Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért sietős a válás neki!? fórum

Miért sietős a válás neki!? (beszélgetős fórum)


24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 27. 18:25
A saját házamba költözünk haza.Szeretném ha udvarolna!
23. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 18:14

De hogy megfordítsam:

Tudod miben kellene támogatnia?

1. Hogy első lépésben Németországban el tudj költözni a férjedtől, és kiszakítsd a gyerekeidet a 13 éve tartó mérgező légkörből.

2. Hogy elnyerje a gyerekeid bizalmát, igenis neki is illene ezért tenni.

3. Ha nem érzed magad jól Németországban, akkor segíteni kellene hazaköltözni, KÜLÖN a lányaiddal, munkát találni, hogy érzelmileg és anyagilag is helyre gyere.

4. El kellene kezdeni megismerni egymást, eljárni találkozgatni, a gyerkekkel közös programokat szervezni.

5. És ezek után lehet szó az összeköltözésről.


Egy igazi szerelmes férfi segíti a szerelmét nem pedig elvárásokat támaszt a másik felé úgy, hogy Ő annyira nem volt képes, hogy egyszer kiutazzon hozzátok, de Te azért költözz haza.

De ezt tényleg nagyon sokan elmondtuk már neked, teljesen süket fülekre talált eddig is.

22. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 18:08

Kérlek, hagyjuk ezt a szerelem dumát, főleg a Ti korotokba. És itt nem arra gondolok, hogy nem lehet szerelmes, hanem arra, hogy mivel Neki is és Neked is vannak gyerekeitek, ezért továbbra sem csak magatokra kellene gondolni. Költözz oda hozzá vidékre 1 hónap után, de nehogy önálló munkát keress, dolgozz nála. A gyerekeid nem számítanak, mert Ő nem tud nélküled élni, az Ő igényei fontosabbak, költöztesd haza a gyerekeid Németországból hozzá, akit még saját magad sem ismersz. Válj el a férjedtől (ezzel önmagával nincsen semmi baj), majd figyeld meg rövid időn belül jön az új gyűrű. És hipp-hopp úgy veszíted el a szabadságod, hogy észre sem vetted, anyagilag, jogilag és érzelmileg is magához láncol.

De tudod, én Téged nem sajnállak, Te egy felnőtt nő vagy, de hogy egy anya egy idegenhez költöztesse a gyerekeit, az egyben felháborít és elszomorít.

De ne legyen igazam.

21. liliom10 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 17:58

De lehet ! De az is lehet, hogy túl sok krimit láttam...

Hazaköltözhetsz úgy is, hogy még nem élsz vele, hanem jobban megismered, pláne, mivel gyereked is van. Attól a válást beadhatod akármikor.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 27. 17:50
Lehet ennyire hülye vagyok,de miért akarna magához láncolni?Szerelmes.Az nem lehetséges,hogy szerelmes?
19. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 14:50

Ebben a történetben nem az a baj, hogy a válással türelmetlen, hanem, hogy egy 1 hónapos kapcsolatra felteszel mindent.

De szerintem ezt már az előző fórumnál sokan próbáltuk neked elmagyarázni, hoztál egy döntést, rendben van.

Ha már így döntöttél, a válás a legkevesebb.

És ez a része amit írok, már tényleg csak egy jó tanács. De nagyon-nagyon legyél figyelmes, ez a férfi már most magához akar láncolni minden szempontból, most még dönthetsz másként, később nem lesz lehetőséged. Jól gondold meg, nem csak magadért, de a gyerekeid életéért is felelős vagy.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 27. 14:30
De igen szeretném csak azt hittem picit türelmesebb.
17. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 23:58

Én őszintén nem értelek, ahogy korábban is írta valaki, nekem is olyan érzésem van, hogy Te az a hölgy vagy, aki 1 hónap után egy rossz házasságból beleugrik a teljes ismeretlenségbe egy idegennel, ráadásul a gyermekedet is kiszakítod a megszokott környezetéből.

De ha már azt furcsának tartod (amivel szerintem semmi fura nincs), hogy a "szerelmed" ezt akarja, mi lesz később? Nem ezt szeretted volna eddig is? Most megkaptad, mi a probléma?

Ha esetleg meg nem Te vagy, akkor elnézést, de nekem nagyon egybevágnak a dolgok.

2021. máj. 26. 22:51
Én is siettetném, nem szeretem a zavaros helyzeteket, gondolom ő sem.
15. Scherlock (válaszként erre: 7. - Vivo44)
2021. máj. 26. 22:39
Mindig jönnek a kifogások...
14. Scherlock (válaszként erre: 5. - Vivo44)
2021. máj. 26. 22:39
😊
2021. máj. 26. 21:16

Bocsi, jót akarok!

Ha te vagy, aki Németországban él és itthoni gazdasága van a pasasnak, akkor a helyedben nagyon meggondolnám, hogy mit teszek.

Attól persze add be a válókeresetet, meg minden, de a gyerekekkel még "szoktatni" kéne őket egymáshoz, úgy gondolom.

12. vivo44 (válaszként erre: 11. - Secret8)
2021. máj. 26. 21:07
10/10!
2021. máj. 26. 21:06

Miért sietős neki?

Mert tiszta vizet akar a pohárba, jogosan.

Ha őt választottad, akkor 100%-ig legyél is az övé. Gondold bele magad az ő helyzetébe, vele élnél, de másnak a felesége vagy? Ez milyen már.

A gyerek úgyis mindig jelen lesz az új kapcsolatodban is, ez nem érv, jól írták előttem.

A válás pedig eltarthat egy évig is, ha nem tudtok megegyezni. Ez is megviselheti az új kapcsolatodat.

Ezért nem akarja húzni az időt.

10. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 21:04
Mi lesz a gyerekkel augusztus után?
9. vivo44 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 21:03
Aha....
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Vivo44)
2021. máj. 26. 21:02
Otthon 10 nap.
7. vivo44 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 20:59

Ez a gyerekkel takarózás.....

A gyerek ott lesz 2 hónap múlva is!

A gyerek bizonyára érzi, tudja, hogy mi zajlik körülötte.

Ez csak kifogás!

A válás úgy sem zajlik le 2-3 hónap alatt! Ha most beadod is jó esély van, hogy csak szeptember, októberben lesz valami is.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Vivo44)
2021. máj. 26. 20:50

Hirtelen nem tudtam mi az az ítélkezési szünet,de közben rájöttem.

Nem olyan könnyű a dolog.Van gyerekünk.

5. vivo44 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 20:43

Micsoda mit jelent?

Te miért nem válaszolsz?

4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 20:40
Mi tart vissza, hogy most beadd a keresetet?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vivo44)
2021. máj. 26. 20:36
Az mit jelent?
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 26. 20:34

"Miért sietős a válás neki!? "

Azért, mert addig van remény, hogy meggondolod magad.

Mert addig nem vagy csak az övé, hanem máshoz is kapcsolódsz, ha papíron is.

Ha pedig rég kihült a házasság és van új pasi, ugyan mi tart vissza, hogy akár Júniusban beadd a válópert?


Jelezném, hogy amikor be szeretnéd adni a válást (augusztus), akkor ítélkezési szünet lesz!

2021. máj. 26. 20:17
Még férjnél vagyok de rég kihült a házasságunk!Megismerkedtem egy férfival akibe szerelmes vagyok!Megbeszéltük augusztusban hazaköltözök és utánna beadom a vállópert,de a szerelmem egyre többet emlegeti a válást.Szerinte már augusztusban adjam be.Kicsit furcsának tartom ezt a viselkedést.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook