feffa10 (válaszként erre: 12. - CAT70.)
2012. ápr. 17. 10:06
Te egy angyal vagy! :) 
12. CAT70. (válaszként erre: 11. - F16feffa10)
2012. ápr. 17. 10:05

Nekem sokkal durvábbak is eszembe jutottak:)

Ma teszek még egy próbát, láttam tegnap a piacon aranyos kis cserjéket. Nem tudom hogy hívják, sárga, apró illatos virágai vannak, és tüskéi. Ha levirágzik, akkor is nagyon mutatós a levele, és talán a tüskék elgondolkodtatják a próbálkozókat.

2012. ápr. 17. 10:00
Egy szó jut eszembe erről: unintelligencia. :(
10. CAT70.
2012. ápr. 17. 09:55
Ja, a vicc az, hogy a fából készült karókat, amiket leszúrtam, hogy a járdáról lelépve véletlenül se lépjenek a virágokra, elvitték. Mire kell valakinek 4 db, kb. 40 cm-es karó?!
9. CAT70. (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. ápr. 17. 09:41
Nem a szomszédok csinálták. 3 virágágyásunk van, egyet már teleültetett egy másik szomszéd, de azok kis örökzöldek, gondolom ezért nem nyúltak hozzá, nem feltűnőek annyira. Valamikor hajnalban vagy késő este történhetett, ezért nem vette észre senki, hogy mi történik.
2012. ápr. 17. 09:13
A 31 év alatt,mióta mi is itt lakunk,soha semmit sem sikerült véghez vinni,pedig még facsemetét is ültettünk a ház elé,amit ha nem húztak ki,derékba törtek.Már évek óta nem is próbálkozom.De megjegyzem,ez nem a szomszédok miatt van:)
2012. ápr. 17. 09:05
én megpróbálnám lehet mégegyszer...hátha...ha újra igy járnék,hagynám..
2012. ápr. 17. 09:04
igazi harcosvagy ne hátráltason meg egy kudarc valamire mégis tanítod a környezetedet ha szeretsz kertészkedni nincs ennél fontosabb.
2012. ápr. 17. 08:56
Sajnos, igaza van a férjednek.
2012. ápr. 17. 08:54

Sajnos ez megy nálunk is, befüvesítették a parkot, és az összes kutyás ide hozza a kutyáját sz.rni, futtatni, stb. természetesen nem sok fű nőtt ki, mert kikaparják a kutyák, rász.rnak, otthagyják, stb...hozzáteszem tőlünk kb.300m-re van a kutyafuttató, ahol egy darab kutya nincsen. Nem tudok mit csinálni velük, ha szólok nekik, fel vannak háborodva. Hívjak rendőrséget? Valószínűleg nem nagyon érdekli őket, hogy nincs fű a parkunkban. :-/


Az emberek nem törődnek egymással/másokkal, ez sajnos így van és nem hiszem, hogy a közeljövőben másként lesz...tisztelet a kivételnek.

2012. ápr. 17. 08:52

Pfff!


Ez az értékrend a mai világban: hogy nincs! :S


Én is berágnék, de nem ér annyit!

Te jót akartál, szemet gyönyörködtető kertet, de vannak gyökerek, akik semmit nem tudnak értékelni.


Lépj tovább!


"Csinálj az otthonodban kertet!" :)

2012. ápr. 17. 08:51
Próbáld megbeszélni a szomszédokkal, hogy közösen tegyétek szebbé. Lehet összekovácsolódtok, és mindenki vigyázni fog ezentúl a környezetére.
2012. ápr. 17. 08:49
Társasházban lakunk, gondoltam egyet, "örökbefogadtam" a ház előtti egyik virágágyást. Tegnap szépen rendbetettem, teleültetem virággal. Ma reggelre az összes palántát letaposták, eltörték, mindezt azért, hogy a középen lévő muskátliról levegyék a virágot. Majdnem sírvafakadtam reggel, amikor megláttam. A férjem szerint én mindent megtettem, ennyi, le kell vonni a tanulságot. De én nehezen térek napirendre afölött, hogy ennyit ér más munkája? Miért nem vette le csak a virágot, és hagyta volna életben a többit?! Járt már más is így? Jót akartam, szép környezetet, de úgy látszik túl naiv vagyok. Arra gondoltam, hogy újraültetem, olyan növényekkel amik nem olyan feltűnőek. Vagy igaza van a férjemnek, hagyjam az egészet? Szerintetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook